Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 21.739 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 7 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak. Sealand için eksikler
    2. 7 esimaa esimaa

X XxSulex için liste 28 .01.2018 - 04.02.2018 kişibaşı : 23.912

1. ManolyaBaby ManolyaBaby
      2 . Senfonim Senfonim
      3. E EEEliffffffffff 23.912
      4. demlikbardakcay demlikbardakcay 23 912

5. Selenofil Selenofil 23 912
      6. V Vavin
      7 esimaa esimaa
      8. K kartanem2
      9. Sealand Sealand
      10 . X XxSulex

kumbara 10.000
      Xxsulex duasi Anneme ve babama şifa sağlıklı huzurlu uzun ömürleri olaun. Rabbim hepimizi hayırlı iyi insanlarlakarşılaştırsin. Ve en acilinden bana hayırlı başarılı bi iş nasip etsin .. Aminnnnn

Dualar:
      1. @Manolya_x hayirli ve saglikli bir evlat sahibi olması, ailesi ile mutlu ve huzurlu olması
      2. Senfonim Senfonim .Anneme ve tümhastalara şifa Aileme ve tümsevdiklerime ve herkese sağlıklı huzurlu bir yaşam öncelikli olarak ..Rabbim hepimize hayırlı güzelkapılar açsın. Mutlu bir yuva iyi bir eş nasip etsin. Dünyada ve Ahirette iyilik güzellik versin günahlarımızı affetsin bizi doğru yoldan ayırmasın şeytana uydurmasın inşallah.
      3. E EEEliffffffffff (şerif kızıDidem)Hamileliğini hayirlisiyla çokrahat geçirip bebeğini sağlikli bi şekilde kucağima almasıAllahümme salli ala seyyidinamuhammedinselaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellimsellim
      4. demlikbardakcay demlikbardakcay Allahm hayırlı maneviyatli güzel ahlaklı eş nasip et bana kardesime kankama ve duaya katılan bekar arkadaşlarıma. Bizlerigüzel insanlarla karşılaştır. Ve seneye mutlu olacağım güzel bir yere tayinim çıksın. Bizlere güzel bir aile nasip et. Maneviyatimizi artır.
      5. Selenofil Selenofil hastalara acil sifalar ver başta annem ve babama sen onların acısını gösterme hayırlı uzunömürver. Evimize bolluk maneviyat huzur ver ablama ve bana hayırlıhuzur aşk maneviyat dolu evlilik yapmayı nasip eyle ave sen tüm kapaliliklarimizi aç hayirsizliklara şer durumlara dusmekten koru şerrüyaları hayra çevir.
      6. V Vavin :Allah'ım sen hayırlı ve sağlıklı evladımızı tez zamanda nasip eyle,aileme sağlık huzurmutluluk,başladığımız tedavimiz başarıyla ve kolaylıkla sonuçlansın
      7. esimaa esimaa :Allahım bu kulunun isteğini en iyi bilensin .ona ikram et isteğinde hüsran ve haybet yaşatma zoru kolaykil.Afiyet üzere sevinç ve surur ile ihsan et.febi izzetike istecibli duai ve belligni munaya.
      8. K kartanem2 :benim duamda eşimin tez zamanda sağlığına kavuşması ve eğer hayırlı ise bir evlad daha bana nasip etmesi mevlamın
      9. Sealand Sealand mutlu olacağım bir eş ve çocuklar sağlıklı bereketli inançlı huzurlu mutlu bir
  1. Kızlar esimadan haber yok sealand in eksikler için okuyabilir misiniz ben 7000 okudum okuyabilirsem daha de eklerim simdilik 14.912

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 21.739 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 7 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak. KİZLAR ESİMA DAN HABER YOK Sealand için eksikler 14.912 HERKES 2000 fazladan okuyabilir mi

2. X XxSulex için liste 28 .01.2018 - 04.02.2018 kişibaşı : 23.912

2 . Senfonim Senfonim

6. V Vavin
    7 esimaa esimaa
    8. K kartanem2
    9. Sealand Sealand
    10 . X XxSulex

kumbara 10.000
    Xxsulex duasi Anneme ve babama şifa sağlıklı huzurlu uzun ömürleri olaun. Rabbim hepimizi hayırlı iyiinsanlarlakarşılaştırsin. Ve en acilinden bana hayırlı başarılı bi iş nasip etsin .. Aminnnnn

KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste
1 Senfonim Senfonim

2 X XxSulex

3 Sealand Sealand

4 K kartanem2 [/USER]

5 yesilimtrak yesilimtrak

6 V Vavin [/USER]

7 Selenofil Selenofil

8 demlikbardakcay demlikbardakcay
9 E EEEliffffffffff

10 ManolyaBaby ManolyaBaby

11 @mhnds_ @

12 Turkuvaz- Turkuvaz-

13 Hannaz Hannaz

14 @Hebehubele

15 @Tatlianne20

Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse
Sağol canım teşekkür ederim cumaya kadar telefondan giriş yapacagim mecbur evde değilim bilgisayarımda yanımda değil cumartesiden itibaren düzgün yazarım insaalah

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 21.739 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her 7 günde bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak. Sealand için eksikler kapandı okuyanlardan Allah razı olsun

2. X XxSulex için liste 28 .01.2018 - 04.02.2018 kişibaşı : 23.912

2 . Senfonim Senfonim

6. V Vavin
    7 esimaa esimaa
    8. K kartanem2
    9. Sealand Sealand
    10 . X XxSulex

kumbara 10.000
    Xxsulex duasi Anneme ve babama şifa sağlıklı huzurlu uzun ömürleri olaun. Rabbim hepimizi hayırlı iyiinsanlarlakarşılaştırsin. Ve en acilinden bana hayırlı başarılı bi iş nasip etsin .. Aminnnnn

X