HAFTA SONU TEST YAPACAKLAR

M

Merhaba ben de yumurta takinindeydim bu ay 10-11 aralık gibi çatladı sanırım, 12sinde gittim kontrole evef çatlamış dedi. Şimdi beklemedeyim tarihlerimiz çok benzer inşallah sonu güzel pozitifler görürüz bu ay. Geçen ay gebe kalmıştım ama kimyasalla sonuçlandı :KK43: bu ay sağlıklı şekilde tekrar mutlu haber alalım inşallah
kimyasal gebelikten sonra daha kolay oluyor diye biliyorum en azından gebe kalmışsınız bende o da olmadı hiç ben emin bile değilim yani geçmiş olsun ama sonuçta sağlıksız bir gebelik olduğu için sonlanmış diye düşünebilirsiniz :KK43:

ben de ocakta gideceğim bu ay olmadıysa artık mecbur tedaviye başlayacağım yumurta takibi vs de yapmadım bu ay takmamaya çalıştım aklımdan çıkarsa olur diye ama çıkmıyor aklımdan :))

M

Merhaba ben de yumurta takinindeydim bu ay 10-11 aralık gibi çatladı sanırım, 12sinde gittim kontrole evef çatlamış dedi. Şimdi beklemedeyim tarihlerimiz çok benzer inşallah sonu güzel pozitifler görürüz bu ay. Geçen ay gebe kalmıştım ama kimyasalla sonuçlandı :KK43: bu ay sağlıklı şekilde tekrar mutlu haber alalım inşallah
BENDE BEKLEYEMEDİM 19UNDA YAPTIM NEGATİF AMA BELKİ ÇOK ERKENDİ MİRATECH MARKA ERKEN GEBELİK YATIM 25İNDE BİR ERKEN BİR KASET YAPACAĞIM.

Evet 19u erken en kötü 25ini beklemeye gayret gösterelim benim reglim düzensizdir ama son 3 aydır 25inde oluyorum diye 25i baz alıyorum ya umudum yok ama insan yok dese de içinden hep inşalalh vardır diyor ne kadar stresli bir süreç insan stres yaptıkça gecikiyor ayrıca allah bebek isteyen tüm arkadaslarıma nasip etsin insallah ben de dayanamıyorum cuma günü erken test mi yapsam diyorum ama :))

kimyasal gebelikten sonra daha kolay oluyor diye biliyorum en azından gebe kalmışsınız bende o da olmadı hiç ben emin bile değilim yani geçmiş olsun ama sonuçta sağlıksız bir gebelik olduğu için sonlanmış diye düşünebilirsiniz :KK43:
Evet aynen ben de böyle teselli ediyorum kendimi, en önemlisi sağlıkla olması inşallah bu ay sağlıkla hayırlı gebelikler nasip olur hepimize 🌺🌺

:Merhabalar hanımlar bat 25 aralık hafta sonu test yapacaklar gelin belirtileri konuşalım.
Bat 27 Aralık ben bugün yaptım bekleyemedim çoook silik bir çizgi gördüm umarım test yanıltmıyordur🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_20221221_114959_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221221_114959_com.android.gallery3d.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 23
kaç dkdda çıktı canım? testi tekrarlama imkanın var mı hadi inşallah :)
5dk içinde çıktı 🙈 elimde kalmadı şuan testtim yarın alıp ertesi sabah ilk idrarla yapmak istiyorum çünkü yumurtlamamın üstünden daha bugün 10 günü 2 gün sonra 12 belki o zaman daha belirgin çıkar 🥰 testlere de güvenmiyorum yalancı pozitif gördüm çünkü umutlanmak istemiyorum hayırlısı olsun

Canım 19u erken ya ben geçen ay 7. Gün akşamı yapmıştım negatifti mesela sonra 13. Gün sabahı çook silik bi çizgi çıkmıştı kan vermiştim 57 çıkmıştı
25inde yapacağım tam 14 gün olmuş olacak işte zaten o gün adet olursam gerek kalmaz ama ya kötü üşüttüm yada belirtiler var kasık ağrısı düne kadar belim kopacak gibiydi bugün azaldı kalça ağrıyor sabahtan beride bulantı var dişlerimi fırçalarken bulandı geçmedi.

çok silik bir çizgi var ama adete kadar devam et teste bence sonra acaba adet olacak mıyım stresi kötü
Başıma geldi bir kere pozitif görüp yarım saat sonra regl oldum 4 gün erken o yüzden hiiiç stresli değilim rabbime bıraktım olursa olur olmazsa bir dahaki ay 🤗

Başıma geldi bir kere pozitif görüp yarım saat sonra regl oldum 4 gün erken o yüzden hiiiç stresli değilim rabbime bıraktım olursa olur olmazsa bir dahaki ay 🤗
bende bekliyorum bakalım olmazsa 2023 anneleri grubuna gideceğim ama 2022 bitmeden hiç birşey bitti sayılmaz kırmızı kart gelene kadar buradayız :KK70:

inşallah bebiş seninledir çok sevindim ben var diyorum Allah kucağına almayı nasip etsin
Amiin inşallah rabbim size de nasip etsin en kısa zamanda inşallah 🤲🏻💜 ovülasyon yaptın böyle çıktı buda

Eklentiler

• Screenshot_20221222_153532_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221222_153532_com.android.gallery3d.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 17
X