Hadi Bütün Dualarimiz Boncuk Icin Olsun

Canlarim size yazmis oldugum BONCUK arkadasimizla ilgili konuda sizlerin morelini bozmus olabilecegim konusunda uyari aldim hepinizden tek tek özür dilerim bir arkadasiniz olarak Rabbimin katinda bir müminin mümin kardesine ettigi duanin büyük sevap oldugunu bilerek sizlerin arkadasimiza etmis oldugunuz dualarinda vesile olarak Rabbimin gönüllerinizdekini kucaginiza saglicakla vermesi ici huzurunu yasiyacaginizi düsünmüstüm sizleri üzmüs oldugumdan dolayi tekrar özür diler emeklerinizin karsiligini almanizi tüm kalbimle diliyorum .....
hayat hep gülmelik eğlenmelik olmadığı gibi forum ve topiklerde eğlenceli olmak zorunda değil ki,gerekiyorsa üzülücez ve gerekeni yapıcaz elmizden geldiğinde dua anlamında,özre gerek yok,silkinip kendimize geldik hem haskena arkadaşım,RABBİM acil şifalar versin,ve sağlık bir bebkel bu günlerini unutmasını kolaylaştırsın boncugun inşALLAH

Uyarı ve özre gerek yok bence ..
Hep gır gır şamata olmaz..
Üzüntülerinide paylaşır kadınlar ..
Boncuk arkadaşıma çok üzüldüm , inşşş tez zamanda iyleşir ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirir..
Rabbim ona bu hastalığıda bu bebeğide vereceği önceden belliydi..
Bence bebeğini aldırmaması en mantıklısı..
Dawn sendromlu denilip , aldırmayan nice annelerin çocukları sağlıklı doğdu..
Duanın gücüne ınanırım .. İnş dularımızla hem boncuk iyleşecek hemde bebeği sağlıklı doğacak..
Rabbim kabul etsin dularımızı..

Boncuk ne diyeceğimi ne önerebileceğimi biliyorum derdi veren Mevlam dermanını da verir cnm bugün senin için yasin okuyacağım eşime de söyleyeceğim namazlarda senin için dua etsin diye keşke daha fazla şey elimden gelse

Rabbim acil şifalar versinn inşalahhhhhhhhhhhhhh
aldığım 100 taneyi okudum kurban olduğum kabul etsinn

Hepinize BONCUK adina tesekkür ederim.....Sizlerin dualari ile BONCUK un iyilesecegine ve ettiginiz dualarin karsiliginda Rabbimin sizlere dileklerinizi hayirli kilacagini inaniyorum.....

BONCUK icin dua okuyan arkadaslar hepinizin güzel yüregine saglik Rabbim herseyin hayirlisini versin size özelden yazistigim arkadaslar hepinize tek tek dönemiyorum malum msj süresinden dolayi hepinize ayri ayri tesekkür ederim Rabbimin de izni ile sayiyi tamamlamamiza cok az kaldi.....

ne okunacak canım ben duayı bilemiyorum.lütfen yazarsan bende okumak istiyorum.rabbim şifalar nasip eylesin insaallah:26:
ben bugün boncuk ve bebegi için yasin okuyacam insaallah rabbim kabul eder.

Son düzenleme:
boncuk arkadaşım belki seni tanımıyoruz bilmiyoruz ama hepimiz ortak bir noktası var oda saglıklı sıhhetli meleklerimiz olsun diye buralarda derdimize derman aramaktır

iyiki aldırmadın canım yaradanım sınıyor inanaıyorum saglıklı nurtopu gibi bir bebegin olacak dualrımız senin için bizi haberdar edersen seviniriz yaradanım yardımcın olsun

Allahtan acil şifalar diliyorum. bende 18 haftalık bebeğimi kaybettim. Acısı yaşaması zor. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Allahtan herkese sabır diliyorum. Boncuğun acısını ta içimde hissettim. Dualarımız onunla.

Hepinize BONCUK adina tesekkür ederim.....Sizlerin dualari ile BONCUK un iyilesecegine ve ettiginiz dualarin karsiliginda Rabbimin sizlere dileklerinizi hayirli kilacagini inaniyorum.....

canım bugün 20 tefriciye ve 1tanede yasin i şerif okudum rabbim nasip eder insaallah 20 tefriciye daha okumak istiyorum.insaallah onuda yarın okurum okuyunca haber veririm.boncuga çok selam söyle biz hep dualarımızla yanındayız :26:

Öncelıkle haskenacım sana sonsuz tsk ederım ne dıyecegımı bılemıyorum ınankı..
gözlerım dolu dolu okudum tum yazdıklarınızı rabbım hepınızden razı olsun ıns hıc bırınızı tanımıyorum ama ıste ınsan olmak vıjdan sahıbı olmak boyle bırsey olsa gerek.bana ettıgınız duaların kat katını rabbım sızlere versın kım ne ıstıyorsa Allahımdan o olsun ıns.Elınızden gelen en guzel seyı yapmıssınız zaten benım suanda tek ıhtıyacım olan sey dua.Rabbım kımselerı boyle sınamasın ıns.hamıleyken kanser olucagım asla aklıma gelmezdı ama ıste hersey bız ınsanlar ıcın.
dıyorum ya kıtlenıyorum saskınım hala yasadıklarıma o yuzden hepınızde rabbım kat ve kat razı olsun Muratlarınız naıl olsun ıns.

gözlerım dolu dolu okudum tum yazdıklarınızı rabbım hepınızden razı olsun ıns hıc bırınızı tanımıyorum ama ıste ınsan olmak vıjdan sahıbı olmak boyle bırsey olsa gerek.bana ettıgınız duaların kat katını rabbım sızlere versın kım ne ıstıyorsa Allahımdan o olsun ıns.Elınızden gelen en guzel seyı yapmıssınız zaten benım suanda tek ıhtıyacım olan sey dua.Rabbım kımselerı boyle sınamasın ıns.hamıleyken kanser olucagım asla aklıma gelmezdı ama ıste hersey bız ınsanlar ıcın.
dıyorum ya kıtlenıyorum saskınım hala yasadıklarıma o yuzden hepınızde rabbım kat ve kat razı olsun Muratlarınız naıl olsun ıns.

canım durumunuz nasıl tedavi nasıl gidiyor.onlardan bahsedermisin.belirtilerin neler oldu nasıl şüphelendiniz?bu hepimizin başına gelebilecek bişey yarın kime ne olacagı hiç belli olmuyor canım.
ben 1 yasin 20 tefrice almıştım bugün 20 daha okudum Allahım kabul eder insaallah.ken.ibak.tekrar geçmiş olsun canım:26:

Gözümün nuru arkadasim her zaman dualarimdasin dualarimizdasin ben Rabbime sükrediyorumki senin gibi güzel yürekli bir insani dost eyledi bana ve keske diyorum bütün bu seni tanimadan dua eden can arkadaslarimizda seni taniyabilseler yüregi Rabbimin sevgisi ile dolu olan bütün yaradilanlari yaradandan ötürü seven BONCUK u tanisalar seni dahada cok seveceklerine inaniyorum ki ben seni cok seviyorum arkadasim ve sana dua eden arkadaslarimizda seni cok sevdi....

Rabbim seni bebegine bebeginide sana bagislasin .......

canım durumunuz nasıl tedavi nasıl gidiyor.onlardan bahsedermisin.belirtilerin neler oldu nasıl şüphelendiniz?bu hepimizin başına gelebilecek bişey yarın kime ne olacagı hiç belli olmuyor canım.
ben 1 yasin 20 tefrice almıştım bugün 20 daha okudum Allahım kabul eder insaallah.ken.ibak.tekrar geçmiş olsun canım:26:

Canim Boncuk ilk kemoterapisini aldi ilk günlerde ishal v.s. gibi yan etkileri oldu ama bu aralar daha iyi hamileliginin ilk ayinda ayak bölgesinde agrilari vardi biz önce magnezyum eksikliginden diye düsündük agrilar dayanilmaz olunca doktora gitti ilk önce hamile diye röntgen felan yapamadilar ama gün gectikce dayanilmaz oldu ve tahliler felan yapildi ve hastaligi farkedildi tümör dua ettik iyi huylu olsun diye gerisinide biliyorsun .....Rabbim bütün hastalara saglik sihhat sifa versin icindede bizim BONCUGUMUZA.......

Canim Boncuk ilk kemoterapisini aldi ilk günlerde ishal v.s. gibi yan etkileri oldu ama bu aralar daha iyi hamileliginin ilk ayinda ayak bölgesinde agrilari vardi biz önce magnezyum eksikliginden diye düsündük agrilar dayanilmaz olunca doktora gitti ilk önce hamile diye röntgen felan yapamadilar ama gün gectikce dayanilmaz oldu ve tahliler felan yapildi ve hastaligi farkedildi tümör dua ettik iyi huylu olsun diye gerisinide biliyorsun .....Rabbim bütün hastalara saglik sihhat sifa versin icindede bizim BONCUGUMUZA.......

insaallah canımyaa rabbim şifalarını versin çok zor gerçektende :KK43:

Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin……
Allahim vermis oldugun bu hastalik arkadaşıma sukur vesilesidir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, arkadaşımıza ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim… amin

Boncuk arkadaşımızı Elara arkadaşın açmış olduğu bir konudan sürekli takip ediyordum.Bu haberi alınca gözyaşlarına boğuldum….Biliyoruz ki hastalıklar Allah'ın takdiriyle gerçekleşen çok hikmetli bir imtihan, dünya hayatının geçici ve kusurlu olduğunu hatırlatan bir uyarı, sabreden ve tevekkül edenler için ahirette bir ecir kaynağıdır. Arkadaşımıza ŞAFİ olan rabbimden acil şifalar diliyor,çektiği acıların kendisi için ahirette sonsuz ecir kaynağı olmasını temenni ediyorum………..

rabbim arkadaşımızdan daha güzel haberler almayı nasip etsin inşşş

Bismillahirrahmanirrahim..
Ey kurban oduğum rabbim ilk önce boncuk arkadaşımıza ve bebeğine en güzel mucizelerinden ver acil şafa ver yarabbim.
Sağlığına kavuşmayı miniğini kucağına alıp sağlıkla huzurla anneliğini yaşamayı nasip et.
Boncuk arkadaşımızla birlikte bütün şifa bekleyen kullarına yardım et. Senin bir şeye ol demen yeter. Oldurmazları olduran rabbim boncuk arkadaşımıza hayırlı olanı nasip eyle. Amin...

Bismillahirrahmanirrahim..
Ey kurban oduğum rabbim ilk önce boncuk arkadaşımıza ve bebeğine en güzel mucizelerinden ver acil şafa ver yarabbim.
Sağlığına kavuşmayı miniğini kucağına alıp sağlıkla huzurla anneliğini yaşamayı nasip et.
Boncuk arkadaşımızla birlikte bütün şifa bekleyen kullarına yardım et. Senin bir şeye ol demen yeter. Oldurmazları olduran rabbim boncuk arkadaşımıza hayırlı olanı nasip eyle. Amin...

Çok güzel bir dua olmuş canım ben de AMİN demek istedim...

X