halep için kardeşlerimiz için fetih suresi okuyalım

Hepinize hayırlı cumalar inanan din kardeşlerim.

Allah'a sığınıp mazlum kardeşlerimiz için dua eden herkesten Yüce Allah'ım razı olsun.

Halep'teki vatandaşların otobüslerle Halep'ten İdlib'e geçişi başlamıştı ama Şii milisler o tahliyelerin olduğu yerde bomba patlatıp oradaki sivil masumları rehin almışlar. Geçişlerine izin vermiyorlarmış.

N'olursunuz bol bol dua etmeyi ihmal etmeyelim.

Hayırlı bir şekilde Halep'ten çıkmaları için Ya Fettah, Ya Selam, Ya Nafi, Ya Mani,.. gibi Rabb'imizin mübarek isimlerini zikredelim.

Subhane Rabbiyel-Aliyyil-alal-Vahhab.

Euzu billahi minesseytanirracim.

Bismillahir-Rahmanir-Rahiym.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

*Ya Fettah! Ya Nafi! Ya Selam! olan Allah'ım mazlum kardeşlerimize hayırlı bir şekilde, selametle o kapanan yolları aç.
*Ya Mani! Onları, o mazlum kardeşlerimizi oradan çıkarmayan, zulmeden teröristlere engel ol.
*Ya Settar! Ya Müheymin! Zalimlerin gözlerine perde indir o mazlumları onlardan gizle. O müslüman kardeşlerimizi koru.
*Ya Kahhar! Ya Muntakim! Zalimleri kahreyle. Onlardan mazlumların intikamını al.
*Ya Vekil! Ya Mu'in! Ya Mucib! Seni Vekil edindik. İşlerimizi, sıkıntımızı, hastalıklarımızı, üzüntülerimizi Sana söyleyip Sen'den istiyoruz, Sana bırakıyoruz halimizi. Bizlere, bütün mazlumlara, çaresizlere, hastalara yardım eyle. Dualarımızı kabul eyle.
*Ya Tevvab! Ya Gafur! Ya Ğaffar! Ya Afüvv! Sana hakkıyla kulluk edemiyoruz, Mazlum, çaresiz kardeşlerimize hakkıyla yardım edemiyoruz. Tevbelerimiz kabul eyle. Kusurlarımızı, günahlarımızı bağışla. Bize merhamet et, acı. Bizi affet.
* Ya Rahman! Ya Rahim! Bütün mazlumlara, çaresizlere, din kardeşlerimize, hastalara, dertlilere merhamet eyle.

Dualarımızı katında kabul eyle (AMİN AMİN AMİN)

Subhane Rabbiyel-Aliyyil-alal-Vahhab.

Euzu billahi minesseytanirracim.

Bismillahir-Rahmanir-Rahiym.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

Isyerinde olduğum icin cuma saatinde ya kahhar ya cami esmasi cektim Rabbim kardeslerimizin yardimcisi olsun onlara bu kötülükleri yapanlari kahreylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…