Halınızın parlaklığı için..

Zana_zana

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
847
246
35
halınızın parlak olması için haşladığınız patateslerin suyunu bir camsil fısfısına koyup daha sonra halınızın üzerine sıkın bi bezle silin süper bi parlaklığa kavuşacaktır sevgiler sırnaşık şey

klava:sırnaşık şeysırnaşık şeyne haşladıgımız patetes suyumu haklıyamı parlaklık kavusturuyo canım benım denedınmı sen merak ettım bak denerım sonra halım elden gıderse yenısını ısterım heeee

yaa düşününce cesaret edemiyorum....deneyen biri varmı aranızda? paylaşımın için saol güzelim...sevgilera.s.

küçük paspalarda deneyin illaki büyük halılarda olur diye bişey yok.giderse paspas gitsin.:)ama siz deneyin benim paspasta değerli.

Biz sirke kullanıyoruz parlaması için. arap sabunuyla silip sirkeli suyla duruyuyolar.. koku falan da olmuyo hiç..

benim sulu süpürge varr her süpürüşte halılar daha parlıyor zatenn gelenlerr halını yenimi yıkadın vaya sildin diyorlarrr halı yıkamasıda olduğu için rahatımm

canım bende o sulu supurgelerden ıstıyorum hangı marka aldın ne kadar fıyatı memnunmusun acaba,benı bılgılendırsen sevınırımŞeniz

benim sulu süpürge varr her süpürüşte halılar daha parlıyor zatenn gelenlerr halını yenimi yıkadın vaya sildin diyorlarrr halı yıkamasıda olduğu için rahatımm

a.s.ne marka olduğunu öğremek isterim doğrusu. bu aralar tüm süpürge ve buharlı temizleyicileri araştırıyorum da :)

bir de; patates suyunu duymadım :) ama sirkeli suyun halıları güzel parlattığını defalarca duymuştum ama henüz denemdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…