Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste 1 Senfonim Senfonim 2 X XxSulex 3 Sealand Sealand 4 K kartanem2 [/USER] 5 yesilimtrak yesilimtrak 6 V Vavin [/USER] 7 @Hazal 8 demlikbardakcay demlikbardakcay 9 E EEEliffffffffff 10 ManolyaBaby ManolyaBaby 11 mhnds_ mhnds_ @ 12 Turkuvaz- Turkuvaz- 13@Hannaz 14 Hebehubele Hebehubele Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste 1 Senfonim Senfonim 2 X XxSulex 3 Sealand Sealand 4 K kartanem2 [/USER] 5 yesilimtrak yesilimtrak 6 V Vavin [/USER] 7 @Hazal 8 demlikbardakcay demlikbardakcay 9 E EEEliffffffffff 10 ManolyaBaby ManolyaBaby 11 mhnds_ mhnds_ @ 12 Turkuvaz- Turkuvaz- 13@Hannaz 14 Hebehubele Hebehubele 15 T Tatlianne20 Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse

KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste
1 Senfonim Senfonim

2 X XxSulex

3 Sealand Sealand

4 K kartanem2 [/USER]

5 yesilimtrak yesilimtrak

6 V Vavin [/USER]

7 @Hazal

8 demlikbardakcay demlikbardakcay
9 E EEEliffffffffff

10 ManolyaBaby ManolyaBaby

11 mhnds_ mhnds_ @

12 Turkuvaz- Turkuvaz-

13 Hannaz Hannaz

14 Hebehubele Hebehubele

15 T Tatlianne20

Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse

X