HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Arkadaşlar
Mübarek üç aylara giriyoruz rabbim hakkıyla geçirip ramazana ermeyi nasip etsin
Yaklaşık 9 ay gibi bir sürede 26 hatim yapılmış allah hepinizden razı olsun,kendi başımıza bunu yapamazdık bence, allah kabul etsin hepsini.buna vesile olan arkadaşımızdanda allah razı olsun humanbeings .
Biliyorum yoruldunuz,yoğunlaştınız,mazeretleriniz var.ama kendinizi bırakmayın lütfen,şu 30 hatimide tamamlayıp baştan beri aramızda olan arkadaşlar varsa onlarla kendi hatimlerimizi de yapmış olalım.eksikleri olanlar sonra kendileri tamamlar yada burdaki boş cüzlerle tamamlayabilir siniz.
Sonra ramazan zaten daha yoğun oluruz burası ne durumda olur bilemiyorum ama ben liste takibini 30. Hatimle sonlandıracağım arzu eden arkadaşımız varsa yeni bir düzenle devam ettirebilir,bunu yine konuşuruz.
Şimdi eksiklerimizi müsait olunca tamamlayalım,boş cüzlerden de alalım,kalan 4 hatimimizi ramazana kadar dualayalım inşaallah,böyle hiç tanımadığımız insanlarla birlik olup hatimler yaptıran dualar ettiren rabbimize hamdolsun

Bugün bitireceğim inşallah canım

14 okundu

16 ve 27.cüzler okundu.

arkadaşlar yeni hatim grubunuza katılmak istiyorum fakat tecvidli değil normal okuyabiliyorum (arapçasından okuyorum sadece tecvid bilmiyorum ) o yüzden 2 değil de sadece 1 cüz okuyabilirim ve başlangıç-bitiş sayfalarının fotografını da atabilme imkanınız olur mu ? Ynalış-eksik okumak istemiyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…