Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

demlikbardakcay için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. demlikbardakcay
2 Sealand 18.395
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 V Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby 18.395
8 @zeynoc17
9 Shokella 18.395
10 @Corumlukizz
11 @Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 Butterfly465 18.395
@demlikbardakcay duası:

Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

KIZLAR HERKES DUASINI KISACA YAZABİLİR Mİ LİSTEYE EKLEYEYİM
iki kişi eklendi sayı bir dahaki listeye düşecek 15.942 olacak inşaaalah
demlikbardakcay
için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395

1. demlikbardakcay
2 Sealand 18.395
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 V Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby 18.395
8 @zeynoc17
9 @Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 @Butterfly465 18.395

14 @novasa
15 R ragnarokk
demlikbardakcay duası:
Allahm hayırlı güzel maneviyatli insanlarla karşılaşacağım şartları güzel olan bir okula tayinim çıksın. En doğru tercihi en hayırlı okulu istiyorum senden Bizleri güzel insanlarla karşılaştır. Duama katılan arkadaşlarımın kalplerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Ve Allahm ilişik kesme için gelmeyip vekalet vereceğim birini bulabileyim. Amin

14 novasa
15 R ragnarokk kızlar kuralları önceki sayfalara yazdım uzun bir liste girmeden iyi düşünmek gerekiyor Allah ın izniyle okunuyor amam yarı yolda bırakmamak ve zamanında okumak iki önemli kuralımız sonra toparlamımız zor oluyor

Canim benim duam hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim

Son düzenleme:
KIZLAR HERKES DUASINI KISACA YAZABİLİR Mİ LİSTEYE EKLEYEYİM
iki kişi eklendi sayı bir dahaki listeye düşecek 15.942 olacak inşaaalah
demlikbardakcay
için liste 03.06.218 -10.06.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 18.395
1. @demlikbardakcay
2 Sealand 18.395
3 Senfonim
4 @Smyrnam3509 18.395
5 @Vavin
6 @Hazal
7 ManolyaBaby 18.395
8 K Khvekokusu20
9 Shokella
10 @Corumlukizz
11 Minkkalpp
12 @yrnmrdy
13 Butterfly465 18.395

14 @novasa
15 R ragnarokk
demlikbardakcay duası:

Dualar:

@zeynoc17 duası hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim
@Smyrnam3509 İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Şimdiden çok teşekkür ederim
Minkkalpp duası:Kızlar ben hayırlı evlat için niyetim Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah kimsrnin kucağı boş kalmasın salih evlatlarımız olsun inşallah
@Sealand duası Mutlu bir evlilik Allah yolunda bir hayat sağlık huzur
ManolyaBaby duası Hayirlisi ile saglikla evlatlarimizi dunyaya getirip buyutmek. Ailemizin tadinin, huzurunun artmasi. Sevdiklerimizin sagligi, huzuru.

Son düzenleme:
Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairenden sana hayırlı kul efendimize hayırlı ümmet vatanına milletine anne babasına hayırlı evlat olabilecek salih veya saliha bir kul olabilcek salih amelli kaderi yazısı bahtı güzel nasipli rızıklı bereketli olacak bir evlat istiyorum yuvama mutluluk huzur istiyorum hasta olan abime acil şifalar dileniyorum sen kabul buyur İsmim aslıhan canım duamda bu

Canm tez vakitte saglıklı hamile kalmak ve saglıklı sıhhatli bebeğime kavuşmak...

benimde nişanlımın hayırlısıyla bana geri dönüp hayırlı bi şekilde yuvamızı kurmak mutlu huzurlu iman ve ibadetle hayırlı bi ömür dileğim..adım şeyma. Benide aldığınız için çok teşekkürler bu dönem duaya o kadar ihtiyacım varki..Allah razı olsun

bikaç sorum var
1) 239bine ulaşıp bitirilen arkadaşlarımız için okumaya gerek varm?
2) bilen birinin başında ve sonunda ettiği ''hatim duası gibi'' dualarla mı yapıyoruz öylemi olması gerekiyo tam bilmiyorum, yoksa kendi küçük arkadaş grubumuzdada başlayabiliirmiyiz (başka bi esmaya) internette araştırdım ama net bişi bulamadım
3) herkes için bir haftalık süre mi var
4) şuan kaç çekmeliyiz
5) listedeki arkadaşların sayısının artması duaları hızlandırır derseniz bende arkadaşlarıma söyleyebilirim

Bir hafta boyunca bir kişi ya Fettah hatminin kendine düşen payını çekecek.Diyelim ki 15 kişiyiz bir haftalik çekilecek miktar ise toplamda 239.121.bu sayiyi 15 e böldüğümüzde yaklaşık 16.000 yapıyor.Bu kadar sayıyı yani 16000 î herkes sıradaki arkadaş icin çekecek.(cekilen arkadaşa tekrar çekilmeyecek diğer arkadaşa geçicez her kişi îcin bir haftada okuyacaz)Sonra diğer arkadaşa geçildiğinde onun içinde 16.000er tane(bu her hafta kişi başı çekilecek sayı) çekecek.Yani herkese için ayrı ayrı toplamda 239.121 adet okunmuş yani bir Ya Fettah hatmi yapılmış olacak.Arkadaşların varsa gruba davet edebilirsin canım okunacak kişi başı sayı düşer. Ancak yarı yolda bırakmamaları ve zamanında bildirim yapmaları tek kural bu.Ayrıca çekmeye başla canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…