hadi hamısler gobuslerımızın fotolarını koyalım

banucum çok teşekkür ederim bana da moral oluyo doğum öncesi...
EMİNİM Kİ SEN DE ÇOK GÜZEL GENÇ BİR ANNE OLACAKSIN CNMMMM

KISLARRR maşallah hepinizzin allaha tamamına erdirsinnn çok tatlısnızzz. Ben işteyim o yüzde foto ekleyemiorum ama benimki daha yeni belli olmaya başladı zaten. Bir süre sonra bizde ekleriz belkimm. öptüm hepinizi bebişlerinizideeee

bence buraya foto koymak cok saçma arkadslar armızda erkek olanlar wardır mutlaka bizi kandırmak isteyen kendını tatmın etmeye çalışan erkekler.. öle bayan nıckıyle gıren olduguna ınanıorum ve bunu her zaman sawunuyorumm buraya göbeğinizin resmini koymanızz hoş deil ve ayrıca guldurucuu bn güldüm..

bende katılıyorum sana mervea.s

neresi komik ve gulunclu bunu anlamadim galiba siz de sorun mu var nedir hamile bi bayanin gobegini gormek komik mi oluo bak sen allah allah hic komik bi yanini gormuorum ben cok hos ve cok guzel bi sey yasamamisiniz daha ondan ole diyorsunuz hele siz de yasayin bu duygulari bakalim guelcekmisiniz

nesi kmoik göbek fotosu koymanın gerçekten?burda ters bişeyler yapılmıyor.gayet hoş,güzel birşey.siz gülmek istiyorsanız gülebilirsiniz tabii.kimse karışamaz.

sen gulecek sey arıyosun kendıne sanırım canım kardesım.gulunc bulduğun seyın nesı komık bı cok hamıle arkadas burada dertlesıyor bırbırlerının durumlarını oğrenıyor aylarına gorede bırbırlerıyle karınlarının buyukluğunu kıyaslıyorlar.ayrıca bı erkek bı kadının hamıle gobeğıne bakıp ne hıssedecek kı??

Sana komik geliyosa girme bu bölüme ozaman arkadaşım seni zorlayan yok zaten senin yaşın bu bölüm için uygun değil senin aklın şu an sadece kendini tatmin etmeye çalışan erkeklere endeksli olduğu için burdaki masumca bi hareket sana farklı şeyler çağrıştırabiliyor malesef. Burda herkeze uygun konu ve bölümler var sen kendine daha cok hitap eden konulara gir bundan sonra

kızlar buda benım göbişim buyumedı fazla ama napıyım sıze ozendım ya ınsallah bende buyudugunu gorur hareketlerını hıssederım o zaman tekrar koyarım canımm hamişlerim benimm:1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…