'Hadi Şımart Beni'

S_İ_M_R_U";510805][COLOR="MediumTurquoise .!.:
arkadaşlar dikkat ettimde evli bayanların geneli ( yanlış anlamayın hepsi demiyorum ) neden hep biz erkeklere yapıyoruz bunlarıda, onlar bize yapmıyor şeklinde yaklaşıyorlar olaya... acaba biz bekarlar mı evlilik gibi bi olayın farkında değiliz, yoksa onlar mı anlayamadım ben:uhm:
eğer ben bunları evlendiğimde eşime yaparsam, eşimde bir süre sonra bana böyle jestler yapar diye düşünüyorum yanlış mıyım acabaa ??
[/COLOR]:sm_confused:

Simrucum erkekler ile evlilikte başarılı olabilmek onları her daim sevgi dolu ve ilgili kılabilmek sırat köprüsünden geçmeye benzer..Sakın ilerde eşini şımartma.Jestleri yaparsın yaparsın bir bakarsın adam değişmiş herşey benim için demeye bakar.

arkadaşlar dikkat ettimde evli bayanların geneli ( yanlış anlamayın hepsi demiyorum ) neden hep biz erkeklere yapıyoruz bunlarıda, onlar bize yapmıyor şeklinde yaklaşıyorlar olaya... acaba biz bekarlar mı evlilik gibi bi olayın farkında değiliz, yoksa onlar mı anlayamadım ben:uhm:
eğer ben bunları evlendiğimde eşime yaparsam, eşimde bir süre sonra bana böyle jestler yapar diye düşünüyorum yanlış mıyım acabaa ??

yanlışsın canım ben tam 8 senedir burada yazılanları ve daha burada yazılı olmayanları hep ben yaptım bir kere bir karşılığını almadım yada buna benzer bir şeyi işin en teresan tarafı eşimin sevgisindende eminim ama sorun onun erkek olması anladım

malesef simru öyle olmuyo işte bir yaparsın iki yaparsın üçüncüsünde sende dersin aman ya banane benim eşimde nişanlıyken çıkarken çok romantikti ama alana kadarmış şimdi romantizmin r si yok sadece onunla kalsa artık şaçmada geliyo adama bilmiyorum valla degişen ne
sanırım nikahta atılan o imza tüm büyüyü bozuyo

X