Hala adet olmadim ne olur bana dua edinn ...

• Konu Sahibi elçinzeynep
Zeynepcim sen şimdiye kadar kaç defa gelmiştin buraya
ama bugün yoksun aklima gelen kötü şey olmamiştir inş
inş işin yoğundur da ondan gelememişsindir

elcinzeynep neyaptın niye haber vermedin. ben hala hastalanmadım. yarın test yapıcam. Allahım cümlemize hayırlı sağlıklı evlatlar ver en yakın zamanda yalvarıyorum güzel Allahım

amin canım amin diline sağlık o içten ettiğin yüreğine sağlık

Dualarimiz siiznle arkadaşlar yüce rabbim isteyen herkese sağlik bebekler versin inşallah güsel ve mutlu haberlerinizi bekliyoruz :d

merhaba kızlar bende henüz adet olmadım bana da dua edin 3 gün gecikti inş.hamileyimdir.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim dualarınızı eksik etmeyin lütfenn...

umarım hamilesindir bende ayın birinde gidecem kontrole çatlatma iğnesi vurdurdum bu ay üçüncüydü inşallah hamile kalmışımdır sende bana dua eta.s.

arkadaşlar hamileyim. Allahım dualarımı kabul etti binlerce şükürler olsunki. bundan sonra bütün dualarım sizler için. şuan sanki bulutların üstünde uçuyorum. sabahtan beri ağlamaktan gözlerim pörtledi

kuzu bize dua edermisin hemde bu duygulu anında etki bende senin duygularını tatmaya nail olabileyim((

etmez olurmuyum canımm benim. etmez olurmuyum sabahtan beri ediyorum Allahım isteyen herkese yaşat bu duyguları diye. üzülme sizinde olacak inşallah

hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ederim mutlulugunuz yazılarınızdan belli oluyo 5 ay önce bende sizin gibiydim yasadıklarınızı yasıyodum şuanda 22 haftalık hamileyim ve dün bebişimin kız oldugunuz ögrendim allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin darısı diger isteyenlerin başına inşaallah.dualarım sizinle

kızlar ya ben hala adet olmadım ama evde ıdarar testınde negatıf cıkıyo neden acaba kan testı yapmayada korkuyorum butun ümitlerım bosa gıtcek allahım ne olur sana acılan ellerımızı bos cevırme ne olur dualarımızı kabul eyle.kızlar acaba gecen ay adetlıyken vurldugum antıbıyotık ıgnelerden dolayı bukadar gecıkme olurmu ne olur yardım edın banaya senağlama

antibiyortik iğneden de kaynaklanabilir gecikmen, ben antibiyotik aldığım ay, adetim gecikirdi, ama idrar testi herzaman kesin sonucu vermiyor, bence cesaretini topla, git bir sağlık ocağına, kan testi yaptır, bu kadar heyecan yeter sana da, artık öğren ne olduğunu, kolay gelsin..

canım kaç gün geçti senin benimde 6 gün geçmişti idrar tahlilinde çıkmıyordu sonra hastalandım ama belli olmaz belki sen hamişşindir geç döllenme olduğunda idrarda çıkmaya bilir.

ya canım ıgneden olabılır dıyosun dımı zaten bılıyorum ondan gecıktım ama bıle bıle umıtlenmek ıstıyorum ıste senağlama ne kadar kotu bısı allahım duy sesımızı

canım kaç gün geçti senin benimde 6 gün geçmişti idrar tahlilinde çıkmıyordu sonra hastalandım ama belli olmaz belki sen hamişşindir geç döllenme olduğunda idrarda çıkmaya bilir.

senınde antıbıyoytıkten dolayımı gectı 6 gun benımde bugun 5 gun oldu gecelı ya allahım ınsallah hamısımdır ama bılıyorum degılım sadce kendımı avutuyorum

valla bu şüpheyle kendini yiyip bitireceğine kan teahlili yaptırıp öğren ve kendini toparlayıp hemen gelecek aya açalışmalarına devam et Allah ne zaman verecekse o zaman bence cesaretini toplamalısın hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…