Haksız yere kimi kırdıysam özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzdüğüm kırdığm kim varsa özür dilerim.
Burda da özel hayatinizda da sosyal yaşamınızda da çevrenizdeki insanlara hayatı dar eden, sağlıklı iletişim kurulamayacak kadar sıkıntılı bir kadın olduğunuzu ve mutlaka tedavi olmanız gerektiğini defalarca söyledik. Yine söylüyorum, ortaya özür dileyerek hiçbir şeyi duzeltemezsiniz, lütfen tedavi olun...

Benden çok özür dilendi vakti zamanında ama üzerine hep daha da koyarak geriye döndüler.
Benim nazarımda özürün hiç bir getirisi yok icraat olmadan.
Burada özür dilemeniz de aslında çok önemli değil inanın.
Önemli olan çevrenizdeki insanlar.
Kendinize edersiniz.
Adınızi gecimsize çıkarırlar.

urda da özel hayatinizda da sosyal yaşamınızda da çevrenizdeki insanlara hayatı dar eden, sağlıklı iletişim kurulamayacak kadar sıkıntılı bir kadın olduğunuzu ve mutlaka tedavi olmanız gerektiğini defalarca söyledik. Yine söylüyorum, ortaya özür dileyerek hiçbir şeyi duzeltemezsiniz, lütfen tedavi olun...
Senden özür dilediğimi hatırlamıyorum başlıkta ne diyo iyi oku haksz yere demişim zira senin hak ettiğini düşünüyorum kapa çeneni insanları tanımadan etmeden safsataları döşüyorsn ondan sonra vay efendim psikolog şu bu sen git psikoloğa insanları delirtip sonra bıdı bıdı yapmaayn

Senden özür dilediğimi hatırlamıyorum başlıkta ne diyo iyi oku haksz yere demişim zira senin hak ettiğini düşünüyorum kapa çeneni insanları tanımadan etmeden safsataları döşüyorsn ondan sonra vay efendim psikolog şu bu sen git psikoloğa insanları delirtip sonra bıdı bıdı yapmaayn
Başladın yine…

Hahahhahahah

Bence özürünüzüde alın gidin ya gerçekten iyi değilsiniz siz ayrıca kimseye kapa çeneni diyemezsiniz kendinize gelin lütfen hadler ve yerler bilinsin saygısızlık yapmanın bi anlamı yok

Tam da aydınlatamamış demek ki 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X