HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Okundu cüzler :)

26.Hatim Listesi 16 Ocak-29 ocak
L Lyl_35 1.cüz
Leyl-i-fer 2.cüz
love_story 3.cüz
Mucizemsn 4.cüz
mimiraculum 5.cüz
Mehfam 6.cüz
Mucizemsn 7.cüz
Polo33 8.cüz
Z Z P 9.cüz
Leyl-i-fer 10.cüz
clara 11.cüz
SoLeiL12 12.cüz
BettyRuble 13.cüz
kavs-i kuzah 14.cüz
polokey2244 15.cüz
Mehfam 16.cüz
Calypso95 17.cüz
ucukgenclik 18.cüz
Ronron77 19.cüz
A Asel Erva 20.cüz
A Aylinnn_06 21.cüz
M M_atruska 22.cüz
Z Z P 23.cüz
S sibellcim 24.cüz
kavs-i kuzah 25.cüz
A Aylinnn_06 26.cüz
Aktif Lora 27.cüz
Sadelikherseydir 28.cüz
selocko 29.cüz
SoLeiL12 30.cüz
Harikasınız kızlar, allah kabul etsin hayırlı cumalar

Selam kızlar. Biraz göz attım bu topige de 15 günde 1 hatim ediliyor sanirim. Her hatim için ayrı niyet mi oluyor? Bide her 15 günde 1 katılmak zorunda miyiz? Baska dua hatim gruplarım da var o yüzden soruyorum..

A Asel Erva mesajlara ve etiketlere dönmüyorsunuz canım,bir sorun yoktur inşallah,okuyamıycaksanız gönüllü bir arkadaş yrdımcı olsunmu size?
mimiraculum 12.cüzü okudunuzmu canım?

Selam kızlar. Biraz göz attım bu topige de 15 günde 1 hatim ediliyor sanirim. Her hatim için ayrı niyet mi oluyor? Bide her 15 günde 1 katılmak zorunda miyiz? Baska dua hatim gruplarım da var o yüzden soruyorum..
Vealeykumselam,niyetlerimiz allah rızası için ayrıca dua isteyen varsa katıyoruz,hatim duasını kim isterse o yapıyor,listeye girdikten sonra grup hatmi için sıraya girmiş oluyorsunuz,kendi hatmini oluşturan arkadaşlrın sırasını bozmadan boş cüz alarak ta katılabilirsiniz o zaman kendi htminiz olmaz tabi.şu an boş cüzümüz yok ,çıkan
Arkadaşımız olursa alabilirsiniz takip edin

hayırlı günlerin olsun

daha önce bu gruptaydım ama işlerden dolayı ayrılmıştım

şimdi işlerim az da olsa hafifledi

birdahaki gruba bana da cüz verirseniz sevinirim değilse öğrendiklerimi unutacağım

ama ben kendi imkanlarımla kuranı kerimi öğrendim çok yavaş okuyorum onu belirteyim

şimdiden allah razı olsun

canim ben sabah namazında okudum bılgınız olsın

F frenzy80
Takipte olun

12.ve 30.cüzler okundu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…