Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

İsterim evet ama yoğunum o yüzden sen beni etiketler misin haftaya Arada kaynar
Hannaz Hannaz ın profilinde gördüm bilgi alabilir miyim ev iş çocuk yogun oluyorum sayı az olursa katılmak isterim
Her hafta herkes ayrı ayrı 20.000 e yakın okuyacak kişi sayısına göre degisiyor (ancak liste sabit kalmalı yarı yolda bırakmamak gerekiyor düzenli ve zamanında okumak gerekiyor) örneğin 11 kişi isek 239.121/11=21.739 adet okunacak Böylece bir haftada herkese toplamda bir kişi için 239.121 okunmuş yani ya Fettah hatmi yapılmış oluyor Bu durum kaç kişi isek o kadar hafta sürecek örneğin 11 kişi isek 11 hafta sürecek uzun soluklu bir liste o yüzden iyice karar verip listeye girmek lazım çünkü sonradan toparlamamız zor oluyor sayı çok olduğu icin

Son düzenleme:
  1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste 1 Senfonim Senfonim 2 X XxSulex 3 Sealand Sealand 4 K kartanem2 [/USER] 5 yesilimtrak yesilimtrak 6 V Vavin [/USER] 7 Selenofil Selenofil 8 demlikbardakcay demlikbardakcay 9 E EEEliffffffffff 10 ManolyaBaby ManolyaBaby 11 mhnds_ mhnds_ T turkuvaz 13@Hannaz 14 Hebehubele Hebehubele Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse

Kolay gelsin :)
  1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste 1 Senfonim Senfonim 2 X XxSulex 3 Sealand Sealand 4 K kartanem2 [/USER] 5 yesilimtrak yesilimtrak 6 V Vavin [/USER] 7 Selenofil Selenofil 8 demlikbardakcay demlikbardakcay 9 E EEEliffffffffff 10 ManolyaBaby ManolyaBaby 11 mhnds_ mhnds_ T turkuvaz 13@Hannaz 14 Hebehubele Hebehubele Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH

Teşekkür ederim ablacım çok sevindim, İnşAllah beraberce dualarımıza amin diyeceğiz yine :KK200:
1 sene 2 ay olmuş ben kayılmayalı belki fazlası da vardır ..
İyi bakalım ben yavaştan başlıyayım
@Sealand canım @yesilimtrak da katılacak listeye onu da ekleyin .
InsAllah ablacım valla seninle aynı olacagimi görünce çok sevindim
Bende uzun zamandır seni göremiyorum çok iyi oldu
Başla canım şimdiden Rabbim kabul etsin şimdiden biriktirisin ❤

Ben de çok mutluyum ve çok çok heyecanlıyım Hazalım kalbim küt küt içim huzur dolu , Rabbim hepinizden razı olsun :KK200:
InsAllah ablacım valla seninle aynı olacagimi görünce çok sevindim
Bende uzun zamandır seni göremiyorum çok iyi oldu
Başla canım şimdiden Rabbim kabul etsin şimdiden biriktirisin ❤

1. KURALLAR Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 22.000 şer ya Fettah (C.C) okuyacak(ancak kişi sayısı artarsa kişi başı okunacak sayı azalir) yani herbir kişi içinayrı ayrı her hafta da bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi)okunmuşolacak. Yeni liste 1 Senfonim Senfonim 2 X XxSulex 3 Sealand Sealand 4 K kartanem2 [/USER] 5 yesilimtrak yesilimtrak 6 V Vavin [/USER] 7 Selenofil Selenofil 8 demlikbardakcay demlikbardakcay 9 E EEEliffffffffff 10 ManolyaBaby ManolyaBaby 11 mhnds_ mhnds_ T turkuvaz 13@Hannaz 14 Hebehubele Hebehubele Kızlar yeni listeyi hazirlamaya başladım aynı isimleri yazdim ancakkatılmak isteyenler yada istemeyenler tekrar bildirim yapabilir KİZLAR TELEFONDAN GİRDİGİM İÇİN DÜZENLİ YAZAMİYORUM KUSURA BAKMAYIN EVE GİDİNCE DUZELTİCEM İNSAALAH kişi başı okunacak sayı 17.080 14 kişi degismezse
Allah kabul etsin öncelikle. Dilek ve dualarimiz için okuyacağız degil mi? Birde duasını kendimiz mi yapcaz bu durumda?
Allah razi olsun abla :)

Nickimi yanlış yazmışsınız

X