hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Slm kızlar Bugün çok mutluyum sabah aynaya bi baktım anaaaam birde ne göreyim benim göbiş sonunda benden ayrılmaya karar vermiş .Bir ayrilik bu kadar mı güzel olur yahu.Hedefime 9 kilocuk kaldı.Ne olursa olsun yılmak yok artık daha da azimli olucam.bu hafta.4 gün spor yapamadım ama 1.5 kilo verdim Bi de siz şimdi beni spor yapınca görün bakalım.Bu arada hepinize. çok çok çoook teşekkür ederim destekleriniz için Çünkü şimdi ye kadar belki de çoktan bırakmıştım diyeti.Çünkü bi aydan sonra sıkıyodu insanı Ama bu yarış hepimize çok iyi geldi bence.Öpüyorum hepinizi:21:

Herkese günaydın ben erken kalktım ama halen ayılamadım kahvaltımı yaptım yeşil çayımı içtim şimdi dişlerimi fırçalayayım kendime gelmem lazım bu hafta çok hırslı bayanlar var yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz :)

evet canım çok sinirim bozuldu 2 haftadır aynı kiloya çakıldım buda bende hırs yaptı :KK53: en az 2 kilo ya gidecek ya gidecek :KK62:

Tatlım sen dişini sık bak birden gidecek kilo öyle oluyor çünkü önce güzel güzel veriyorsun sonra bir durgunluk hali başlıyor bir gram gram oynuyor ama rejimi birakmayip devam edince gör bak o zaman birden hızlanıyor kilo vermen canım. .Bu da vucudumuzun bir oyunu ben kaç kere bu safhada amannn veremiyorum deyip yemeye başladım ve aldım .. ama artık yılmak yok hayat boyu sağlıklı yaşam .

Slm kızlar Bugün çok mutluyum sabah aynaya bi baktım anaaaam birde ne göreyim benim göbiş sonunda benden ayrılmaya karar vermiş .Bir ayrilik bu kadar mı güzel olur yahu.Hedefime 9 kilocuk kaldı.Ne olursa olsun yılmak yok artık daha da azimli olucam.bu hafta.4 gün spor yapamadım ama 1.5 kilo verdim Bi de siz şimdi beni spor yapınca görün bakalım.Bu arada hepinize. çok çok çoook teşekkür ederim destekleriniz için Çünkü şimdi ye kadar belki de çoktan bırakmıştım diyeti.Çünkü bi aydan sonra sıkıyodu insanı Ama bu yarış hepimize çok iyi geldi bence.Öpüyorum hepinizi:21:

Harikasin ya güldürdün beni kavusmazsiniz birdaha ins gobisle o zaman

Gunaydin guzel bir gun olsun inş ben sabah yarim su bardağı greyfurt suyumu ictim sporumu yaptim simdi daha yeni kahvaltimi yapicam biraz gec kaldim ama uyanir uyanmaz birsey tukettigim icin depolanmaz diye unuyorum

Cok sevindim canim. Benimde su gobus gitse. Dogumdan sonra kaldi bende. Hoskikilomda yerinde. Annemin deyimiyle deve horgucu gibi duruyo.

MELİKE06:82.5
KREP77:69
ZEYNEPTB:102.1
İLKAY80:90
BURCUBİLEN:63
ESRADMR:82.4
AYSE021288:80.6
EZİLAN:85.2
YECUSRAL:80.6
DERİNDRN:73.9
NONİNONİ:68.9
EBRU7778:76.6
LEYLA88:66.8
JEMİ:90.5
SEÇİL1525:77.1
BERSEMİ5333:75.5
SNFOĞRETMENİ27:88
OGRTMASLI:60
TATLITAMBAK:82
CANKEK:75
NANAY:75
MOONSUN 88:76.8
PCOSLU:93.5
En Büyük KK

kendimi de ekledim

Kim tutar bizi diyecektin canım dilin sürştü herhalde:)) Betülcüm bu yarışta bizde varız unutma bizim göbüşler de terkedecek bizi çok yakında bu hafta gecicem seni ne dersin?

Ay dogru soluyonda canim. Ben dun bozdum ve cok pismanim. Bugun gene basladim ama moralim bozuldu bir kere. Verdigimi aldim sanki. Bakalim artik. Ama bugun bozmicam. Inslh canim. Haftaya en az 2 3 kilo veririsin.

burcu ne güzel olmuş kılonda az senın suan bıle cok ıyı duruyorsundur fıstık gibi olmuşsundur
senınde azmıne hayranım vermen gereken cok kılo yok ama ıyı verıyorsun
boyun kaçtı hedefine gore vücut kıtle ındeksını merak ettım

hanımlar sizden çok özür diliyorum.dün sabah erkenden köye gittik.sabahtan tartıldım ama eşimin acelesinden pc açıp yazamadım bile.akşam da geç döndük.önce yorumları okudum herkesi tebrik ediyorum.harikasınız kızlar.birinci olamadım ama yine de vermeyi başardım.artık 75 kiloyum.1,5 daha gitmiş...... :)
sende cok ıyısın ya
olur ole seyler bende pazar kalkar kalkmaz okudum ama kılomu oglen ancak yazabıldım

X