'Hadi Şımart Beni'

Yelizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
444
5
Hadi Şımart Beni - diyor erkekler

Iliskinizde heyecanin eksikliginden sikayet etmek yerine askinizi alevlendirmeye çalissaniz çok daha fazla sey kazanacaksiniz.

-Bir aksam yorgun bir sekilde eve geldiginde ona bu gece kendisini bir kral olarak gördügünüzü o yüzden de ona kendi ellerinizle yemekler yedireceginizi eger cani isterse agriyan bölgelerine masaj yapabileceginizi söyleyin. Bu küçük oyun çok hosuna gidecektir.

-En sevdigi parçalari bir CD’ye kaydederek ona hediye etmeye ne dersiniz?

-Ona ask ve erotizm dolu bir mektup yazarak evin içinde en rahat bulabilecegi bir yere (örnegin tras takiminin yanina) birakin. Hiç ummadigi bir anda kendisine yazilmis gizemli bir mektup bulmak onu heyecanlandiracaktir.

-Gün içinde ona içinde seni seviyorum ya da seni özledim gibi içten duygularinizi belirteceginiz bir e-mail ya da sms atin. Gününün nasil güzel geçecegine inanamayacaksiniz.

-Bu aksamki yemeginizi mumlarla süslü bir masada ve ask sarkilari esliginde yemeye ne dersiniz? Böyle bir atmosferde günün tüm yorgunlugunu ve stresini atabilirsiniz.

-Bir gün markete gittiginizi söyleyerek evden çikin ve ona küçük bir hediye alin. Döndügünüzde aldiginiz hediyeyi atesli bir öpücük esliginde ona verin. Bu küçük sürprizin gününüzü nasil degistirdigini göreceksiniz.

-Bir sabah kahvalti hazirlayarak yatagina götürün. Tepsiye güzel kokulu bir çiçek koymayi da unutmayin.

-Isten geldigi bir aksam kapidan içeri girer girmez onu önceden rahatlatici dus jelleri ile hazirladiginiz sicak suyla dolu küvete götürün ve üzerindekileri çikarmasina yardimci olun.

-Hiç beklemedigi bir anda is yerine giderek onu öglen yemegine davet edin ve en sevdigi restorana gidin.

-Masayi kurarken size yardimci olmasini isteyin ve herseyi tasidiginda tesekkür için ona atesli bir öpücük verin.

-Bir takvim alin ve belirlediginiz tarihlerin yanina onunla yapmak istediginiz hinzir oyunlari yazin daha sonra da bu takvimi ona hediye edin.

Teşekkür ederim, 13 gün sonra bunlara ihtiyacım olacak. Evleniyorum da :)))

başka işim yok bide onun keyfiyle oynucam.hangi erkek eşine yada sevgiisine bu kadar şey yapıyor ki bizden bunların yapılması bekleniyo..hiçççççç işim olmaz valla

ayy ayy ben bunları okurken nişanlımın bana yapmasını düşünerek okudum ama ne olacak şimdi

neden bunları hep erkekler bekliyo neden onların aklına böyle bişey yapmak gelmiyoda hep kadınlar yapmak zorunda kalıyo biz kadınlar bide bunu yapsak eğer iyice tepemize çıkarlar hiç beklemesin yapamam walla o bana yapsın

evet katılıyorum neden herşeyin yükünü kadınlar çekecekmiş ilişki emek istiyorsa bu tek taraftan bekleyerek olmaz aynısını onlar yapsın bize bak o zaman kadın zaten altında kalmaz yapılan güzelliklerin çünkü kadınlar kadar duygulara değer veren anlayan yaşayan ve yaşatan yoktur bence erkekler sadece yapmaları gerektiğini düşündükleri yada yapmak zorunda olduklarını hissettirdiğimiz zaman çaba sarfediyorlar yoksa kadın çeksin çevirsin mutlu etsin süpriz yapsın hep bekliyor armut piş ağzıma düş yok öyle yağma

ben bu yazının başlığını değiştirip ona mail mi atsam acaba:):)
(kadınların şımartmanın yolları)

bence çok iyi olur maze bakalım onların işine gelecekmi bunları yapmak

Bence bunlar güzel mesajlar insan sevdigini mutlu edebilirse kendiside mutlu olur ben zevkle yaparim

CANM SAOL DEDIGININ BIR KISMI NI YAPTIM AMA ESIM HIC HOSLANMIYO BU TUR SEYLERDEN MESELA ,
MUM ESLIGINDE YEMEK VE MUZIK HATTA ONUN HOSLANDIGI TARZ OZEL DOLDURTTUMM,
AMA BANAMISIN DEMEDI sıkıldıgını tv seyretmek ıstedıgını soyluyo,
yanı hıc ılgısını cekmıyo hıc duygusal degıll,
mınımınnacık bıle duygu yokkkk offfffffff bu konuda malesef muzdarıbımmm ya

:teselli:ahh kiyamam ben zeynoma senin icin yapsin bir mum isiginda yemek yesin bencil olmasinlar kadinlarinda romantikliye ihtiyaci var amaa.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

zenep ben ozel mesaj dan masaj atamiyorum yaaa bi sen bana atsana bakim:KroNick: bu amcayada bayildim:Roflol::Roflol:

-Bir aksam yorgun bir sekilde eve geldiginde ona bu gece kendisini bir kral olarak gördügünüzü o yüzden de ona kendi ellerinizle yemekler yedireceginizi eger cani isterse agriyan bölgelerine masaj yapabileceginizi söyleyin. Bu küçük oyun çok hosuna gidecektir.

Kesin hastayım diye beni muayene eder ve acil bir psikiyatristten randevu alır.

-En sevdigi parçalari bir CD’ye kaydederek ona hediye etmeye ne dersiniz?

En sevdiği parçaları değilde en başarılı endeskopi ve ERCP lerini kayıt edip verirsem çok mutlu olur.

-Ona ask ve erotizm dolu bir mektup yazarak evin içinde en rahat bulabilecegi bir yere (örnegin tras takiminin yanina) birakin. Hiç ummadigi bir anda kendisine yazilmis gizemli bir mektup bulmak onu heyecanlandiracaktir.

Evet arkasından da ekstra ne ödeme çıkıcak diye hemen soracaktır.

-Gün içinde ona içinde seni seviyorum ya da seni özledim gibi içten duygularinizi belirteceginiz bir e-mail ya da sms atin. Gününün nasil güzel geçecegine inanamayacaksiniz.

Ona önemli bir şey söylemek için telefon açtığımda hasta muayene ediyorum önemlimi ne oldu demeden beni bir kez dinlese dünyalar benim olur.

-Bu aksamki yemeginizi mumlarla süslü bir masada ve ask sarkilari esliginde yemeye ne dersiniz? Böyle bir atmosferde günün tüm yorgunlugunu ve stresini atabilirsiniz.

Bunu yapmak için vaktimiz olsa kesinlikle stres atarız ama o yemeğin en heyecanlı yerinde hastalarından biri arayıp karnının ağrıdığını söyler ve o yemek bir şeye benzemez.

-Bir gün markete gittiginizi söyleyerek evden çikin ve ona küçük bir hediye alin. Döndügünüzde aldiginiz hediyeyi atesli bir öpücük esliginde ona verin. Bu küçük sürprizin gününüzü nasil degistirdigini göreceksiniz.

Ne gerek vardı şimdi benim ihtiyacım mı vardı buna demeden sadece teşekkür etse yeterli.

-Bir sabah kahvalti hazirlayarak yatagina götürün. Tepsiye güzel kokulu bir çiçek koymayi da unutmayin.

Sabah kahvaltılarını hazırlamak ona aittir tabiki yatağıma getirirse memnun olurum.

-Isten geldigi bir aksam kapidan içeri girer girmez onu önceden rahatlatici dus jelleri ile hazirladiginiz sicak suyla dolu küvete götürün ve üzerindekileri çikarmasina yardimci olun.

Kapıdan girer girmez ben açım ne yemek var diyen adama bunu yaparsan herhalde kavga çıkar.

-Hiç beklemedigi bir anda is yerine giderek onu öglen yemegine davet edin ve en sevdigi restorana gidin.

Muhtemelen bütün gün hastanede beklemek zorunda kalırım.

-Masayi kurarken size yardimci olmasini isteyin ve herseyi tasidiginda tesekkür için ona atesli bir öpücük verin.

Masanın çabuk hazır olması için bu yapılabilir ama genelde hep geldiğinde masa hazır oluyor.

-Bir takvim alin ve belirlediginiz tarihlerin yanina onunla yapmak istediginiz hinzir oyunlari yazin daha sonra da bu takvimi ona hediye edin

Günün şakası olarak saklar o takvimi

:1no2::1no2::1no2::1no2:

arkadaşlar dikkat ettimde evli bayanların geneli ( yanlış anlamayın hepsi demiyorum ) neden hep biz erkeklere yapıyoruz bunlarıda, onlar bize yapmıyor şeklinde yaklaşıyorlar olaya... acaba biz bekarlar mı evlilik gibi bi olayın farkında değiliz, yoksa onlar mı anlayamadım ben:uhm:
eğer ben bunları evlendiğimde eşime yaparsam, eşimde bir süre sonra bana böyle jestler yapar diye düşünüyorum yanlış mıyım acabaa ??
:sm_confused:

yapsan da yaranamazsın,kesersin bunları yapmayı bu sefer daha da çok beklerler,onlar bize yapsın yaww..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…