Hadise sizce Euovisionda ne yapar?.

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Bu akşamki yarı finalde sizce Hadise ne yapar?................
Kaçıncı olur?....................

finale kalır ama finalde nolur bilemem çok bıktırdılar şarkıdan :1closedeyes:ööğğ geldi artık,kıyafetide çok kötü,bel göbek taşmış kıyafetten resmen şakkıdı

bizim tahminiz tutmaz bize kalsa birinci olsun derizde
bunu isveç norveç finlandiya rusya ukrayna gibi siyasi oyunlar çeviren
oyumuz boşa gitmesin diye sınır komşularını popohlayan ülkelere sormak lazım
her yıl yunanistana 10dan aşağı oy vermeyiz bi zahmet oy verdiklerini hiç görmedim
ne şansızız ya
bizim sınır komşularımıza bakın iran ırak suriye
ermenistanla yunanistan zaten düşman bize bi azerbeycan var onlarlada nereye kadar değil mi ama

valla pek umitli degilim komsunun komsuyu oyladigi, siyasal cikarlarin konustugu bi yarisma....
eurovision sitesinde bizim hadise birinci gidiyomus ee hadi bakalim hayirlisi ins yarismada boyle sonuclanir...

yaa arkadaşlar ben hadisenin performansını hiç beğenmedim.Sesi doğru dürüst çıkmadı bile. Şarkıyı erkek vokal söyledi.Beğenmedim..

Ya komşular vs Sertap Erenerde yokmuydu arkadaşlar şarkı ne kadar hareketliyse o kadar tutuyor elbette oynanan oyunlar bizi biraz geri düşürür ama şarkı ve ses varsa kazanırız bizde şarkı var bizi baysada oy verecekler yeni yeni alışıyor şarkıya ses desen o yok işte bakalım ne olacak.

ya ben beğenmedim kızlar bu izlediğim performansıı
zaten diyordum hep şarkının altında çok oynamış bu elektronik seslerimi ne kullandılar artık bilemiyorum o sektörü
performansı seyrettim hiç sesi çıkmıyorki
sanki ayıptır söylemesi ıkına ıkına çıkıyo sesi
bi tuhaftıı
çok ümitli değilim 1.lik konusunda
daha iyi bi şarkı varsa o kazanabilir bence

X