Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canim butun esma ul husna yi yapcakmiyiz. Yoksa belli basli sectiklerin mi var
Belli seçtiğim Esmaul Husnalar var canım😇 aslında aklımda Esmaul Husna, Ayet, Salavat, Süre, Evliyalarin duaları bu şekilde bir sıralama var bu duamiz Esmaul Husna ama yeni duamiz Ayet olsun diye düşünüyorum Allah nasip ederse Esmalarla Salavatlarla Ayetlerle Sürelerle ve Evliyalarin Dualari ile bizlerde dua edelim bu sekilde liste ilerlesin istiyorum 🌸🌸

Belli seçtiğim Esmaul Husnalar var canım😇 aslında aklımda Esmaul Husna, Ayet, Salavat, Süre, Evliyalarin duaları bu şekilde bir sıralama var bu duamiz Esmaul Husna ama yeni duamiz Ayet olsun diye düşünüyorum Allah nasip ederse Esmalarla Salavatlarla Ayetlerle Sürelerle ve Evliyalarin Dualari ile bizlerde dua edelim bu sekilde liste ilerlesin istiyorum 🌸🌸
Bu çektiğinizde farklı mi

📌Liste Alıma kapalıdır 📌
✅SAYILAR DEGISTI CANLAR DIKKAT EDELIM ✅

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

✅Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husnasi okunmuş olacak
✅Kişi başı herkes dua sahibi için 588 tane okuyacak yalnizca Dua sahibi 592 tane okuyacak

B Bademmm388 Fatoş duası;
Allah ım yavruma hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver ailemin sevdiklerimin acısını gösterme. İş yerine açmış olduğum davamı kazanayım. Evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et rabbim

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

B Bademmm388

Oriana Oriana

Ocalh Ocalh

hersey_dua_ile hersey_dua_ile

Namaria Namaria

Luluuu94 Luluuu94

S sibellcim

hasbeee hasbeee

Cuel Cuel

Umut_2019 Umut_2019

MoonfacedMom MoonfacedMom

aypare ackerman aypare ackerman

nursevdi nursevdi

Jawlensky Jawlensky

begonvil1985 begonvil1985

Mucizemm222 Mucizemm222

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

✅Kişi başı herkes dua sahibi için 588 tane okuyacak yalnizca Dua sahibi 592 tane okuyacak

Allah ım yavruma hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver ailemin sevdiklerimin acısını gösterme. İş yerine açmış olduğum davamı kazanayım. Evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et rabbim

B Bademmm388

Oriana Oriana

Ocalh Ocalh

Namaria Namaria

Luluuu94 Luluuu94

S sibellcim

hasbeee hasbeee

Cuel Cuel

Umut_2019 Umut_2019

nursevdi nursevdi

Jawlensky Jawlensky

Mucizemm222 Mucizemm222
588 adet okudum Rabbimiz kabul etsin❤️

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

B Bademmm388

Oriana Oriana

Ocalh Ocalh

Namaria Namaria

Luluuu94 Luluuu94

S sibellcim

hasbeee hasbeee

Cuel Cuel

Umut_2019 Umut_2019

nursevdi nursevdi

Jawlensky Jawlensky

Mucizemm222 Mucizemm222

Okudum cnm Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın ❤️

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

✅Kişi başı herkes dua sahibi için 666 tane okuyacak yalnizca Dua sahibi 676 tane okuyacak

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im Mine kulunun mesanesindeki hastalığı tamamen geçsin sifasini nasip et yarın lise sınavına girecek teyzesinin oğluna zihin açıklığı nasip et Amin

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU
B Bademmm388 OKUDU
Oriana Oriana
Ocalh Ocalh
hersey_dua_ile hersey_dua_ile OKUDU
Namaria Namaria
Luluuu94 Luluuu94
S sibellcim
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel OKUDU
Umut_2019 Umut_2019