Hala bir isim bulamadım

Necmiye nnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
5
3
22
Arkadaşlar merhaba 29 haftalık hamileyim. Bi kızım olacak Allah'ın izniyle ama hala ismine karar veremedik. Benim aklımdan gökçe geçiyor hep. Ama yinede kararsız kalıyorum.
Elif Feride ve ayça isimleride hoşuma gidiyor. Sizin isim önerileriniz var mı yada bu isimler sizce nasıl??😊

Arkadaşlar merhaba 29 haftalık hamileyim. Bi kızım olacak Allah'ın izniyle ama hala ismine karar veremedik. Benim aklımdan gökçe geçiyor hep. Ama yinede kararsız kalıyorum.
Elif Feride ve ayça isimleride hoşuma gidiyor. Sizin isim önerileriniz var mı yada bu isimler sizce nasıl??😊
Duru ipek doğa miray cool isimler
Mesela ben ipek koyacağım kız olursa 😄😄 daha test yapmadım ama ismi hazır hahahaha 😄 hayırlısıyla gelsin evladın inşallah ❤️ darısı bana olsun 🙏🏻❤️

Ben bir gün kızım olursa ismini “Çiçek” koymayı çok istiyordum. Sonra nişanlımla daha çok içimize sinen bir isim bulduk. Belki siz beğenirsiniz. ☺️
Feride çok güzel bu arada.

isimlerinizin hepsi de çok güzel isimler. Feride çok kibar, harika bir isim. Ayça her zaman favorim, Gökçe de güzel, Elif de güzel.

X