Hala bebegine isim bulamayan varmi?

E

elodim

Ziyaretçi
Ben henuz bulmadim erkek ismi bulmak cok zormus yaa ege dusunuyordum uymuyo fransizcaya eje okunuyo napicam bilmiyorum..

bende bulmakta cok sorun yasadım.. erkek ısmı cok zor geldı bana..
ama sonunda emre geldı aklıma sıcak geldı bı anda.. eşim annem fılan da begendı..
daha farklı bırsey gelmezse aklıma bu olucak sanırım..

Valla bende buldum sanmıştım ama yanılmışım ilk düşündüğümüz isim batuhandı ama şuanda o ismi hiç sıcak bulmadığımı anladım mert efe istiyorum bakalım eşimi ne zaman ikna edebilirsem şu anda hala karar veremedik..

ogedayda karar kıldık.........erkek ismi zor hakketen............

oğlum olursa yuzde doksan POYRAZ olucak çok güselll:)

Valla bende hala isim bulamayanlardanım...Eşim Kaan olsun diyor ama ben hala kararsızım Eren ve Arda isimleri var kafamda ama nedense hiçbirine sıcak bakamıyorum.....Kız olsaydı Yaren koyucaktım ilk günden belliydi ama erkek olunca çok zorlandık isim konusunda.............

Aker: Namuslu yigit
Arhan: Temiz han, temiz yonetici, yigit han.
Atahan: Buyuk yonetici, ata durumundaki han
Barin: Guc, baran; Mogol doneminde Orta Asyada'ki buyuk Turk boylarindan birinin adi
Giray: Uygun, yarasir, eski Kirim hanlarinin unvani
Kuzey: Sagini doguya, solunu batiya veren bir kimsenin tam karsisina dusen yon
Tan: Gunes'in dogmasindan onceki zaman, safak
Yavuz: Cok sert, yaman, yurekli, korkusuz

bunlar beğendiklerim ama hala karar veremedik kafamçokkarıştı

alın bendende o kadar kız ismi nekadar çok. kız olsaydı hazırdı ismi melek su ama erkeğe bulmak çok zor aklıma gelen deniz tuna aklıma gelmiyor başkadaa

benim de kızım olacak ama isim bulamadıkkkkkkkkkkk

benim de kızım olacak ama isim bulamadıkkkkkkkkkkk

sanıyorum hepimiz aynı dertten muzdaripiz bizde taa flört ettiğimiz dönemlerden beri kız istediğimiz için ismi Zeynep ti(buradaki zeynep o oluyor yani)ama erkek olduğunu öğrendiğimiz 16.haftdan beri isim bulamıyoruz lütfen ilginç ve güzel olan herşeyi yazalım belki birbirimize faydası olur ne dersiniz?
Benim aklıma gelenleri eşim istemiyor mesela;
BERAT,UYGAR,BARKIN,BUĞRA,TUĞRA erkek için nedense seçenek çok az tutturdu babasının ismini koymaya MESUT?kötü bir isim değil kpederimi de çok severim ama niyeki koyalım dedesinin ismini eski zamanlardaki gibi.adamcağız haytta zaten yanında bağırsan bir türlü uff uff bazen diyorum rüyamda görsemde olsa diye:))

benimde oglum olacak erkek ismi bulmak zor çünkü güzel erkek isimleri yok ya da hep aynı isimler oluyor arda gibi... bu aralar ugur can olsun diyoruz ama düşündükçe ondan da soguyoruz,sizce nasıl:uhm:

:emir_bebek:Merhaba Güzel Eylül Anneleri
Bu siteyi ilk günden beri takip ediyorum fakat yeni üye olabildim.

Bende Eylül annesi olacağım inşallah ve bir oğluşum olacak.
İsim konusunda çok zorlandık ve sonunda karar verdik oğlumun adı Hakan olacak.

kizlar ben daha anne olmicam ama
allahim insallah ilerde bi gün nasip eder evlenince tabi kaydirigubbakcemile3

ben simdiden yaziyorum böle begendigim isimler olursa kaydediyorum hemen telefonuma :eek:

yaziyim, belki fikir olur size

kiz ismi bulmak bence erkege nazaran cok daha zor. erkek isimleri cok var begendigim

Kerem ali
Berat
Can
Erkan
Mertcan
Murat
Mesut
Emre
Ferhat
Kenan
Yigit
Kadir
Ekrem
Selcuk

öyle siradisi isimler degil. ama bence cok hos ve tam erkek isimleri a.s :eek:

benimde kizim olucak cok aradim almanyada yasadigimdan hepsi uymuyor mesela CEYLIN cok hosss ama burada c harfini pek telafuz edemiolar benim ismimdeki gibi ben sanirim ESILA koyucam sizce ESILA kulaga nasil geliyor.

benimde kizim olucak ama daha isimine karar veremedik malesef
listemizde ;

balim - ceylin - sudenaz - efsanur - ikra - eylül naz -

benimde kizim olucak ama daha isimine karar veremedik malesef
listemizde ;

balim - ceylin - sudenaz - efsanur - ikra - eylül naz -

eylül naz çoooooooook güzel bence :hooray: ben de kız olsaydı eylül düşünüyordm

X