Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

@Tospaagtd Umut_2019 Umut_2019 B Bademmm388
Luluuu94 Luluuu94 Luniss Luniss Rainbow Peace Rainbow Peace C cansu_tr Namaria Namaria ftemiz ftemiz byebyeblackbird byebyeblackbird @Mamilot
Kızlar aklıma gelenleri etiketledim şimdilik askerimiz için Ya Fettah Esmasi çekelim lütfen sayıdan duserek gidelim dusma da Ya Kahhar Esmasi çekelim

Okunacak sayı 10.000 Ya Fettah Esmasi
1000 okudum 9000 kaldı

Okunacak sayı 10.000 Ya Kahhar Esmasi düşman için

1000 okudum 9000 kaldı

Herkes okuduğu sayıyı ve kalan sayıyı bu şekilde yazsın kizlar lütfen okuyabildigimiz kadar okuyalım😔

Merhabalar o kadar rahatsızım ki sadece 500 Ya FETTAH okudum. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin INŞAALLAH. Bebek isteyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim gibi borç ödeyenlere Rabbim bildiğimiz bilmedigimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket ve riziklar nasip etsin INŞAALLAH. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir sana da Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin Amin Amin Amin

Merhabalar o kadar rahatsızım ki sadece 500 Ya FETTAH okudum. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin INŞAALLAH. Bebek isteyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim gibi borç ödeyenlere Rabbim bildiğimiz bilmedigimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket ve riziklar nasip etsin INŞAALLAH. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir sana da Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin Amin Amin Amin
Geçmiş olsun canimin içi neyin var Amin InsaAllah Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin 🌸💕

X