Hamile,Aldatıldı,Yakaladı ve Evden Kovuldu

çok sinirleniyorum bu durumlara. madem o enişte olacak herif uçkuruna sahip çıkamıyor neden üçüncü bir çocuğuda yapıyolar onunda kanına giriyor adi herif

ey Allahım!! sen bu insanları ıslah et..
ya madem alkol alıyordu neden 3. çocuk pek cesaret valla ...
ben burda eniştenin arkadasına takıldım valla terbiyesiz :kızgın:

ben de üzüldüm açıkcası.inşallah en kısa zamanda çözersiniz.alkolik bir eş ile hayat zordur mutlaka.ama ben de sormadan edemicem 3. çocuk neden yapıldı.böylesi şartlarda biraz daha tedbirli olsalar iyi olurdu sanki.ailenizin yardımı şart bence.kardeşin tek başına çıkamaz bu durumun içinden.

Allah sabır vede kolaylık versin kardeşine canım
çok zor bi durum bu ama bende arkadaşlara katılıyorum madem alkolik kocası vede ilk değil aldatması neden 3 tane çocuk yapıyor o çocukların günahı ne anne babasının hataların bedellerini çocuklarmı ödeyecekler hep yazık inaınki çok yazık o çocuklara ne anneye nede babaya bişe olmaz olan hep garibim o çocuklara oluyor piskolejileri alt üst oluyor hırcın kavgacı oluyorlar o kadar çok dengeleri bozuluyorki çocukların
offfffffffffffffffff yazık çocuklara Allah yardımcıları olsun

Allah hakkında hayırlı olanı versin İnaşllah sabır ve bir çıkar yol versin çok zor gerçekten ya.

ilk defa böyle bir olay oldugunda affetmis tamam ama neden cocuk yapmaya devam etmis???
herseyin oturmasini bekleyebilirdi ki zaten oturmamis...cok zor bir durum gercekten...
elalem ne der demekten önce bence anneniz kardesinin ve cocuklarinin psikolojisini düsünmeli,bu konuda annenle sen konusabilirsin..cünkü ilk degil,sonda olmayacak belli....
bir süre annende kalmasi,olaylara daha net bakmasi gerekiyor...
bellki adamda "nede olsa karim beni affetmisti,bi daha affeder"düsüncesi var....
öyle olmadigini anlamali ve bu yasattiklarini bedelini ödemeli bence....

Yine søyluyorum anlamiyorum anlamamayada devam edecem, ilk olayda bosanmak gerek bøylelerinden!!!!!! Nasil aldatilan bir insan o kisiyle tekrar ayni yastiga bas koyabiliyor? Birde cocuk yapiyor hey Allahim...

Annen bir cok büyüklerimizin düsündügü gibi dusunuyor.. ama siz uymayin lütfen, el alemin ne dusundugumu ønemli? Yoksa kiz kardesinizin nasil bir hayati oldugumu?

Cocuklar buyur bir sekilde acliktan ølmezlerya, kendi calissin kiz kardesiniz, bir caresi bulunur elbet. O adam care olmamali, ona geri dønmesin bence en hayirlisi bu

ben bu evlilikte umut görmüyorum
alkolik bir eş .hamile karısını aldatan ve evden kovan bir eş.üstelik bu ilk vukuatı değil
arkadaşım üzülerek söylüyorum ama kardeşin ve yiğenlerin için o eve geri dönmek çare değil.tam aksine herşey daha kötü olabilir
ailenle konuş annen baban ve sen kardeşine destek olmalısınız sahip çıkmalısınız
tabbi ki en doğru kararı kardeşin verecektir. neler yaşadığını en iyi o bilir
ama bende diğer arkadaşlara katılıyorum bu şartlarda niye 2. ve 3. çocuğu yapmış kardeşin anlamıyorum
neyse allah yardımcınız olsun

cok üzüldüm dogrusu allah yardımcısı olsun hıc affedılır bırsey degıl bırde cocuklar var

kocalarını bile bile neden çocuk doğururlar ki bu kadınlar anlamıyorum.
yürümüyorsa yürümüyordur bu evlilik. bitsin bence, kardeşine de Allah yardımcı olsun canım

fikirleriniz için sağolun arkadaşlar.3. çocuk tamamen kontrol dışı.adet düzensizliği vardı ve hamile olduğunu anlamamış,muayeneye gidince test yapmışlar öyle belli oldu.daha önceki olayında da tamamen annemin yüzünden devam etti evliliğe iki çocuğu vardı zaten.yardımcı olmak için karar vermesini bekliyorum biraz zaman geçsin ve doğru bir karar versin ona göre bir yol çizecek ve ben her zaman yanındayım.ne yazık ki boşan ya da devam et diyemiyorum çünkü bu kararı kendisi vermeli.dediğiniz gibi olan çocuklara oluyor ama ben üç ayı geçmiş bir çocuğu aldırmayı cinayet gibi görüyorum.eğer boşanmaya karar verirse çocuğa ben bakmayı düşünüyorum en azından ayaklarının üstünde durana kadar.diğer yeğenlerim için de maddi destek olurum elimden geldiğince.

miniğim çok üzüldüm bebeğim ya...hem wicdan hem şeref yoksunu..hamile karına bu adiliği yaptın, onu o halde ewden nası kowarsın..senin adında koca dimi şimdi!! erkek diyolar dimi senin gibilere!!!

X