hamile arkadalar ltfen buraya

keralfe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
60
0
arkadaşlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız kaç ay yada kaç yıl korunmadınız cevaplarınızı bekliyorumm?bide ilk çoçuk ikinci çoçuk diyede belirtirseniz sevinirim alkisalkisalkisalkisalkisalkis

arkadaşlar ne kadar zaman sonra hamile kaldınız kaç ay yada kaç yıl korunmadınız cevaplarınızı bekliyorumm?bide ilk çoçuk ikinci çoçuk diyede belirtirseniz sevinirim alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ilk bebişime korunurken hamiş kaldımm..ikinciye 4 senedir canla başla uğraşıyomm halaaaaa hamiş kalamadımm..ayyy yazmasamıydım acabaa okuyanlar karamsarlığa kapılmasınnn...mafoldumbenmafoldumben..amaaaa yılmak yok bol bol çalışıp bebişimi yapcammmmyerimsenibenkaydirigubbakcemile

ben korunurken evlendikten 4,5 ay sonra hamile kaldım oğlum şimdi 4 yaşına yaklaşıyor. 2. bebek için kararsızım. ne kadar ara olmalı geç mi kaldım bilmiyorum ama yapmaya da korkuyorum. bakalım istesem de olacak mı o da var. neyse hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

ben bebeğimi isteyerek yapanlardanım zemuszemus ilaçla korunuyordum ve ilk ayda hemen hamiş kaldım oğlum beni bekletmedi yani hamileliğim süper geçti sadece son aylarda kaşınma olayı çıktı o yüzden son aylar beterdi benim için. oğlum beni karnımdayken hiçççç üzmedi :nazar: 2. yi şimdilik değil hiç düşünmüyoruz herşeyinin 4/4 lük olması için bizdende bu kadar:asigim:​

bende 2 yıllık evliyim 15 ay korundum daha sonra korunmayı bırakınca 9 ayda hamile kaldım ve şuan 13 haftalık hamileyim allahım isteyen herkese nasip etsin

3.5 ay sonra hamileydim inşallah evlilik yıldönümüzde minik kızımız dünyaya gelicek

ben korunurken evlendikten 4,5 ay sonra hamile kaldım oğlum şimdi 4 yaşına yaklaşıyor. 2. bebek için kararsızım. ne kadar ara olmalı geç mi kaldım bilmiyorum ama yapmaya da korkuyorum. bakalım istesem de olacak mı o da var. neyse hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

canım tabiki herkesin kendi bileceği şey ama ben tek çocuğum ve bundan dolayı ben çok üzülüyorum ailemde çok pişman.bence oğlunu yalnız bırakma aralarındaki yaş farkıda çok olmayacak o kadarda

oğlum da bugünlerde bebek alalım diye tutturdu.bana geçen gün anlatıyor.Anne senin karnın şişsin babannem bize gelsin sen de hastaneye git bize bebek getir o benim kzı kardeşim olsun benim odamda uyusun diyor.anlattıklarını dinleyince şok oldum :)) meğer çizgifilmde görmüş. az önce de eşim arkadaşını hastaneye götüreceğini söyleyince bizim ufaklık da tembih ediyor baba bize bebek al tamam mı diye... oğlum sayesinde ben de yakında 2.yi düşüneceğim galiba :) hayırlısı bakalım

arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz a.s.cevaplarınız için tşklerrr devamını bekliyorum hamile kalmak isteyen arkadaşlar hepinize en kısa zammanda hayırlı sağlıklı bebişler diliyorum kendimede tabiiikaydirigubbakcemile3 3.5 yaşında bi oğlum var ikinci için 1 ay oldu korunmayı bırakalı bekliyoruz bakalım daha kaç ay geççiçek belkide yıl geçer sırnaşık şey bi haftalık tatile gidiyorum bugün gelince aranıza dönicem kısmetse cevapları bekliyorum

slm cnm.ben 1.5 yıl hap kullandım ve bıraktıktan 5 ay sonra hamile kaldım(ama hapı bıraktıktan 3 ay sonra korunmaya dvm ettik doktorun önerisiyle)

ayşegül41 hapı bıraktıktan sonra korunmaya devam etme sebebi için doktor ne dedi. ben de hap kullanıyordum ama düzgün kullanamadığım için bırakmak istedim doktorum da bırakacaksan hiç korunmadan hamile kalmaya çalış dedi de.ben de merak ettim sana doktorun neden öyle dedi?

hepinizee cevaplarınız için teşekkür ederim bekliyorum hamile arkadaşlar kaç ay sonra hamile kaldınız yokmu başka hamiş arkadaşş??

ben ilk bebeğime 3. ayda hamile kaldım. ikinci bebeğime de ilk ayda. kardeşsiz bırakmak istemedim oğlumu. tek çocuk olsun, herşeyi tam olsun, dört dörtlük olsun diye düşünmedik. ıkisine de yetecek sevgimiz var. ıkisine de bakabilecek güçteyiz çok şükür. kardeş sevgisini yaşasın, o duyguyu tatsın istedik. abisiyle arası 2,5 yaş olacak kısmetse. inşallah sağlıkla doğar 2. bebeğimiz.

ben ilk bebeğime 3. ayda hamile kaldım. ikinci bebeğime de ilk ayda. kardeşsiz bırakmak istemedim oğlumu. tek çocuk olsun, herşeyi tam olsun, dört dörtlük olsun diye düşünmedik. İkisine de yetecek sevgimiz var. İkisine de bakabilecek güçteyiz çok şükür. kardeş sevgisini yaşasın, o duyguyu tatsın istedik. abisiyle arası 2,5 yaş olacak kısmetse. inşallah sağlıkla doğar 2. bebeğimiz.

ALLAH hayırlı sağlıklı evladar eylesin inş. canımmŞeniz

ben ilk bebeğime 3,5 ay sonra hamile kaldım.oğlum iki yaşını doldurunca ikinci bebişi düşünmeye başladık ve o ay hiç beklemeden hamile kalmışım .şimdi oğlum 6 yaşını kızım da 3 yaşını bitiricek veee ben üçüncü bebişime hamileyim o da beş aylık bi çalışmadan sonra girdi hayatımıza şu an 11.haftanın içindeyim :nazar:allah her isteyene nasip etsinyerimsenibenannelik olağanüstü bi duygualkisalkisalkis

Ilk bebegım ıkı ay korunmadık ıkıncıde tuttu cok sukur suan 8+3 gunluk hamıleyım :CüvCüv:

9 ay korunduk ama 1.5 sene sonra hamıle kalabıldım şimdi 9.ayımdayım heyecanla oğlumuzu beklıyoruz:)

hepinizi tek tek tebrik ederim arkadaşlar bebekleriniz sağlıkla gelsin inş. ben ikinciyi düşünüyorum oyüzden böyle bi araştırma iççine girdim cevaplarınız için teşekkürler başka arkadaşlarında cevaplarını bekliyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X