HAFTA SONU TEST YAPACAKLAR

Günde bir mi yapıyorsunuz yanlış anlaşılmak istemem benim doktorumda gün aşırı dedi ama bilmiyorum biz her günü değerlendiriyoruz
benim doktorum günaşırıyı tavsiye etmedi izmirde de meşhur bir doktordur kendisi 9-10-11 sadece saatlerde oynadı 9 akşam 10 öğlen 11 sabah dedi çünkü 11 sabah çoktan çatlamış olacak dedi kalmaz bile ama garantilemek içi dedi.

benim doktorum günaşırıyı tavsiye etmedi izmirde de meşhur bir doktordur kendisi 9-10-11 sadece saatlerde oynadı 9 akşam 10 öğlen 11 sabah dedi çünkü 11 sabah çoktan çatlamış olacak dedi kalmaz bile ama garantilemek içi dedi.
Evet herkes farklı bir takvim çiziyor umarım hamiş oluruz 🙏

İnşallah sizde de vardır siz herhangi bir tedavi görüyo musunuz ne zamandır deniyosunuz :)
8 ayı geçti 9. ay olacak bu ay olmazsa şuan tedavi denemedim.Bu ay kontrollere g,tt,m 2 aydır doktora görünüorum şimdilik sorun yok sadece pcos görüntü vardı onun için inofolic combi verdi doktor bu ay çok güzel bir yumurta yakaladık onun döllenmesinden umutluydu doktor

8 ayı geçti 9. ay olacak bu ay olmazsa şuan tedavi denemedim.Bu ay kontrollere g,tt,m 2 aydır doktora görünüorum şimdilik sorun yok sadece pcos görüntü vardı onun için inofolic combi verdi doktor bu ay çok güzel bir yumurta yakaladık onun döllenmesinden umutluydu doktor
Yumurtanızin boyutu kaçtı bilginiz varmı

Merhabalar hanımlar bende 1 yıldır deniyorum olmuyor 25 Aralık regli günüm hiç şaşmaz günü inşallah pazar günü olmazsam kesin hamileyim belirti olarak belim çok ağrıyor ve 2 gündür de baş ağrısı kasıklarımda ince bir sızı var sadece

Günde bir mi yapıyorsunuz yanlış anlaşılmak istemem benim doktorumda gün aşırı dedi ama bilmiyorum biz her günü değerlendiriyoruz
Gün aşırı yapmanız daha iyi olur. Canlı sperm sayısı düşük olur hergün yaparsanız. Bu da şansınızı düşürür. İmkansız demiyorum ama eşinizin sperm sayısı az ise hergün yapmamalısınız.

Gün aşırı yapmanız daha iyi olur. Canlı sperm sayısı düşük olur hergün yaparsanız. Bu da şansınızı düşürür. İmkansız demiyorum ama eşinizin sperm sayısı az ise hergün yapmamalısınız.
Sperm sayısında yada eşimde bir sıkıntı yok ilk üç gün öyle yaptık ama yani sürekli değil 12 saate bir yapıyoruz umarım olur 🙏

M
doktorla ovülasyon takip ettim sadece 9-10-11 günlerinde ilişki saatleri verdi
Merhaba ben de yumurta takinindeydim bu ay 10-11 aralık gibi çatladı sanırım, 12sinde gittim kontrole evef çatlamış dedi. Şimdi beklemedeyim tarihlerimiz çok benzer inşallah sonu güzel pozitifler görürüz bu ay. Geçen ay gebe kalmıştım ama kimyasalla sonuçlandı :KK43: bu ay sağlıklı şekilde tekrar mutlu haber alalım inşallah

X