Hala adet olmadim ne olur bana dua edinn ...

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kıslarrr hala adet olmadım:teytey::sm_cool: ne olur dualarınızı eksık etmeyın ınsallah olmam hamıleyımdır ınsallah ınsan ne kadarda umıtlenıyo ınsallah yıne hayal kırıklıgı yasamam .su mubarek 3 aylarda rabbım sesımızı duysun dumaızı kabul etsın ısteyen herseze versın annelıgı her kadına yasattsın ınsallah .AMİNNN:nazar:

kıslarrr hala adet olmadım:teytey::sm_cool: ne olur dualarınızı eksık etmeyın ınsallah olmam hamıleyımdır ınsallah ınsan ne kadarda umıtlenıyo ınsallah yıne hayal kırıklıgı yasamam .su mubarek 3 aylarda rabbım sesımızı duysun dumaızı kabul etsın ısteyen herseze versın annelıgı her kadına yasattsın ınsallah .AMİNNN:nazar:

BENDE OLMADIM HALA.....UMARIM MUTLU HABERLER ALIP,VERMEK KISMET EDER RABBİM......HAYIRLI OLANLARLA KARŞILAŞTIR...MAŞALLAH BAREKALLAH:nazar:

BENDE OLMADIM HALA.....UMARIM MUTLU HABERLER ALIP,VERMEK KISMET EDER RABBİM......HAYIRLI OLANLARLA KARŞILAŞTIR...MAŞALLAH BAREKALLAH:nazar:

inşallah arkadsım inşallah yuce rabbım sesımızı duysun ama sımdı aklıma gelıyo ben gecen ay adet donemımde anıbıyotık ıgne yedım 10 tane ıltıhap ıcın bu yızdende adetım kesıldı gıbı sonra bıtmesı gerekırken 1 2 gun daha damla damla geldı ondan gun sasmıs uzamıs olabılır cok moralım bozuldu ınsallah oyle degıldır ınsallah hamıleyımdır:nazar:

İnşallah ikinizin de iyi haberlerinizi alırız kızlar.Ne zaman test yapıcaksınız?Sonucu haber verin mutlaka.

İnşallah ikinizin de iyi haberlerinizi alırız kızlar.Ne zaman test yapıcaksınız?Sonucu haber verin mutlaka.

ben adetıme 4 gun varken yaptım test negatıftı bıdaha yapmayı dusunmuyorum 3 4 gun gecıkene kadar inşallah iyi haber verırız inşalllahh:nazar:

inşallah hayırlısıysa ikinizde hamişsinizdir arkadaşlar.dualarım sizinle....

Sabırlı olup beklemek en güzeli.Ben de 2 yıldır sabrediyorum.Hadi sizin iyi haberlerinizi alıyım ki sıra bana gelsin :1rolleyes:

canım zeynepcim hayırlı müjdeli haberlerini bekliyorum canım
inş benim gibi üzülmez mutlu sonuç alırsın hayatım
dualarım seninle
beni sonuçtan haberdar etmeyi unutma nolur

canım zeynepcim hayırlı müjdeli haberlerini bekliyorum canım
inş benim gibi üzülmez mutlu sonuç alırsın hayatım
dualarım seninle
beni sonuçtan haberdar etmeyi unutma nolur

canım sagol inşallah uzulmeme ama uzulcem gıbı cunku ben gecen ay adetlıyken 10 tane ntıbıyotık ıgen yemıstım dolayısıyla oda beı kestı gıbı sonra adetım bıtmesı gerekırken 2 gun damla damla gelmıstı sanırım bu gecıkme ondan ama ınsallah bı mucıze olurda yuce rabbım yuzumuze guler bu mubarek gunlerde sızlerede guzel haberlerı verırım allahım hepımızın duasını kabul eder ınsallah mubarek gunlerde cumlemıze hayırlı evlatlar verır:nazar:

arkadaşlarr benim bu ay 4 ,5 gün adetimm geçtii testt yaptıkk pozitifff hamileyimm allahımm bir senelikk bir bekleme sonucunda sesimii duyduu hadi bakalım şimdi sıra sizde inşallah burdan hayırlıı haberinizi alırızz

inş bitanem canını sıkma rahat ol ben artık öle yapıyorum bu ay olmazsa sonraki ay sıkıntı yaptıkça kendini geriyorsun bu da sana rahaysızlık veriyo huzursuz oluyorsun bunları yaşamana hiç gerek yok hayatımsakin ol hatta çocuğu aklına getirmemeye çalış sadece mutlu ol tmm mı bitanem ben hep yanındayım destekçinim unutma

hayırlı olsun canım allahım sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin

Rabbim hayırlısıyla hayırlısını nasip etsin canım,hadi bakalım mutlu haberi alırız inşallah hayırlısıyla...

cok tesekkur ederım hayatım sagol hep destek oldun hıc esırgemedın allahım kalbıne gore versın ınsallah senıde muttlu etsın dualarını kabul etsın yuce rabbım annelıgı sanada banada tum ısteyenlerde tattırsın ınsallah:nazar:

arkadaşlarr benim bu ay 4 ,5 gün adetimm geçtii testt yaptıkk pozitifff hamileyimm allahımm bir senelikk bir bekleme sonucunda sesimii duyduu hadi bakalım şimdi sıra sizde inşallah burdan hayırlıı haberinizi alırızz

allahım hayırlısıyla saglıklı bı sekılde yavrunu kucagına almayı nasıp etsın ınşallah darısı bızım basımıza dularını eksık etme

Allahım duy sesimizi burada tüm bebek isteyenlere meleklerini tez zamanda gönder rabbim bende çok istiyorum ama 9 aydır olmuyor tabi stresten uzak durmamız gerekirken ben stresin içinde boğuluyorum elçin zeynep arkadaşım inşallah inşallah hamilesindir mutlu haberlerini bekliyorum inanın ki burdan başkalrının hamile olduğunu duyunca bile çok seviniyorum bizede daha fazla umut oluyor.:içelim:

canlarım inşallah hepimiz hamileyizdir. benimde bugün olmam gerekiyordu hala olmadım. ümitlenmemek elde değil. eğer hamile değilsem, biran önce adet olurum inşallah da daha fazla umutlanmam.
Arkadaşlar birde ben vücudumun çok sıcak olduğunu hissediyordum, ölçtüm şimdi 37.2 normalmi sizce yoksa buda bir belirti olabilirmi. gerçi başkada bir belirtim yok :KK43:(

kızlar inşallah hamilesinizdir inşallah bizde hamile kalırız bizi haberdar edin olurmu

zeynepcim nerdesin ne yaptın
hamile misin yoksa
haberini bekliyoruz sabırsızlıkla

X