hamile arkadalar ltfen buraya

ılk BEBEK canım. ınŞallahHAYIRLISIYLA SAGLIKLI DOGSUNDA BASKA BISEY ISTEMIYORUM cuma gunu doktora gdcegım bebegımı gorurum ınsallah oncekı gıttıgımde sadece kese grundu

2 düşükden sonra 3. ye hamileyim yine lekelenmem var umarım buna bişey olmaz 5,5 haftalık hamileyim 6 senelik evliyim ve başka hiç cocuğum yoksenağlamasenağlamasenağlama

2 düşükden sonra 3. ye hamileyim yine lekelenmem var umarım buna bişey olmaz 5,5 haftalık hamileyim 6 senelik evliyim ve başka hiç cocuğum yoksenağlamasenağlamasenağlama

üzülme canım ya bişey olmaz inş. iş yapma kendini yorma hep yat dinlen riskli günlerini atlatana kadar umarım bişey olmaz ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam arkadaşlar
bende uzun çalışmalar ve ağlamalar sonucu sonunda kalanlardanım.

İlk bebeğim ve eylül 10.da kucağıma alıcam oğlumu allah kısmet ederse.

Şuan 4 yıllık evliyim. 1,5 yıl doğum kontrol hapı kullandım. Sonra eşimle karar verdik artık bebiş gelsin tabi sanıyorum ben 2-3 aya hamile kalırım ama nerde:eek:lmaz: olmadı tabi 1 sene korunmasız ilişki, bekle allah bekle ne gelen var ne giden. en sonunda 2008 nisanda hamile kaldım ama o da 4 haftalıkken düştü.:sinifsinif: Sonrasında gene bi dört ay bekledim . Baktım olcak gibi değil doktora gittim. Yumurta çatlatma denedik 3 ay, gene bişey yok.Her adet kanaması bende salya sümük ağla ağla ölüyorum. En sonunda pes ettim, eşim artık beni piskoloğa götürmeyi falan düşürüken kaydirigubbakcemile
2 ay sonra canım oğlumun müjdesini aldım tabi hamileliliğiin ilk 16 haftası problemli geçti. 30 haftalığım şuan iyyiz ikimizde şükür.

Ama piskoloji çok önemliymiş ben onu anladım.Biliyorum benim durumum gibi çok arkadaş aramızda benim yaptığım hatayı lütfen sizde yapmayın Eşimde de bendede hiç bir sorun yok ama 2,5 sene hamile kalamadım piskopatlığım yüzümdem. Biz kendimizi kastıkça vücut hamile kalmayı reddiyor.Akışına bırakın yerimseniben

selam arkadaşlar
bende uzun çalışmalar ve ağlamalar sonucu sonunda kalanlardanım.

İlk bebeğim ve eylül 10.da kucağıma alıcam oğlumu allah kısmet ederse.

Şuan 4 yıllık evliyim. 1,5 yıl doğum kontrol hapı kullandım. Sonra eşimle karar verdik artık bebiş gelsin tabi sanıyorum ben 2-3 aya hamile kalırım ama nerde:eek:lmaz: olmadı tabi 1 sene korunmasız ilişki, bekle allah bekle ne gelen var ne giden. en sonunda 2008 nisanda hamile kaldım ama o da 4 haftalıkken düştü.:sinifsinif: Sonrasında gene bi dört ay bekledim . Baktım olcak gibi değil doktora gittim. Yumurta çatlatma denedik 3 ay, gene bişey yok.Her adet kanaması bende salya sümük ağla ağla ölüyorum. En sonunda pes ettim, eşim artık beni piskoloğa götürmeyi falan düşürüken kaydirigubbakcemile
2 ay sonra canım oğlumun müjdesini aldım tabi hamileliliğiin ilk 16 haftası problemli geçti. 30 haftalığım şuan iyyiz ikimizde şükür.

Ama piskoloji çok önemliymiş ben onu anladım.Biliyorum benim durumum gibi çok arkadaş aramızda benim yaptığım hatayı lütfen sizde yapmayın Eşimde de bendede hiç bir sorun yok ama 2,5 sene hamile kalamadım piskopatlığım yüzümdem. Biz kendimizi kastıkça vücut hamile kalmayı reddiyor.Akışına bırakın yerimseniben

canım ALLAH hayırlı saıklı evlad nasip etsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ve isteyen herkezede tez zamanda versin amin:Saruboceq::Saruboceq:

canım ALLAH hayırlı saıklı evlad nasip etsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ve isteyen herkezede tez zamanda versin amin:Saruboceq::Saruboceq:

amiiin canım inşallah allah isteyen herkese versin kimsenin kucağını boş koymasın opuyorumnanaktan

üzülme canım ya bişey olmaz inş. iş yapma kendini yorma hep yat dinlen riskli günlerini atlatana kadar umarım bişey olmaz ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inşallah canım ya bende elimden geldiğince dinlenmeye çalışıyorum arttıkk allaha emanet hayırlısı inşallah

ben 5 yıllık evliyim 3 sene korunduk korunmayı bırakınca 1,5 yıl uğraştık olması için çünkü pkoluydum ilaç kullandım birazda kg verince hamile kaldım şimdi 7.ayımızdayız:nazar:inşallah sağlıkla gelir oğluşum:asigim:

arkadaşlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız kaç ay yada kaç yıl korunmadınız cevaplarınızı bekliyorumm?bide ilk çoçuk ikinci çoçuk diyede belirtirseniz sevinirim alkisalkisalkisalkisalkisalkis

evlendim dokuz ay sonra oğlum tahayı kucağıma aldım (isteyerekalkisalkisalkis) yaklaşık beş sene korunduk ve şimdi 24 haftalık kızıma hamileyim. bence iki cocuk arası en ideal yaş beş

İlk çocuğuma korunmayı bıraktıktan hemen sonra hamile kaldım. İkinci 10 ay geçtiği halde olmadı. Doktora gittim. Tüm tahlilleri, filmleri vb. yaptırdım. Hiçbir sorun yok dedi. Sonra üç ay daha geçti ve hamile kaldım.

hamile olan bütün arkadaşları tebrik ediyorum olmayanlarada en kısa zamanda sağlıklı bebekler diliyorum

biz 2.5 sene korunduk.korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım.şuan 15 haftalık hamileyim.ilk bebeğimiz.
RABBıM inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder hayırlı sağlıklı bi şekilde.
bugün miraç kandili, herkesin kandili mübarek olsun,ve bu mübarek günlerde ALLAH isteyen herkese sağılklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

bende ogluma korunurken evlılıgımızın 1. ayında hamıle kaldım sonra 6 sene hıc 2. cocuk dusunmedık ıstemedık de ama bellı bı zaman sonra ınsanın fıkrı degısıyor ve bızımde degıstı ama sımdı de mevla vermıyo2 senedır ugrasıyorum 2. asılama yapıyoruz bu ay bakalım kısmet

bende ogluma korunurken evlılıgımızın 1. ayında hamıle kaldım sonra 6 sene hıc 2. cocuk dusunmedık ıstemedık de ama bellı bı zaman sonra ınsanın fıkrı degısıyor ve bızımde degıstı ama sımdı de mevla vermıyo2 senedır ugrasıyorum 2. asılama yapıyoruz bu ay bakalım kısmet

ALLAH inş. tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlad daha nasip eder opuyorumnanaktan

X