hala ümitlenmelimiyim ??

ponispon

umutlu...
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
191
4
arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var ..

Ben yaklaşık 2 yıl önce hamile kaldım..Regl dönemime 1 hafta kala kan testi yaptırdım 0.01 çıktı yani hamile deildim,fakat adetim 1 hafta gecikti ,tekrar test yaptırdım 126 çıktı bhcg hormonum...O hamileliliğim düşükle sonuçlandı..Özetle hamileliğimi geç öğrendim..
Şimdide hamile kalmak istiyorum ve adetme 4 gün var..bugün merakıma yenik düştüm ve kan testi yaptırdım , sonuç Bhcg 0.42 ..Acaba hala ümitlenmelimiyim..Benim aklıma takılan geçen hamileliğimi geç öğrenmiştim , sonuçta eskisi gibi 0.1 deil.

Ne dersiniz hala ümit varmı??

daha erken bence 1 hafta sonra falan tekrar yap oncekı de dusuk cıkmıs ayrıca morelının bozma cnm bugun degılde yarın

1 haftaya bile gerek yok bence canım
2 gün sonra bida yaptır gebelik varsa zaten o değer
2 katına çıkar Allah yardımcın olsun canım

ayyy teşekkür ederim moral verdiniz..Bende düşündüm 2 gün sonra testi tekrarlamayı ama burası ufak yer.. ve doktor simdi bile kan testi yaptırmak istemedi , daha çok erken bekle dedi ben ısrar ettim yani doktor haklı çıktı..utanıyorum tekrar gitmeye ama sabredebilirsem 1 hafta beklemek istiyorum..
Belirtilerimde var ..

Doktorlar anlamaz ki canım bizim halimizi :18:
ama bi yandan onlarda haklı adet geçmeden yapmıyorlar
çünkü psikolojik sıkıntı yaratıyor bayanlarda
Rabbimin izniyle hamilesindir inşallah canım

inşallah ağzından bal damlıyor..çok sabırsızım çokkkk zaman geçmiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…