Hakknz helal etmedikleriniz..

Benim yok yaafisfisfis
ınanır mısın Özlem bi saattir düşünüyorum,ıkınıyorum,vardı da unuttum mu diye,ama yok yaa,ne güzel değil mi?
Ya affetmişim unutmuşum ya da hatırlayarak değer vermek istememişim herhalde:uhm:
Yoksa çok kızıp köpürdüğüm kişiler oldu

ne güzel...en güzeli affetmek ve de hatırlamamak
keşke hepimiz böyle yapabilsek:1hug:

Özlem harikasın yaa gene süpper bi topic.... alkisalkisalkis
evet var hakkımı helal etmediğim birisi...benneyaptımki
aynı zamanda da deliler gibi sevmiş olduğum birisi...
tahmin etmek zor değil, eski sevgilim olur kendisi...
onu çok sevdim,deli gibi ölürcesine sevdim,belki de hala seviyorum,bilmiyorum, bir kibritle belki canlanır bütün yangın hiçç bilmiyorum...
ama canımı çok yaktı,burada tarif edemeyeceğim kadar çok...
o yüzden de asla hakkımı helal etmiyorum:a015:

bir kaç kişi var hakkımı helal etmem dediğim....
biraz zamn snra içindeki nefret şu düşünceye dönüyor...
ben etsemde etmesemde onun bana yaptığı şeyin hesabını Rabbim zaten o dünyada en büyük sıfatlarından adalet sıfatıyla kat kat alacak.
biz es geçsek bile herşey yerinde ve zamnında kayıt altında...

evet bende bunu demek istemiştim insanın canı yanınca kendine hakim olamıyor ama
en nihayetnde allah hepsini görüyor ilahi adalet eninde sonunda tecelli eder..
en iyisi affetmek ve unutmak:1hug:
keşke yapabilsem...CADIARZU

Var ölsem gitsemde ona kesinlikle hakkımı helal
etmiyorum ne olduğu özel ama
asla hakkımı helal etmiyorum vicdan azabıda duymuyorum

tek bir kisi var -ki ona duydugum nefret de hic bitmeyecek...adini bile duydugumda igreniyorum. Hayatimi alt ust eden o insana birak hakkimi helal etmeyi, her gece beddua ediyorum :mymeka:

hakkımı helal etmediğim 2 kişi var
aklıma geldikçe bile ikisinden de nefret ediyorum
2 dünya biraraya gelse hakkım helal değildir
Allah'ım yaptıklarının acısını bi şekilde çıkarıcaktır

aslında düşündüm de eskiden ona karşı duygularım çok yoğunken canımı yaktığında hep diyordum ki sen benim canımı çok yaktın Allah da senin canını yaksın,
bu süreçler içerisindede hakkımı helal etmiyorum dediğim de çok oldu,
ama şu anda içimde ona karşı bi his yok nefret ya da sevgi yok aşk yok belki küllendi belki söndü dediğim gibi belki bi kibritle yeniden canlanıcak bilmiyorum ama şu anda his yok,
sizlerinde yazdıklarınızı okuyunca hak verdim size,
durumunun kötüye gittiğine işaret olup olmadığını bilmediğim birkaç şey gördüm ama sanırım kötüye gidiyor,
gerçekten Allah'ın adaleti çok büyük...

hakkımı helal etmediğim kişiler var...
offf yazmak hiç içimden gelmiyo nedense....benneyaptımki

hakkımı helal etmediğim var aslında ama ben yinede helal ediyorum çünkü Rabbim büyük öbür dünyada hesabını soracaktır elbet..............

aslında şöyle dusunuyorumda hayatta yuzune bakmam dedıgım ınsan yok galıbaa
sevmedıklerım var ama kıncı bır ınsan degılımm benn ..

ama asla hakkımı helal etmem dememmm ...

aslında şöyle dusunuyorumda hayatta yuzune bakmam dedıgım ınsan yok galıbaa
sevmedıklerım var ama kıncı bır ınsan degılımm benn ..

ama asla hakkımı helal etmem dememmm ...

canım benim ben de kolay kolay kimseye kızmam hele kin hiç tutmam ama buraya yazdığım 2 kişi öyle bir iftirada bulundular ki yemin ediyorum ölürken görsem dönüp bakmam

çalıştığım yerden çıkartıldım hemde sebeb bile gösterilmeden dilerim işleri hiç rast gitmezkötükedihüso

benimde nefret ettiğim bir kişi var,eşimin beni aldattığı kadın,2 sene geçti bunun üzerinden ama benim nefretim bitmedi,bitmeyecekte hiç bir zaman,Allah onun bana yaptıklarını (en mutlu günlerimi cehenneme çevirmiş),onada yaşatsın daha beterini!o zaman belki yaptığının farkına varır,allahından bulsun.

Ben eskı sevgılımı affetmıyordum son 4 yıldır hıc affetmedım

sonra ule n dedım kendı kendıme affetmedıkce ona sinirimi öfkemı kendımde tutuyorum
ya adama paso öfkelenmek nıye bırak gıtsın

kendımızle bırlıkte tutmayalım zaten bıze cektırdıklerı yerde kalmaz kı döner dolasır göruruz de merak etmeyın.

Evet kesinlikle son çalıştığım yerdeki müdüre hakkımı helal edemiyorum cimri aptal salak insan

yöntecilik kavramını bile doğru düzgün yerine getiremiodu zatenn bide müşterilere kendi de dahil olmak üzere bizi ezdirodu, çok şey var da dicek yaptıklarını anlatmaya ben bile utanıyorum burda

Allahından bulsun ne diyimm

Bende eşimin annesine ve abisine 7.5 aylık hamileyken bana telefonda küfür ettiği için hakkımı helal etmiyorum yavruma ve bana çokk zor günler yaşattılar iki cihanda ellerim yakalarında olsun doğum sancısı çekerken bile aklıma geldiler Allah'a havale ettim.

insanlık dışı hareket, oof erken dogum olabılırdı
ne kansızlar var, sözüm sızden dısarı yınede bellı olmaz kızarmısınız,
neyse belkı yıllarca ezıyet edecektı boylelıkle kestırıp attınız dıye tahmın edıyorum onları
ıyıye ısaret olmus sızınkı belkı oyle mı ?

Aynen öyle canım çok pişaman oldular doğum oldukta sonra aradılar ama asla işim olmaz kalbim kırıldı bi defa insan bana değilse bile karnımdaki günahsıza acırdı en azından ama insan olmayandan insanlık beklemek büyük hata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…