Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

📌Duamiz 313 defa " Yâ Erhamerrâhimin Ya Zül Celali vel ikram”
📌Dua sahibi 33 diğerleri dua sahibi arkadaş için 14 defa yukarda yazan duayı okuyacaktik
📌Günlük 5 arkadaş için okunacaktir abdest şartı yok abdestli olunursa daha makbul olur gün sonunda beş kişiye de okuyunca okudum diye bildirim yapılacaktır
📌okumalar ertesi güne kalmayacaktır okuma süresi bir gündür

begonvil1985 begonvil1985 İrem duası;
İsmim İrem;
Sağlıklı bir gebelik geçirip, bebeğimi sağlıkla kucağıma alabileyim. DOğumunda da bakımında da zorlukla karşılaşmayayım

Umut_2019 Umut_2019 Sahire Gökçe duası;
YA RABBİ SAHIRE GÖKÇE kuluna hidayet nasip eyle. Borclarini hayirlisiyla tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden dava sürecini hayirla sonuçlandır. Haklarını alabilmeli ve tahsil etmeyi nasip et. Amin Amin Amin

Namaria Namaria Almıla duası;
İsmim Almıla
Duam: Ya Rabbel Alemin Leyla kızı Almıla'nın maddi manevi sıkıntılarını Fettah ismi şerifin hürmetine aç, iki cihanda da daimi afiyet nasib eyle. Satılmasını istediği malının tertemiz bir alıcıya hayırlısıyla satılmasını borçlarını ödeyip faiz belasından kurtulmasını tez zamanda nasip eyle. Şerlerden belalardan musibetlerden ve kötü insanlardan muhafaza eyle. Yolunda yaşayıp yolunda imanla ölmek nasip eyle, annesinin babasının ve tüm mümin ve müslümanların günahlarını affeyle, burda dualaştığımız arkadaşlarının da tüm hayırlı dualarını kabul eyle Amin

hasbeee hasbeee Hasibe duası;
Benim ismim Hasibe dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Cuel Cuel duası;
Benim duam: kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

B Bademmm388 Fatoş duası;
İsmim Fatoş
Allah ım yavruma hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver ailemin sevdiklerimin acısını gösterme. İş yerine açmış olduğum davamı kazanayım. Evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et rabbim

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Jawlensky Jawlensky
S sibellcim
Kikoo Kikoo
Ocalh Ocalh
aypare ackerman aypare ackerman
M M_atruska
Mrvyvz4832 Mrvyvz4832
Oriana Oriana
Luluuu94 Luluuu94
honeymilkkk honeymilkkk
talena talena
hersey_dua_ile hersey_dua_ile
nursevdi nursevdi
MoonfacedMom MoonfacedMom
begonvil1985 begonvil1985
Umut_2019 Umut_2019
Namaria Namaria
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
B Bademmm388
Okudum Rabbimiz kabul etsin❤️

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

✅Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husnasi okunmuş olacak
✅Kişi başı herkes dua sahibi için 666 tane okuyacak yalnizca Dua sahibi 676 tane okuyacak

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im Mine kulunun mesanesindeki hastalığı tamamen geçsin sifasini nasip et yarın lise sınavına girecek teyzesinin oğluna zihin açıklığı nasip et Amin

B Bademmm388
Oriana Oriana
Ocalh Ocalh
Namaria Namaria
Luluuu94 Luluuu94
S sibellcim
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
Umut_2019 Umut_2019
nursevdi nursevdi
Jawlensky Jawlensky

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,çanı büyük,azametli.

✅Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husnasi okunacak
✅Kişi başı herkes dua sahibi için 666 tane okuyacak yalnizca Dua sahibi 676 tane okuyacak

Allah im Mine kulunun mesanesindeki hastalığı tamamen geçsin şifa ver yarın lise sınavına girecek teyzesinin oğluna zihin açıklığı ver Amin

B Bademmm388
Oriana Oriana
Ocalh Ocalh
Namaria Namaria
Luluuu94 Luluuu94
S sibellcim
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
Umut_2019 Umut_2019
nursevdi nursevdi
Jawlensky Jawlensky
✅Kızlar yeni duamiza geçtik ✅

B Bademmm388
Oriana Oriana
Ocalh Ocalh
Namaria Namaria
Luluuu94 Luluuu94
S sibellcim
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
Umut_2019 Umut_2019
nursevdi nursevdi
Jawlensky Jawlensky

📌Duamiz 313 defa " Yâ Erhamerrâhimin Ya Zül Celali vel ikram”
📌Dua sahibi 33 diğerleri dua sahibi arkadaş için 14 defa yukarda yazan duayı okuyacaktik
📌Günlük 5 arkadaş için okunacaktir abdest şartı yok abdestli olunursa daha makbul olur gün sonunda beş kişiye de okuyunca okudum diye bildirim yapılacaktır
📌okumalar ertesi güne kalmayacaktır okuma süresi bir gündür

begonvil1985 begonvil1985 İrem duası;
İsmim İrem;
Sağlıklı bir gebelik geçirip, bebeğimi sağlıkla kucağıma alabileyim. DOğumunda da bakımında da zorlukla karşılaşmayayım

Umut_2019 Umut_2019 Sahire Gökçe duası;
YA RABBİ SAHIRE GÖKÇE kuluna hidayet nasip eyle. Borclarini hayirlisiyla tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden dava sürecini hayirla sonuçlandır. Haklarını alabilmeli ve tahsil etmeyi nasip et. Amin Amin Amin

Namaria Namaria Almıla duası;
İsmim Almıla
Duam: Ya Rabbel Alemin Leyla kızı Almıla'nın maddi manevi sıkıntılarını Fettah ismi şerifin hürmetine aç, iki cihanda da daimi afiyet nasib eyle. Satılmasını istediği malının tertemiz bir alıcıya hayırlısıyla satılmasını borçlarını ödeyip faiz belasından kurtulmasını tez zamanda nasip eyle. Şerlerden belalardan musibetlerden ve kötü insanlardan muhafaza eyle. Yolunda yaşayıp yolunda imanla ölmek nasip eyle, annesinin babasının ve tüm mümin ve müslümanların günahlarını affeyle, burda dualaştığımız arkadaşlarının da tüm hayırlı dualarını kabul eyle Amin

hasbeee hasbeee Hasibe duası;
Benim ismim Hasibe dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Cuel Cuel duası;
Benim duam: kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

B Bademmm388 Fatoş duası;
İsmim Fatoş
Allah ım yavruma hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver ailemin sevdiklerimin acısını gösterme. İş yerine açmış olduğum davamı kazanayım. Evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et rabbim

Jawlensky Jawlensky
S sibellcim
Kikoo Kikoo
Ocalh Ocalh
M M_atruska
Mrvyvz4832 Mrvyvz4832
Oriana Oriana
Luluuu94 Luluuu94
honeymilkkk honeymilkkk
talena talena
nursevdi nursevdi
begonvil1985 begonvil1985
Umut_2019 Umut_2019
Namaria Namaria
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
B Bademmm388

Kendim de dahil bütün arkadaşlarım için okudum, Allah kabul etsin inşallah
benim içinde dua eden tüm Arkadaşlarımdan Allah razı olsun, dillerine yüreklerine sağlık

📌Liste Alıma kapalıdır 📌

🌸Duamiz Ya Azim c.c🌸

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

✅Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husnasi okunmuş olacak

Allah im Mine kulunun mesanesindeki hastalığı tamamen geçsin sifasini nasip et yarın lise sınavına girecek teyzesinin oğluna zihin açıklığı nasip et Amin

B Bademmm388
Oriana Oriana
Ocalh Ocalh
Namaria Namaria
Luluuu94 Luluuu94
S sibellcim
hasbeee hasbeee
Cuel Cuel
Umut_2019 Umut_2019