hadisenin Eurovision da giyiceği kıyafeti nasıl buldunuz?

fatolina

2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:)
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
4.201
0
taşlı falan süper ama o kıyafetle dans ederken inşallah taşlara takılıpta rezil olmaz:):dance:

Sanmiyorum..
Kiyafetini yapan modaci soylemisti tvde.
Takilmiycak, tenine zarar vermiycek, kolay hareket edebilecek sekilde tasarliycam demisti.
O gun gelsin bakalim goruruz nolucak:lepi:

Nasil buldunuz demissin kacirdim soruyu..
Fazla dikkat etmedim ama iyi gibi.
Hadise guzel kiz. Guzel tasir ustunde ganimca...

bende gördüm ama çok dikkat etmedim.yalnız 7 kg. imiş o kadar yükle nasıl şarkı söyleyip dans edecek bilmiyorum.

süper ya ışıl ışıl çok güzel bi kıyafet ama alt tarafı biraz acık gibi geldi bana..

ewet baya ağır kıyafet zate kıyafet demeye bin şahit gerek ama yakışıo hatuna :)

yani deilmi banada alt tarafı incecik tül ve taslardan oluşmuş gibi geldii.fazla transparan..

hadiseye yakışır ama son kararı hadise verecekmiş giymeyedebilir yani. kesin değilmiş.

cok güzel ama cok ağır yaa nasıl tasıcak onu.nasıl kıvıracak.inş.süper olur hersey.....

valla ne düsünecegimi bilemiyorum kiyafet güzel ama biraz daha alt tarafi "normal" olsaydi keske

bunu insanlar nasıl beğendi anlamış değilim :1shok:
kıyafet mi o yani :nazar:
ben nedense ortada hiç kıyafet gibi bişey göremedim süprizzzzz
acaba ben kör mü oldum -tatlicadiarzu-

hiç beğenmedim çok çirkin CADIARZU
ne Türk ismine ne de bize hiç yakışan bi kıyafet değil naniknanik
tepeden tırnağa rüküşlük ve basitlik kokuyo
bende o kadar ballandıra ballandıra anlatınca ortaya güzel bişey çıkacak diye sevinmiştim hayal kırıklığına uğradım kafamçokkarıştı

rahat olacagını sanmıyorum taşlı kıyafetin daha sade bişey olabilirdii...........

65283327.jpg

''Alüminyum üzerine daha sonra altın varak yaptırdık. Şortumuzda da altın varak var, arka kısmında derin bir varaklama ayarladık ve bu varaklama üzerinde de ekibimizdeki arkadaşlarımızla alüminyumlardan aksesuarlarımızı kullandık. Alüminyumlardan o iğneleri geçirmek gerçekten kolay değil. Ekip çalışanlarının elleri parçalandı

X