Hamielik belirtisi olabilirmi

akrepkiz

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
693
241
38
Kizlarrr benim idrarim son zamanlar sari ve afedersiniz kopuk kopuk oliyor bide ayni icinde kum varmis gibi yani nasi anlatsam kumlu gibi siz e hamilelik belirtisi olabilirmi bat 20 mart

idrarda tortu olmasi hamilelik belirtisi olabilir,
ama kum gibiyse bobrek tasi olabilir yani kum dokuyorda olabilirsin :26:

Arkadaslar ben yeni üyeyim bana yardımcı olacağınıza inanıyorum son adetim 23 subatta oldu 9 mart'ta ........ 2 gündür sol kasığımda ağrı var ve ara ara kramp giriyo İştahım açıldı ve midemde yanma var test yapmak istiyorum sizce ne zaman yapmaliyim bide ağrıların nedeni hamilelikten olabilir mı şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
son adetini ne zaman oldun tam anlamadim,
adetin geciktimi peki :26:

Yok daha gecikmedi en son 23 Şubat'ta oldu

adet gunlerinde sasma varmi yani beklenen adet tarihin ne zaman bir haftadan fazla zaman var,
belirtilerin psikolojik olabilir ama belkide hamilesindir bence adetinin gecmesini bekle yada adetinden bir kac gun once kan testi yaptirip ogrenebilirsin,
kafana fazla takma canim :nazar:

insallah hamissindir hevesini kirmak istemem ama bendede bicok belirti vardi negatif cikti adet tarihin üstünden 3 gün gecmesini bekle derim ayni gün bile hcg degeri düsük olabildigi icin negatif cikabilior

Teşekkür ederim evet adetime 6 gün var ama sol kasığımda ki ağrı fazla hatta ilk olarak hamilelik hiç aklımda yoktu doktora gittim mikrobik bişeyler mı var diye test yaptı hersey tertemiz çıktı sonra doktor dedi hamile olma ihtimalin olabilir diye acil doktoru olduğu için bana kadın doguma gitmemi söyledi bende adet gunü bekleyip öyle gitmek istediğim için size bir sormak istedim

sakin erken testleri deneme eger öyle bi niyetin varsa tabi gününün gecmesini bekle ben saberedemedim 1 gün öncesinden yaptim pozitif gösterdi sonra normalini yaptim negatif cikti

iste insan icine kurt düşünce merak ediyor iste yapsam mı yapmasam mı :) sabretmeye calisicam yaptıgım isten dolayıda bir an önce öğrenmek istiyorum çünkü sürekli basınçli ortamda çalışıyorum

Ya benim konu dagilmid arkadaslar tortu nedir. Buarada ind hamissindit arkadasim 4 gun once yapilan testler var clearblue marka bence ondan yap

kızlar benim adetim 12 sinde olması gerekıyodu ama hala kırmızılarrrr gelmeddiiii...normalde 31 yada 32 gunde bi oluyorum.ama bugun 15 i hala gelmedi.bugun sekerim düştü elim ayağım kesildi birden sanki gunlerce aç kalmış gibi oldum sizce hamişmiyimm lutfen akıl verin.test yapmaktan korkuyorm negatıf cıkacak diye offfffffffffffffff:KK43:

kızlar benim adetim 12 sinde olması gerekıyodu ama hala kırmızılarrrr gelmeddiiii...normalde 31 yada 32 gunde bi oluyorum.ama bugun 15 i hala gelmedi.bugun sekerim düştü elim ayağım kesildi birden sanki gunlerce aç kalmış gibi oldum sizce hamişmiyimm lutfen akıl verin.test yapmaktan korkuyorm negatıf cıkacak diye offfffffffffffffff:KK43:

korkunun ecele faydasi yok :) test yapmadan ogrenemezsin. bence sen guzel bir uyku cek sabah da testini yap.

X