Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak 💓
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur 💓
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
Luluuu94 Luluuu94 duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur 💓
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyelim
Luluuu94 Luluuu94 Duasi;

İsmim Oya
Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım günahlarımızı affet Peygamberimiz Muhammed sav istediği şeylerin hayrindan bizde Senden isteriz Onun sığındığı şeylerin şerrinden bizde Sana sığınırız
Allah'ım hayırlı iş kapıları nasip et en kısa zamanda daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip et ... Evladımı maddi manevi bütün kötülüklerden koru...
Sevdiklerimi koru...
Ümmeti Muhammed e yardım et...
Bu dünyada ahirette de iyilik nasip eyle...
Aminnn

Elmas2326 Elmas2326
Ala ala Ala ala nin yerine ben okuyacagim
istanbulaski istanbulaski
C cansu_tr
Luluuu94 Luluuu94
Minicikpandam Minicikpandam
K Khvekokusu20

Elmas2326 Elmas2326 senin icin okudum

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak 💓
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur 💓
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız
Luluuu94 Luluuu94 duasını edelim ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur 💓
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyelim
Luluuu94 Luluuu94 Duasi;

İsmim Oya
Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım günahlarımızı affet Peygamberimiz Muhammed sav istediği şeylerin hayrindan bizde Senden isteriz Onun sığındığı şeylerin şerrinden bizde Sana sığınırız
Allah'ım hayırlı iş kapıları nasip et en kısa zamanda daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip et ... Evladımı maddi manevi bütün kötülüklerden koru...
Sevdiklerimi koru...
Ümmeti Muhammed e yardım et...
Bu dünyada ahirette de iyilik nasip eyle...
Aminnn

Elmas2326 Elmas2326
Ala ala Ala ala nin yerine ben okuyacagim
istanbulaski istanbulaski
C cansu_tr
Luluuu94 Luluuu94
Minicikpandam Minicikpandam
K Khvekokusu20

istanbulaski istanbulaski için de okudum şimdi kim için

Hayatımda ilk defa grupta dua ettim. Hiç tanımadığım insanlar için dua okuyorum. Ama hepinizi de çok seviyorum. Dua muhabbeti artırıyor. Gerçekten Rabbim hepimize duaları kabul oldu sevinci yaşatsın İNŞAALLAH. Duaların kabulüne engel günahlarımızı affetsin.
Amin canim inşaAllah Allah razı olsun 😍

Umut_2019 Umut_2019 Luluuu94 Luluuu94 buyuk ihtimal devam ederim kizlar bazi Evliyalarin okuduklari dualari 1000 geriye sayi duserek okuruz o sekilde listemiz devam eder insaAllah
Öyle bir şart yok kuzucum nasıl kolayına gelirse öyle oku 😁😇 devam edeceğim insaAllah 🌹
Çok sevindim canım ya
Bu mesajımı sanki tersliyormus gibi yazmışım ama hic öyle bir niyetim yoktu kusura bakma canim benim 😇💜
Yok estağfurullah hiç öyle düşünmedim :KK200:
Hayatımda ilk defa grupta dua ettim. Hiç tanımadığım insanlar için dua okuyorum. Ama hepinizi de çok seviyorum. Dua muhabbeti artırıyor. Gerçekten Rabbim hepimize duaları kabul oldu sevinci yaşatsın İNŞAALLAH. Duaların kabulüne engel günahlarımızı affetsin.
Amin inşallah

X