Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

🌹Duamiz 70.000 Ya Bedi Celle Celaluhu Esmasi kişi başı herkes 7.000 tane okuyacak 29 kasıma kadar okumalar tamamlanacak 29 kasım pazar günü duası yapılacak insaAllah🌹
🌺Kızlar diğer arkadaslarimizin isteği dualarimizin kısa olması dualarimizi kısa yazalım 🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 7.000 tane okuyacak
5 528mucizemmm 7.000 tane okuyacak
Rainbow Peace Rainbow Peace 7.000 tane okuyacak
Fukaeri Fukaeri 7.000 tane okuyacak
G Gokyuzummm 7.000 tane okuyacak
ftemiz ftemiz 7.000 tane okuyacak
Kikoo Kikoo 7.000 tane okuyacak
Elmas2326 Elmas2326 7.000 tane okuyacak
C cansu_tr 7.000 tane okuyacak
Umut_2019 Umut_2019 7.000 tane okuyacak
Maddi ve manevi kapıların açılması için mucize bir Âyet-i Kerim olan Fetih süresi 1. ayeti kerimesi olan; “İnna Fetahna leke Fethan Mübiyna” Önce Allah rızası için 2 Rekat namaz kılıp ardından 7 tövbe istiğfar 7 Peygamberimize Salavat okuyup, niyetiniz ne ise niyet edilir ve 7 gün içinde 9999 defa bu Âyet-i Kerime okunur.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir bunuda birlikte okuyalım mı?

Maddi ve manevi kapıların açılması için mucize bir Âyet-i Kerim olan Fetih süresi 1. ayeti kerimesi olan; “İnna Fetahna leke Fethan Mübiyna” Önce Allah rızası için 2 Rekat namaz kılıp ardından 7 tövbe istiğfar 7 Peygamberimize Salavat okuyup, niyetiniz ne ise niyet edilir ve 7 gün içinde 9999 defa bu Âyet-i Kerime okunur.

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir bunuda birlikte okuyalım mı?
bunu okudukya canım, sen o zaman yok muydun?

Arkadaşlar iyi geceler yardımcı olmak isterseniz beklerim son 18 adet kaldı Yasin’i Şerif dağıtıyorum.

7.000 esmayi çektim. Duam. Mesude kızı Sahire Gökçe ismim. Rabbim Şafi ismiyle kardeşim Memduha acil şifalar versin. Borclarimi tez zamanda bitirmeyi ve şu Mahkeme sürecinin tamamlanıp hakkım olan parayi tez zamanda almayı nasip etsin Amin.

Arkadaşlar iyi geceler yardımcı olmak isterseniz beklerim son 18 adet kaldı Yasin’i Şerif dağıtıyorum.

Ne zamana bitmesi gerekiyor canim

Duam ; Bismillahirrahmanirrahim, Allahummesalli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alî Muhammed. Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce katında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin

Duam ; Bismillahirrahmanirrahim, Allahummesalli ala Seyyidina Muhammedin ve ala alî Muhammed. Rabbim Senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı, Sana tevekkül eden hakiki manada iman eden bir kul olmayı nasip et. Hem bu dünyada hem ahirette güzellikler İyilikler mutluluklar bahşet. Geçmişte bilerek ve bilmeyerek yaptığım bütün hatalardan tevbe ediyorum hepsini bağışla. Rabbim Settar isminle hatalarımı ört. Latif isminle lütfet. Fettah isminle kalbime ruhuma genişlik ver. Bana,aileme sevdiklerime bütün müminlere sağlık afiyet ver ve daim eyle. Burada sana dua eden bütün kardeşlerimin dualarını yüce katında kabul eyle. Eski eşimin kalbini muhabbetini bana çevir ve tekrar eski eşimle huzurlu mutlu bir şekilde bir araya gelip eski yuvama kavuştur. Bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et. Bizi hayırlı merhametli senin yolunda olan ahlaklı insanlarla buluştur. Amin amin amin
Amin insaAllah👐👐

Duamiz 70.000 Ya Bedi Celle Celaluhu Esmasi kişi başı herkes 7.000 tane okuyacak 29 kasıma kadar okumalar tamamlanacak 29 kasım pazar günü duası yapılacak insaAllah🌹
🌺Kızlar diğer arkadaslarimizin isteği dualarimizin kısa olması dualarimizi kısa yazalım 🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 7.000 tane okuyacak
5 528mucizemmm 7.000 tane okuyacak
Rainbow Peace Rainbow Peace 7.000 tane okuyacak
Fukaeri Fukaeri 7.000 tane okuyacak
G Gokyuzummm 7.000 tane OKUDU🌷
ftemiz ftemiz 7.000 tane okuyacak
Kikoo Kikoo 7.000 tane okuyacak
Elmas2326 Elmas2326 7.000 tane okuyacak
C cansu_tr 7.000 tane okuyacak
Umut_2019 Umut_2019 7.000 tane OKUDU🌷

X