Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Arkadaşlar Allah önce Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir kardeşimden ve hepinizden razı olsun 🙏🏻 Her ne kadar tanımasam da güzel bir dua kardeşliği oldu bana bu zor günlerimde yoldaş oldu dualar ve bu dua grubu Rabbim hepimize hayal edemeyeceğimiz kadar yüce güzellikler nasip etsin hem bu dünyada hem ahirette 🤗
Amin 🙏

Öncelikle hepimize şimdiden hayırlı olsun kızlar, ben biraz geç kaldım ama sonunda az önce tamamlayabildim.

ben gizem, okulumu hiç uzatmadan hiç bütünlemeye kalmadan başarılı bir şekilde bitirmek ve ileride mesleğimde çok başarılı olmak istiyorum, annem, babam, kardeşim mutlu huzurlu uzun ve sağlıklı birer ömre sahip olsun, ayaklarına taş değmesin istiyorum, Rabbim kedimin kötü gününü göstermesin istiyorum, sevmek ve sevilmek istiyorum, tez zamanda sevgi saygı ve aşk dolu bi ilişki yaşamak istiyorum. Havalar soğudu, Allah sokaktaki butun insanlarin ve hayvanlarin yar ve yardimcisi olsun istiyorum. Rabbim butun insanlarin kalbine umut ve merhamet versin, kötülük kalmasin istiyorum, ve en onemlisi de burda beraber dua ettigim kardeslerimin butun dualari kabul olsun istiyorum . AMIN

Arkadaşlar Allah önce Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir kardeşimden ve hepinizden razı olsun 🙏🏻 Her ne kadar tanımasam da güzel bir dua kardeşliği oldu bana bu zor günlerimde yoldaş oldu dualar ve bu dua grubu Rabbim hepimize hayal edemeyeceğimiz kadar yüce güzellikler nasip etsin hem bu dünyada hem ahirette 🤗
Amin canim benim sizlerden de Allah razi olsun sizlerin de çok büyük katkısı var birlikten kuvvet doğdu hepimizin sayesinde bu dua grubu kuruldu iyi ki varsiniz 🌺 Rabbim cumlemizin dualarini hayirlisi ile kabul etsin InşaAllah ❤😇

Duam
Ismim; Mine
Allah'ım gunahlarimizi bagisla dualarimizi kabul eyle hayırlısı ile iş başvurusu yaptığım yerlerden olumlu yanıt alıp ise baslamami nasip eyle Yakın zamanda dualarimda ettiğim gibi özellikleri olan biriyle yuvami kurmami neslimin devam etmesini nasip eyle kyk borcumu kolaylıkla odememi nasip eyle
Allah'im vücudumdaki tüm hastaliklarima şifa ver tüm hasta kullarına acil şifalar ver
Abime hayırlı bol kazanç yuvasına da huzur mutluluk nasip eyle sevdiklerimi kazadan beladan koru sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip eyle fesat haset kinci iftiraci insanların şerrinden ve nazardan bizleri muhafaza eyle
Allah'im vatanımızı koru askerimizin polisimizin ayağına taş degdirme düşmana göz açtırma Ya Rabbim Doğu Turkistanda ve adını bilmedigim nice ülkelerde mazlum insanlar zulüm altında onlara bu zulmü yapanları Kahhar isminle kahri perişan eyle Afrika da ve diğer tüm ülkelerde ac susuz sokakta kalmış insanlara ve hayvanlara yardım eyle benim ve burdaki tüm kardeşlerimin dualarını kabul eyle Amin Amin Amin 🌺

Bitti benim
Duam celal kızı Merve
Yarabbim ya erhamerrahımın Allah im sana inandım sana guvendım kapına geldim geri cevırme ya Rabbım. Günahlarımızı affet bizi dogru yoluna sevket.anneme babama cocuklarıma esime kardeşlerime ve tum sevdiklerime saglık sıhhat hayırlı uzun omur ver. yuvama huzur mutluluk nasip et esımın ıcınde bulunduğu sıkıntılı durumdan tez zamanda cıkmasına yardım et. Borclarımızı odeme kolaylıgı ver. Kızlarıma saglık sıhhat ver. bol kazanç ver once olmayanlara sonra bizlere nasip et. Annemin ıstedıgı iste en guzel sekılde en iyi yerde çok mutlu olacağı sekılde nasip et. Gözümüzle gördüğümüz goremedıgımız kotulüklerden bizi koru. Kızım elizana ve Zeynep e bol bol uyku ver. Tuvalet eğitimini sıkıntısız tez zamanda halletmeyi nasp et. Duama amin diyen kardes lerimin dualarını da kabul et. Amin.

X