hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Günaydın kızlar az kalorili bol sporlu bir gün diliyorum
Bu gün ben superim bol şu içtim kahvatimi yaptım veeeee zumbaya başladım ınş yavaş kilo veren vücudum hizlanacak karnelere kadar 1kilo daha versem çok iyi olacak herkes çok sasiracak ınş hepimiz şaşırtacaz...

selam kızlar bir kaç kere yazdım buraya ama cvp yazan olmadı, kabızlıga bir çareniz varmı?

selam kızlar bir kaç kere yazdım buraya ama cvp yazan olmadı, kabızlıga bir çareniz varmı?

Slm canm Benm diyetisyenimin verdiği tarifi yaziyorum
yarım elma
yarım limon
1 adet tarçın
4 5 adet karanfil
10-15 maydanoz
1 litre kaynamis suya kat 5dk kaynat sonra içine biraz mısır puskulu kat 10 dk demlesin ve gün içinde iç akşama kadar bitir 5 gün yap 5 gün ara ver ınş faydasını görürsün...

Slm canm Benm diyetisyenimin verdiği tarifi yaziyorum
yarım elma
yarım limon
1 adet tarçın
4 5 adet karanfil
10-15 maydanoz
1 litre kaynamis suya kat 5dk kaynat sonra içine biraz mısır puskulu kat 10 dk demlesin ve gün içinde iç akşama kadar bitir 5 gün yap 5 gün ara ver ınş faydasını görürsün...

teşekkür ederimm, bunu denicem, önceden kayısı çayı içince geçiyordu şimdi etki etmiyor ve ben kabızken kilo veremiyorum :KK43:

Canım ben yıllardır bu dertten muzdarip im gitmediğim doktor kullanmadım ilaç kalmadı 15 günlük kabızlık tan sonra hastaneye bile kaldirildim düşün yani o kadar ama bendeki stresten oluyor azıcık strese gireyim bagirsaklarim kasiliyor hiç hareket olmuyor. Ama sana genel birseyler söyleyeyim sabah uyarınca 1 kupa ılık su içine limon damlat ve 1 kaşık bal karıştır düzenli olarak iç. Meyva yerken yanında mutlaka şu iç. Akşamdan 3-4 kayisili bir kaseye koy üstüne su dok ve sabah uyarınca ye.normal olan insanlar için süper cozum bunlar.ama bende pek ise yaramıyor bende bağırsak hareketsizlik var.ha birde gün içinde iliksu tüketici içine birkaç damla limon sık çok değil. Ben aksamlari form çay içiyorum istersen arada dene ama alışkanlık haline getirmek dikkat et canım hadi geçmiş ola

Canım ben yıllardır bu dertten muzdarip im gitmediğim doktor kullanmadım ilaç kalmadı 15 günlük kabızlık tan sonra hastaneye bile kaldirildim düşün yani o kadar ama bendeki stresten oluyor azıcık strese gireyim bagirsaklarim kasiliyor hiç hareket olmuyor. Ama sana genel birseyler söyleyeyim sabah uyarınca 1 kupa ılık su içine limon damlat ve 1 kaşık bal karıştır düzenli olarak iç. Meyva yerken yanında mutlaka şu iç. Akşamdan 3-4 kayisili bir kaseye koy üstüne su dok ve sabah uyarınca ye.normal olan insanlar için süper cozum bunlar.ama bende pek ise yaramıyor bende bağırsak hareketsizlik var.ha birde gün içinde iliksu tüketici içine birkaç damla limon sık çok değil. Ben aksamlari form çay içiyorum istersen arada dene ama alışkanlık haline getirmek dikkat et canım hadi geçmiş ola

kayısıyı denedim hiç işe yaramıyor, genelde gün boyu hep ılık su içerim zaten, birde içine elma sirkesi koyarım ama bugün limonu denicem :)

ah canım inan bu kabızlık kilo vermeye çok engel oluyor ya bir hafta boyu kabız olmayınca hemen kilolarda yavaş yavaş gidiyor
aslında benim sorunum seninkinden farklı, ben afedersin hergün tuvalete çıkıyorum ama nasıl desem çok afedersin koyun pisligi gibi oluyor, ve miktarı çok az oluyor ne kadar çok yesemde miktar hep aynı çok çok az :KK43: yediklerim stoklanıyor galiba :KK14:

bende bi arkadaş okula baklava getirmşsti sozlenmısti
tam bır dılım alacaktım almadım yemedim
bence süper gıdıyor
ayca kayanın 1 haftada 3.5 kılo verdiren dıyetını uyguluyorum
bakalım 1 kıloya bıle razı olacak duruma geldim gıtmıyor
aynı zamanda 30 dk bantta yuruyorum
okuldan gelirken yuruyorum

bende bi arkadaş okula baklava getirmşsti sozlenmısti
tam bır dılım alacaktım almadım yemedim
bence süper gıdıyor
ayca kayanın 1 haftada 3.5 kılo verdiren dıyetını uyguluyorum
bakalım 1 kıloya bıle razı olacak duruma geldim gıtmıyor
aynı zamanda 30 dk bantta yuruyorum
okuldan gelirken yuruyorum

su içiyormusun canım.bence bu hafta iyi bir sonuç alacaksın.baklavaya bile hayır demişsin.:KK9::KK9::KK9::KK9:

kayısıyı denedim hiç işe yaramıyor, genelde gün boyu hep ılık su içerim zaten, birde içine elma sirkesi koyarım ama bugün limonu denicem :)

ah canım inan bu kabızlık kilo vermeye çok engel oluyor ya bir hafta boyu kabız olmayınca hemen kilolarda yavaş yavaş gidiyor
aslında benim sorunum seninkinden farklı, ben afedersin hergün tuvalete çıkıyorum ama nasıl desem çok afedersin koyun pisligi gibi oluyor, ve miktarı çok az oluyor ne kadar çok yesemde miktar hep aynı çok çok az :KK43: yediklerim stoklanıyor galiba :KK14:

bir arkadaşımız da olmuştu.aile hekimine gitmişti sanırım.rahatlamıştı ilaçla.bendede oluyor bazen.salata yemediğim zamanlarda özellikle.diyetinde neler yediğini yazarsan belki yardım edebiliriz.:nazar:

X