Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum

İkinizde çalışıyorsanız niye eşinin eline veriyorsun maaşını
Ben olsam faturaları öderim, oda evin ihtiyaclarını karşılar
Kalan para hesabımda kalır yatırım yaparım . Niye gidip onun eline vereyimki
Hatta ondakini bile alırım

Mesela bizdede paralar bende toplanır. Ben öderim ne ödenecekse. Ona sadece harçlık kalır ..
yuvayı dişi kuş yapar . Erkekler tutamıyor. Fazla para kaşındırıyor onları

Bizde evlilik sözleşmesi var. Olmasina rağmen eşimin parasini ben yatarım aracı olarak kullanıyorum.
Şahsi adina toplam gelirin 1/3 yatırıyorum (emeklilik için). Kalani oğlumuz için birikiyor.
Boşanma durumunda kıçındaki donu alir ve gider.

Konusahibinin kocasinin arpasi bol gelmiş

Sizde kendi anne babanıza hediye alın.. dolabı eskidi makinesi bozuldu diye. Birsey yapılıyor ise konuşulur.. eğer eşler birbirine danismiyor ise aile birliği hiç olmamıştır.. acikca yüzleşin.. yoksa daha çok üzülürsünüz..

Maaşlariniz ayri ayrı ne kadar
Siz nereden duydunuz bu olayı
Bir de ne kadar gitmiş toplam para?
Maaşımız onun 50 bin benimki 75 bin. Telefonunu karıştırdım o yüzden söyleyemem.şifresini bildiğini bilmiyor.bu kez işlillenir şifresini değiştirir hiç bir şeyden haberim olmaz.giden para sanırım 30-40 bin civarı.aileme ben mesela anneme 2 bin tl harclık verdim vs büyük bişey aileme ben hiç almadım

Benim maasimla benden habersiz anasına eşya alan ve beni insan yerine koymayan adam beni sevmiyor dur.Benimle param için evlenmiştir.Kopruyu geçene kadar gönlümü etmis sonradan rengini belli etmiştir.Sevse fikir sorar anasına iyilik yapacaksa kendi parasıyla yapar Aşktan gözünüz kör onu anladikta takriben ne zaman , kaç çocuktan sonra gözünüz açılır?????

Yok yok şimdilik sakın çaktırma telefon olayını...Bı şekilde KV yi boşa düşürüp ağzından laf çekemez misin eşyalarla ilgili? KV soylemis gibi olsun?

Cnm maaşının eşinden fazla olan kısmını kendine ayır, keyfi ihtiyaçlarına( hafta sonu turlari , ipek kirpik , lazer vs yada spor salonu gibi ) veya ailene ver sende .

Söylemeden bunu nasıl halledeceksiniz?
Bi şekilde öğrendiğimi söyleyip maaşları ayıracağım.kafam yeni dank etti.böyle şeyler sorun olmasın erkek olarak ezilmesin parayı o idare etsin istedim kendime küçük birikşmler yapıyorum tabi ama gerisini tamamen eşime gönderiyordum.sanırım bu dünya böyle iyi niyetler için yeterince iyi değil

Büyük meblağlar kesinlikle soylenmeli.
Bu çerez parası değil.

Bu arada maaşın iyiymiş, o paraya iki koca daha alınır üzülme gibi kötü bı espri yapicam ama normalde kötü biri değildim, hayat böyle yaptı beni...ben değil erkekler çok kötü bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…