Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

tamam şimdi arkadaşlara soruyorum, peki 2.sorumdaki başında/sonunda hatim duası vb. bişiler okudunuzmu/ okunmalı mı

tamam şimdi arkadaşlara soruyorum, peki 2.sorumdaki başında/sonunda hatim duası vb. bişiler okudunuzmu/ okunmalı mı
Yok canım bu Kuranı Kerim hatmi gibi değil yani hatim duası yok.Her esmanin belli bir sayida etkisi var.Ya Fettah in sayısı 489.Bir hatmi ise 489x489=239.121 oluyor

K
Sealand kendimize de okuyor muyuz?
Senin sıran geldiğinde zaten hepimiz senin icin okuyacağız insaalah.Her hafta bir kişi için okunuyor sıra sana gelince okunacak.Sen şimdi sadece sıradaki arkadaş niyetine oku.O bitince diğer sıradaki arkadaşa gecicez.Bu hafta demlikbardakcay için haftaya Sealand için böyle devmm edecek....

demlikbardakcay canım duanı yarın bitiriyorum Rabbim inşallah kabul eylesin kızlar benim internet paketim yok bitince Sealand için başlıyorum ben sırayla devam ederim yazabildikçe yazrım Rabbim hepimizin niyetini kabul eylesin inşallah Rabbim benim gibi evlat isteyen bütün ümmeti Muhammed e hayırlı evlatlar nasip etsin

Sealand kuzum benim gibi evlat istiyomussun yasın kadar Rahman suresi dağıt inşallah Rabbim gönlünce nasip eylesin eğer dağıtcaksan ben bitanr okurum senin için

Anladım canım.Ben senin için okudum bitirdim niyetini de en son söyledim.@senfonim arkadaşımıza başladım.Ondan sonra sıra bende ya kendime de 18.395 okuyacakmıyım o anlamda sordum

Anladım canım.Ben senin için okudum bitirdim niyetini de en son söyledim.@senfonim arkadaşımıza başladım.Ondan sonra sıra bende ya kendime de 18.395 okuyacakmıyım o anlamda sordum
novasa dan tam cevap alamadım canım 16.000 civarı olacak o katılırsa sayı. Katılmazsa şimdilik 17.081 okuyabilirsin yeni arkadaş için ondan haber gelirse haber veririm

peki ne durumdayız şuanda demlikbardakcay ınki tamamlandımı

KIZLAR HERKES DUASINI KISACA YAZABİLİR Mİ LİSTEYE EKLEYEYİM
iki kişi eklendi sayı bir dahaki listeye düşecek 15.942 olacak inşaaalah
demlikbardakcay
için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. @demlikbardakcay
2 Sealand 18.395
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 @Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby 18.395
8 @zeynoc17
9 Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 Butterfly465 18.395

14 @novasa
15 R ragnarokk

demlikbardakcay duası:
Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

Dualar:

K Khvekokusu20 duası hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim
S Smyrnam3509 İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Şimdiden çok teşekkür ederim
@Minkkalpp duası:Kızlar ben hayırlı evlat için niyetim Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah kimsrnin kucağı boş kalmasın salih evlatlarımız olsun inşallah
@Sealand duası Mutlu bir evlilik Allah yolunda bir hayat sağlık huzur
@ManolyaBaby duası Hayirlisi ile saglikla evlatlarimizi dunyaya getirip buyutmek. Ailemizin tadinin, huzurunun artmasi. Sevdiklerimizin sagligi, huzuru.
Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairenden sana hayırlı kul efendimize hayırlı ümmet vatanına milletine anne babasına hayırlı evlat olabilecek salih veya saliha bir kul olabilcek salih amelli kaderi yazısı bahtı güzel nasipli rızıklı bereketli olacak bir evlat istiyorum yuvama mutluluk huzur istiyorum hasta olan abime acil şifalar dileniyorum sen kabul buyur İsmim aslıhan canım duamda bu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…