Hadi Bütün Dualarimiz Boncuk Icin Olsun

okudum ve çok üzüldüm,inşallah bebeğinizi kucağınıza alırsınız sağ salim.allah sizi ayırmasın,şifaversin.

dualarını eksık etmeyen arkadaslarım rabbım hepıbnızden razı olsun ınsallah.ben 1 ay once dogum yaptım cok sukur bebegımın saglıgı ıyı.benımde tahlıl sonuclarım temız cıktı.sımdı radyo teapılere baslıyorum ondan sonrada bıtmıs olucak artık.herkese tskler

canım çok sevindim ara ara girip bakıyordum bi gelişme var mı diye,gözün aydın Allah sizleri birbirinize bağışlasın,eşinle bebeğinle uzun,sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

dualarını eksık etmeyen arkadaslarım rabbım hepıbnızden razı olsun ınsallah.ben 1 ay once dogum yaptım cok sukur bebegımın saglıgı ıyı.benımde tahlıl sonuclarım temız cıktı.sımdı radyo teapılere baslıyorum ondan sonrada bıtmıs olucak artık.herkese tskler

ALLAH'ım sen ne büyüksün şükürler olsun cnm çok çok sevindim.bende ara ara girip bakıyordum haber varmı diye.inşallah her şey çok daha güzel olcak.

:KK70::KK71:

Tahlillerinin temiz çıkmasına sevindim.İnş heeşey daha güzel olur.Bebişe ve sana mutluluklar

rabbim boncuk arkadaşımızı ailesine sevdiklerine bağışla.
herşeyin en hayırlısını en iyisini sen bilirsin ya rabbim hikmetinden sual olunmaz.rabbim nolur boncuk arkadaşımıza sağlık şifa ver.evladını hayırlısıyla büyütmeyi nasip eyle (amin)

Son düzenleme:
ALLAHIMMM sen yardım et şifa ver boncuk arkadaşımıza ve tüm hastalara şifanı esirgeme sana açılan elleri geri çeevirme onu bebeğine bağışla iyileşmesine izin ver ...aminn...:KK5:

ayy nasıl sevindim yeni gördüm bu mesajı tüyletim diken diken oldu hadi çok şükür çok üzülmüştüm çünkü ALLAH seni ailene ve bebeğine bağışlasın uzun ömür versin canım:KK19::KK66:

Haskena
aldım doğum haberini çok sevindim dua ettimmmm hem sana hemde bu güzel haberi bana veren HASKENA ya
her şey güzel olacak inşşşşş

YETERIM.......

Sende benim dualarimdasin canim Rabbim seni en hayirli zamanda hayirli vede saglikli evladalarla müjdelesin ........

:nazar:

YETERIM.......

Sende benim dualarimdasin canim Rabbim seni en hayirli zamanda hayirli vede saglikli evladalarla müjdelesin ........

:nazar:

teşekür ederim yüreğine sağlık inşşş hepimize versin rabbimmm canımmm

X