Hadi Bütün Dualarimiz Boncuk Icin Olsun

rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin.bebeğini sana senide sevdiklerine bağışlasın.dualarımız sizinle.

allah bebeğinede onada sağlık sıhhat versin inş. çok üzüldüm ufacık dertleri sorun yapıyoruz allah kimseyi böyle imtihan etmesin

yarabbim sen şafisin şifa verensin rabbim yardım etsin çok içten dua ettim ellerimi havaya kaldırarak içim titreyerek kurban olduğum mevlam kimseyi böyle sınamasın rabbim acil acil şifa versin kimsenin seni anlaması dediğin gibi mümkün değil canım benim hem kendin hemde kendindende daha çok önemsediğin evladının canı söz konusu allah yardımcın olsun

ben bunları bilmiyordummmmmmmmmm yasak olduğunuuuu

Güzel gönüllü arkadaslar hepinizin özelden msj aliyorum cok tesekkür ediyorum .......

Canlarim size yazmis oldugum BONCUK arkadasimizla ilgili konuda sizlerin morelini bozmus olabilecegim konusunda uyari aldim hepinizden tek tek özür dilerim bir arkadasiniz olarak Rabbimin katinda bir müminin mümin kardesine ettigi duanin büyük sevap oldugunu bilerek sizlerin arkadasimiza etmis oldugunuz dualarinda vesile olarak Rabbimin gönüllerinizdekini kucaginiza saglicakla vermesi ici huzurunu yasiyacaginizi düsünmüstüm sizleri üzmüs oldugumdan dolayi tekrar özür diler emeklerinizin karsiligini almanizi tüm kalbimle diliyorum .....

Son düzenleme:
ALLAHIM acil şifalar versin cok üzüldüm İNŞALLAH saglıgına yavrusuyla beraber kavuşur

Rabbim şifa versin inş. hem bebek hemde kendisi için en hayırlı kapılarını açsın amin...

allahım şifa versin dualarımız onunla
rabbim yar ve yardımcısı olsun

arkadaşım ben daha öncede yazdım özür dileyecek bir durum yok asıl biz sana teşekür ederiz böyle bir durumu bize haber verğin için
inşşşş arkadaşımız en kısa zamanda sağlığına kavuşur başka hiç bir şey önemli değil
seninde emeğine sağlık

Son düzenleme:
canım rabbim sana hayırlı şifalar versin tez zamanda iyileşirsin inşallah moralını yüksek tutmaya çalış senin ve bebeğinin hakkında en hayırlı olanı versin rabbim...Allah a emanet ol canım duamızda kalbimizde seninlee

YA ŞAFİİ
adınla rabbim yardım et bu kuluna
ALLAH yardımcın olsun
çok üzüldüm

BONCUK icin dua okuyan arkadaslar hepinizin güzel yüregine saglik Rabbim herseyin hayirlisini versin size özelden yazistigim arkadaslar hepinize tek tek dönemiyorum malum msj süresinden dolayi hepinize ayri ayri tesekkür ederim Rabbimin de izni ile sayiyi tamamlamamiza cok az kaldi.....

Son düzenleme:
Allah acil şifalar versin okurken gözyaşlarımı tutamadım. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın zor bi seçim.. Dualarımız onunla..

BONCUKTAN Mesaj Var;

selam kızlar
mesajlarınızı okudum,bana actıgınız sayfayıda okuyan okumayan herkese sonsuz tsk ederım Rabbım razı olsun ve ne muradınız varsa versın ıns.cok mutlu oldum cok duygulandım .
carsamba gunu bebegımı aldırmak ıcın hastaneye gıttım son kez benı kadın dogumcuya yolladılar dr kararı benım vercegımı ve kemoterapının bebegımde gelısım zeka gerılıgı anne karnında olum yada aynı kanser hucresıyle dogabılecegını ve kemoterapının bana agır gelcegını soyledı.ve yapamadım kıyamadım kocaman bebegıme ne verırse Rabbımden ben sırf sakat olcak dıye bır cana kıyamam kıyamadımda .Rabbımın hıkmetı buyuk o ısterse neler olur neden bı mucıze olmasınkı ben onun ıcın her acıya dayanıyorum.dun belımden kemık ılıgı alındı cok korktum canımda yandı ama hepsı gecıcek.sımdı tepkıler var sakat cocuk bakmak zordur fılan kımse demıyorkı ya ALlah sana bu bebegı verdı kanserlı olmana ragmen verdı demekkı boyle olması gerekıyor ve bu bebek kocaman oynayan bır bebek.bılmıyorum ya ıste oyle sızlerden rıcam lutfen yalvarıyorum hepınıze bebegımın saglıklı dogması ıcın dua edın.

hepınıze cok tsk ederım kızlar
ne dusunuyorum bılıyormusunuz meger ben nekadar mutluymusum hastalıkla tanısmadan once,yok evım olsun yok su sıkıntı yok bu bunu dedı aman yarabbım dıyorum ya meger mutluymusum cok sımdı saglıklı ınsanlar bana cok tuhaf gelıyor ozenerek bakıyorum.yururken meger gokyuzu gunes hayat nekadar guzelmıs dıyorum.rabbım tum hastalara sıfa versın neler var neler hepınızınde muratlarını gercek eylesın ınsallah.....

çok geçmiş olsun tm dualarım onunla ve bebeğinle 100 adet okuyabildim Allah kabul etsin inşallah

okurken boğazımda bişeylerin düğümlendiğini hissettim.Rabbim şifalar versin sana ve bebeğine.Allahım yar ve yardımcınız olsun.Dualarımız sizinle

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…