Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Rabbim beni gözetir biliyorum bu bir sınav. Ama ilk defa bu kadar yoruldum, rabbimin bana her zaman gösterdiği çıkış kapısını arıyorum. Tez yazıyorum şu an ama başka arkadaşlara dua zincirini de beni de katabilirsiniz fırsat buldukça okurum.
Kızlar Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi bu arkadaşımız dua listemizde yoktu ama bizden dua bekliyor Allah sıkıntıda olan kuluna yardım etmemizi ister bizlerden cumartesi günü listemiz bitiyor o gün bu arkadasa özel sıkıntısının gitmesi için bu duayı okuyalım mi katılmak isteyenlerle birlikte

Kızlar Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi bu arkadaşımız dua listemizde yoktu ama bizden dua bekliyor Allah sıkıntıda olan kuluna yardım etmemizi ister bizlerden cumartesi günü listemiz bitiyor o gün bu arkadasa özel sıkıntısının gitmesi için bu duayı okuyalım mi katılmak isteyenlerle birlikte
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Life light Life light
ohbb ohbb
burcusami burcusami
Aktif Lora Aktif Lora
Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)
nursevdi nursevdi
goah goah
begonvil1985 begonvil1985
F Flower__
B Bademmm388
Cuel Cuel
tr_lelli tr_lelli
PiXiEE PiXiEE
Jawlensky Jawlensky
Umut_2019 Umut_2019
Luluuu94 Luluuu94
honeymilkkk honeymilkkk
📌 braindamage braindamage

Çok teşekkür ediyorum ...

Ben de okurum canim

Tabiki okurum 🌼

📌DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

📌SURE IKI GUNDUR CUMARTESI SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

📌TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

📌IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

braindamage braindamage duasi;
Allahım sen her şeyin en hayırlısını bilen görensin,
aindamage arkadaşımızın bildiği bilmediği rahatsızlıklarına, hastalıklarına şifa ver. İçindeki huzursuzluk, stres ve gerginliğin biran önce geçmesi için yardım et. Hakkında hayırlı olabilecek biriyle tanışıp hayırlı bir evlilik yapabilmesini nasip et..

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Life light Life light OKUDU

ohbb ohbb

burcusami burcusami

Aktif Lora Aktif Lora

Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)

nursevdi nursevdi OKUDU

goah goah

begonvil1985 begonvil1985

F Flower__

B Bademmm388