Hadi gel artık gebelikk :(

Uyusuk_sirine

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
73
40
Arkadaşlar merhaba 1.5 yıldır evliyim bebek istiyoruz ama benim adetlerim düzensiz hatta olamıyorum desem daha doğru olur şuan 4 aydan sonra adet söktürücü ile oldum ve iyi bir doktor önerisi ile doktora gittim klomen ve folik asit yazdı iki gündür kullanıyorum 2 gün sonra yumurtlama ölçümü yapılacakmış tekrar gideceğiz hastaneye inşallah olur mı dersiniz böyle hamile kalanlar var mı bir sorun çıkmaz değilmi yumurtlamada falan :KK43:

günaydın, insallah birşey çıkmamıştır ama yumurtlama sorunun olduğunu sanmıyorum. Belki hormonal olabilir. Biz de eşimle 1 yıl olucak evliyiz ve çocuk istiyoruz 4 aydır uğraşıyoruz insallah hepimizin olur :nazar: 2018de yaşayalım şu gebelik sevincini hayırlısıyla insallah:anneadayı::KK54:

günaydın, insallah birşey çıkmamıştır ama yumurtlama sorunun olduğunu sanmıyorum. Belki hormonal olabilir. Biz de eşimle 1 yıl olucak evliyiz ve çocuk istiyoruz 4 aydır uğraşıyoruz insallah hepimizin olur :nazar: 2018de yaşayalım şu gebelik sevincini hayırlısıyla insallah:anneadayı::KK54:
Pazar günü gittik birşey demedi daha önce hormonlarımada baktırdım ondada sıkıntı yok dediler şimdi menegon diye bir iğne verdi klomenden sonra yani yarın onu vurulacağım perşembede kontrol olucak herhalde bu sefer yumurtalıklar ne alemde çıkıcak inşallah Rabbim inşallah hepimize en yakkn zamanda bu güzel duyguyu tattırsın :)

Pazar günü gittik birşey demedi daha önce hormonlarımada baktırdım ondada sıkıntı yok dediler şimdi menegon diye bir iğne verdi klomenden sonra yani yarın onu vurulacağım perşembede kontrol olucak herhalde bu sefer yumurtalıklar ne alemde çıkıcak inşallah Rabbim inşallah hepimize en yakkn zamanda bu güzel duyguyu tattırsın :)
aminnnn insallah canım:dua: güzel haberler verelim birbirimize bu ay insallah:dua:

Neden adet düzensizliği var Sorun ne peki polikistik over falan mı var?

Kilo durumunuz nasıl?

Bana da pko görüntüsü var dedi dr. Korunmayı da yeni bıraktım kilo vermeye çalışıyorum. Bol su içiyorum.. tabi çok zorlanıyorum canım sürekli çikolata çekiyor..:dondurma:

Baklım inşallah beklemeden gelir bebiş hayırlısıyla
Mımm tatlıya doyum olmuyor ki Allah kolaylık versin bize :) İnşallah en yakın zaman da gelir bebiş :)

Hiç üzülmeyin vakti zamanı vardır rabbimin bildiği.

Bende pco var bende adet göremiyordum malesef. 2 3 ay bazen 6 ayı buluyordu ama hiçbirşeye gerek kalmadan oldu. Kendinize stres yapmayın içiniz ferah olsun.

Insallah rabbim sizinde yüzünüzü tez zamanda güldürsün.

Ama çok takarsanız da olmaz derler kendinizi sadece buna odaklamamaya çalısın.

Hiç üzülmeyin vakti zamanı vardır rabbimin bildiği.

Bende pco var bende adet göremiyordum malesef. 2 3 ay bazen 6 ayı buluyordu ama hiçbirşeye gerek kalmadan oldu. Kendinize stres yapmayın içiniz ferah olsun.

Insallah rabbim sizinde yüzünüzü tez zamanda güldürsün.

Ama çok takarsanız da olmaz derler kendinizi sadece buna odaklamamaya çalısın.
Haklısınız.. sizinadetleriniz düzensizdi ama doktot yardımı olmadan mı hamile kaldınız ?
Aslında bende böyle şeyleri takan bir insan değilim Rabbim ne zaman nasip ederse olacak elbet bir gün ama insanlar yok nye olmadı yok öyle böyle diyimce afallıyor insan haliyle :)

Haklısınız.. sizinadetleriniz düzensizdi ama doktot yardımı olmadan mı hamile kaldınız ?
Aslında bende böyle şeyleri takan bir insan değilim Rabbim ne zaman nasip ederse olacak elbet bir gün ama insanlar yok nye olmadı yok öyle böyle diyimce afallıyor insan haliyle :)
Insanlar hep konuşuyorlar malesef hiç susmuyorlar. Şuan da hazır değiliz düşünmüyoruz deyin kime ne ki.

Evet ben hiçbir tedavi görmeden kendiliğimden gebe kaldım. Kimse anlam veremedi doktorum bile çok şaşkındı inanamadı. Bizde öyle tabi.

Rabbime güvenin dua edin. O ol dediği zaman istediğiniz kadar olmaz deyin öyle bir oluyor ki. :)

Inşallah sizinde bir vaktiniz zamanınız var. Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün.

Benim avantajım eşimle sık ilişkiye girmem oldu sanırım. Illa ki bi dönem yumurta üretiyorum 2 3 günde bi olunca denk geldi o güne. Sizde deneyin illa ki olacaktır.

Insanlar hep konuşuyorlar malesef hiç susmuyorlar. Şuan da hazır değiliz düşünmüyoruz deyin kime ne ki.

Evet ben hiçbir tedavi görmeden kendiliğimden gebe kaldım. Kimse anlam veremedi doktorum bile çok şaşkındı inanamadı. Bizde öyle tabi.

Rabbime güvenin dua edin. O ol dediği zaman istediğiniz kadar olmaz deyin öyle bir oluyor ki. :)

Inşallah sizinde bir vaktiniz zamanınız var. Rabbim tez zamanda yüzünüzü güldürsün.

Benim avantajım eşimle sık ilişkiye girmem oldu sanırım. Illa ki bi dönem yumurta üretiyorum 2 3 günde bi olunca denk geldi o güne. Sizde deneyin illa ki olacaktır.
Çok teşekkür ederim yorumlarınız ilaç gibi geldi :) tabi ki Allah'ın izniyle olucak bir gün inanıyorum :) ve sizede maşallah diyorum Rabbim hep yüzünüzü güldürsün inşallah :)

X