Rüya Yorumları Hala bu rüyayla yasıyorum ;yorumlarmısınız lütfen....

zuzum24

askim+cocuklarim=ben
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
2.742
1
38
selam arkadaslar,dün gece cok kötü rüyalar gördüm tabirini yapan arkadaslar lütfen yazarsaniz sevinirim,rüyama anlatayim
esimle kavga ediyoruz ,ailem hakkinda ileri geri cok sey söylüyor o sira annem babam odaya geliyorlar ,ne derdiniz var anlatin diyor ,esim nedense aciyor agzini yumuyor gözünü annem o sira fenalik geciriyor gözleri acik bayiliyor,ben anneme sarilip nasil agliyorum ne babam ne esim geliyorlar o sira yanima,yalvariyorum resmen anne ölme diye ,cok agliyorum öyle böyle degil .
o rüyadan hemen ikiniciye geciyorum benim jeepim varmis ,esimden süpheleniyorumusun onu takip ediyorum arabasini jinekologun önünde görüyorum :roflol:,iniyorum girip bakiyorum jinekolog bayanla kiristiriyormus ben bayilma durumuna geliyor nerdeyse esime hakaret ediyorum basda seslnemyior sonra kendini hakli cikarmaya calisioyr elindede kullanmadii baska telefon varmis yani benden gizli o telle konusurmus hep,o telefonu alip kafasina kafasina vuruyorum banamisin demiyor,cikiyorum ordan 2 tane hoca gibi bisey görüyorum onlara aglayarak anlatiyorum icim yaniyor diyorum ne yapicam diyorum,sen üzülme esin zavallilar arasina girmis zaten günahdan felan bahsediyor.

Son düzenleme:
X