HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Kızlar yeni listeyi paylaştım. 😍 Aramızdan ayrılanlar ya da devam edemeyenler oluyor ara sıra.
Bu konuyu açarken asıl amacım Kuran-ı Kerim’i hayatımın bir parçası haline getirmekti. Günlük kitap okuyan biriyim, o zaman neden günlük Kuran-ı Kerim de okumayayım ki diye düşündüm ve bu platformda da benimle aynı fikirde olan arkadaşlarım varsa güzel bir grup oluruz diye düşünerek bu konuyu açtım. Bence çok da güzel oldu 🥰
Listemizde takip edemeyen/yetiştiremeyen arkadaşlara neden gruptan ayrılıyorsunuz ya da ayrılmayın diyemiyorum demek ki önemli bir mazeretleri var 😊 yerine yeni kişileri ekliyorum. Umarım bu düzende uzun zaman devam edebiliriz 🧡☺️
Kitap okuyormuşsun canım kitap tavsiyesi alabilirim ben de çok seviyorum okumayı ama ona da ara vermiştim diyebilirim 😔elimde kaç tane bitirilecek kitap var bense internette hastalık araştırıyorum 😔kitap tavsiyesi alırım canım

Kitap okuyormuşsun canım kitap tavsiyesi alabilirim ben de çok seviyorum okumayı ama ona da ara vermiştim diyebilirim 😔elimde kaç tane bitirilecek kitap var bense internette hastalık araştırıyorum 😔kitap tavsiyesi alırım canım
Canım İskender Pala od kitabını okumadıysanız kesinlikle okumanızı tavsiye ederim ve Nurdan Damla Hz. Hatice kitabı

X