Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Dualar:

@zeynoc17 duası hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim
S Smyrnam3509 İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Şimdiden çok teşekkür ederim
@Minkkalpp duası:Kızlar ben hayırlı evlat için niyetim Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah kimsrnin kucağı boş kalmasın salih evlatlarımız olsun inşallah
@Sealand duası Mutlu bir evlilik Allah yolunda bir hayat sağlık huzur
@ManolyaBaby duası Hayirlisi ile saglikla evlatlarimizi dunyaya getirip buyutmek. Ailemizin tadinin, huzurunun artmasi. Sevdiklerimizin sagligi, huzuru.
@Shokella duası:
Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairenden sana hayırlı kul efendimize hayırlı ümmet vatanına milletine anne babasına hayırlı evlat olabilecek salih veya saliha bir kul olabilcek salih amelli kaderi yazısı bahtı güzel nasipli rızıklı bereketli olacak bir evlat istiyorum yuvama mutluluk huzur istiyorum hasta olan abime acil şifalar dileniyorum sen kabul buyur ❤️ İsmim aslıhan canım duamda bu
@novasa:Canm tez vakitte saglıklı hamile kalmak ve saglıklı sıhhatli bebeğime kavuşmak..
@ragnarokk benimde nişanlımın hayırlısıyla bana geri dönüp hayırlı bi şekilde yuvamızı kurmak mutlu huzurlu iman ve ibadetle hayırlı bi ömür dileğim..adım şeyma. Benide aldığınız için çok teşekkürler bu dönem duaya o kadar ihtiyacım varki..Allah razı olsun

demlikbardakcay demlikbardakcay için eksiler:
5 V Vavin
6 @Hazal
9 Shokella Shokella
10 Corumlukizz Corumlukizz
12 Y yrnmrdy
14 novasa novasa
15 R ragnarokk

Sealand Sealand için liste 11.06.218 -17.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 17.081
1. demlikbardakcay demlikbardakcay
2 Sealand Sealand
3 @Senfonim
4 S Smyrnam3509 *
5 V Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465
14 @novasa
15 @ragnarokk
@Sealand duası:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. Birbirimize aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir eşle kuracağım huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin

Son düzenleme:
ozaman beni çıkarın kızlar..kiminki bitti kime okıcam bilemedim başlayamadm anca bi 500 tane çektim özür niyetine kabul edin.. inşallah hepimizin duaları kabul olur Allah her daim yar ve yardımcımız olsun hakkınızı helal edin kusura bakmayın nolur :s

5 V Vavin
6 @Hazal
9 Shokella Shokella
12 Y yrnmrdy
14 novasa novasa
15 R ragnarokk

2 Sealand Sealand
3 @Senfonim
4 S Smyrnam3509 *
5 V Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465
14 @novasa
15 @ragnarokk
@Sealand duası:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. Birbirimize aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir eşle kuracağım huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur. Amin
Canm
5 V Vavin
6 @Hazal
9 Shokella Shokella
12 Y yrnmrdy
14 novasa novasa
15 R ragnarokk

2 Sealand Sealand
3 @Senfonim
4 S Smyrnam3509 *
5 V Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465
14 @novasa
15 @ragnarokk
Canm Allah kabul etsin.. Okudum

KIZLAR HERKES DUASINI KISACA YAZABİLİR Mİ LİSTEYE EKLEYEYİM
iki kişi eklendi sayı bir dahaki listeye düşecek 15.942 olacak inşaaalah
demlikbardakcay demlikbardakcay
için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
2 Sealand Sealand 18.395
3 Senfonim Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 V Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby ManolyaBaby 18.395
8 @zeynoc17
9 Shokella Shokella
11 Minkkalpp Minkkalpp
12 Y yrnmrdy
13 Butterfly465 Butterfly465 18.395

14 novasa novasa
15 R ragnarokk
Benim duam: Önümdeki mahkemede galip gelmek, başımdaki sıkıntılardan kurtulmak, işlerimin rast gitmesi ve yuvamda ağzımızın tadı bozulmaması.
İsmim Hatice, ismimle okuyabilirsiniz.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

5 V Vavin
6 @Hazal
9 Shokella Shokella
12 Y yrnmrdy

2 Sealand Sealand
3 @Senfonim
4 S Smyrnam3509 17.081
5 V Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465
14 novasa novasa
kumbara :1.313

Dualar:

@zeynoc17 duası hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim
S Smyrnam3509 İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Şimdiden çok teşekkür ederim
Minkkalpp Minkkalpp duası:Kızlar ben hayırlı evlat için niyetim Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah kimsrnin kucağı boş kalmasın salih evlatlarımız olsun inşallah
Sealand Sealand duası Mutlu bir evlilik Allah yolunda bir hayat sağlık huzur
ManolyaBaby ManolyaBaby duası Hayirlisi ile saglikla evlatlarimizi dunyaya getirip buyutmek. Ailemizin tadinin, huzurunun artmasi. Sevdiklerimizin sagligi, huzuru.
Shokella Shokella (aslıhan) duası:Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairenden sana hayırlı kul efendimize hayırlı ümmet vatanına milletine anne babasına hayırlı evlat olabilecek salih veya saliha bir kul olabilcek salih amelli kaderi yazısı bahtı güzel nasipli rızıklı bereketli olacak bir evlat istiyorum yuvama mutluluk huzur istiyorum hasta olan abime acil şifalar dileniyorum sen kabul buyur
novasa novasa :Canm tez vakitte saglıklı hamile kalmak ve saglıklı sıhhatli bebeğime kavuşmak..
Butterfly465 Butterfly465 duası:Önümdeki mahkemede galip gelmek, başımdaki sıkıntılardan kurtulmak, işlerimin rast gitmesi ve yuvamda ağzımızın tadı bozulmaması.İsmim Hatice, ismimle okuyabilirsiniz.Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

5 V Vavin
6 @Hazal
12 Y yrnmrdy

2 Sealand Sealand
3 @Senfonim
4 S Smyrnam3509 17.081
5 V Vavin
6 @Hazal
7 @ManolyaBaby
8 @zeynoc17
9 Shokella Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465
14 novasa novasa
kumbara :1.313

KIZLAR HERKES DUASINI KISACA YAZABİLİR Mİ LİSTEYE EKLEYEYİM
iki kişi eklendi sayı bir dahaki listeye düşecek 15.942 olacak inşaaalah
demlikbardakcay demlikbardakcay
için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. @demlikbardakcay
2 Sealand Sealand 18.395
3 Senfonim Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 @Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby ManolyaBaby 18.395
8 @zeynoc17
9 Shokella Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 Butterfly465 Butterfly465 18.395

14 @novasa
15 R ragnarokk
demlikbardakcay demlikbardakcay duası:
Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin
Canım Sealand Sealand arkadaşa ilk okuyan bendim beni eklememişsin ki bildirimde yaptım en ilk yine ben bi daha bakar mısın ?

Iyi aksamlar arkadaslar, belki yeri deil ama nereye sorucagimi bilemedim. Belki sizlerin bilgisi vardir diye dusundum. Ben 20 gun once leep islemi oldum(rahim agzinin kitlelerden bir alet ile temizlenmesi) Bu islemin tek sikintisi sarimsi akintilar. Ilk zamanlar yogundu ama giderek azaldi artik, hatta artik yok denecek kadar az yine de tamam bitti diyemiyorum ara sira camasirimda gormeye devam ediyorum cunku.. Benim sormak istedigim bu durum benim namaz kilmama engelmidir? Dun aksam boy abdesti almistim bugun namaz kilabilirmiyim? Dunden beri cok az lekelenme denecek kadar az akinti gelmis yine.
Simdiden tesekkurler Herkesin dualari kabul olur insallah

Iyi aksamlar arkadaslar, belki yeri deil ama nereye sorucagimi bilemedim. Belki sizlerin bilgisi vardir diye dusundum. Ben 20 gun once leep islemi oldum(rahim agzinin kitlelerden bir alet ile temizlenmesi) Bu islemin tek sikintisi sarimsi akintilar. Ilk zamanlar yogundu ama giderek azaldi artik, hatta artik yok denecek kadar az yine de tamam bitti diyemiyorum ara sira camasirimda gormeye devam ediyorum cunku.. Benim sormak istedigim bu durum benim namaz kilmama engelmidir? Dun aksam boy abdesti almistim bugun namaz kilabilirmiyim? Dunden beri cok az lekelenme denecek kadar az akinti gelmis yine.
Simdiden tesekkurler Herkesin dualari kabul olur insallah
Günlük pet kullan canım.Abdest ve namazına engel olmaz

X