HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Böyle oluyorsa şimdiki cumanın duasını ben haftaya perşembe yada cuma yapabiliyor muyum 🙄
Canım çok katı kurallarımız yok bu grupta 😍 çoğu cüzümüz genelde cumaya kadar bitiyor ancak regl dönemlerinden dolayı bazı sarkmalar oluyor o yüzden bir kaç gün sonraya kaldığı zamanlar da oluyor. Ancak şu an tam da olmamız gereken yerdeyiz. 5.haftayı tamamlıyoruz, 4 hatim yaptık birlikte 🥳 Evet, cüzler tamamlanınca çok uzatmamakta birlikte haftaya perşembe veya cuma yapılabilir ☺️

Canım çok katı kurallarımız yok bu grupta 😍 çoğu cüzümüz genelde cumaya kadar bitiyor ancak regl dönemlerinden dolayı bazı sarkmalar oluyor o yüzden bir kaç gün sonraya kaldığı zamanlar da oluyor. Ancak şu an tam da olmamız gereken yerdeyiz. 5.haftayı tamamlıyoruz, 4 hatim yaptık birlikte 🥳 Evet, cüzler tamamlanınca çok uzatmamakta birlikte haftaya perşembe veya cuma yapılabilir ☺
Benim çarşamba en geç perşembe tamamen bitmiş olur, çok az sayfam kaldı kimseye vermesem okuyup bitirip hatim duası yapsam olur mu?

6. Haftanın hatim duasını ben yapabilir miyim yapan olmazsa 🙈
Aaaa kusura bakma canım şimdi gördüm . Sen yapacaksan daha sonrakine talibim :)
Olur mu öyle şey, 5 ı ben okurum 6 yi sen, 7 yi hangimiz kaparsa :KK70::KK70:
Tamam hadi bakalım 😂
Çok tatlısınız kızlar :KK19: N Nana 5.hatmimizi yapsın, 6.cüzün hatmini de sen yaparsın inşallah Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ :KK9::KK5:

X