HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
İlk haftalık hatmimiz için ufak eksikler de olsa gayet başarılıyız bence
Tamamlanan cüzler
1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,26,27,28,29
Yarım cüzler
3,13
Eksik cüzler
24,25,30

PiaLeon ayseMsb A Asel Erva H Hufezaa kızlar öğlene kadar bekliyorum, yeni listeyi ona göre düzenleyip sizleri ekleyeceğim. İlk günden nasıl yürüyeceğini belirlemiştik. Perşembe akşam bitirelim demiştik ancak H Hufezaa dışında diğer arkadaşlarımızdan bir yanıt alamadım okuyup okumadıklarına dair. Siteye çok girmiyor olabilirsiniz, bir şey diyemem ancak en azından perşembe günü girip bildirimleri kontrol edip bir yanıt yazabilirsiniz. Şu an tamamlanan cüzler askıda kaldı, sizi bekliyor. Okuyup okumadığınızı bilmediğim için aramızda paylaşamıyoruz.
Bir de özel gününde olan arkadaşlarımızın cüzlerini okuyamadıkları için paylaşabiliriz ancak okuyabilecek durumda olup da okumayanlarınkini paylaşmayı çok doğru bulmuyorum. Ki çoğu arkadaşım benim özel günüm yaklaşıyor diğer cüze başlayabilir miyim deyip bir sonraki haftaya da hazırlık yapıyor. Asıl amacımız zaten bir anda oturup 1 cüz bitirip sonra 1 hafta Kuran-ı Kerim’i açmamak değil, her gün 4 sayfa okusak zaten o haftanın cüzünü bitirmiş oluruz.

Benim de 23 garantidir sanırım ben bugün başlayabilir miyim . Pazartesi veya salı regl olacağım pazar da müsait olmayacağından şu iki gün içinde okuyup bitirmem gerek de o yüzden soruyorum. humanbeings

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…