HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Allah hepimizden razi olsun herkes ne guzel duasinida yapti. Rabbim hacetlerinizi ve dualarinizi kabul etsin insallah

Seher kardeşimizinde tum hacetini Rabbim kabul etsin insallah
S.a. Allah kabul etsin bugün dua hızlı bir şekilde dağıldı ve vaktinde bitti.Ama bu şekilde dağılım olunca benim gibi okuyamayanlar oluyor.Mazeretli olan arkadaşlar hariç kalan kişiler arasında eşit bir şekilde bölünmeli dua bence.Bugün ben okumayı çok istiyordum.Buraya girdiğimde dua dağıtılmıştı.Ben bugün okunan arkadaşa okuyamadım.Eşit bir şekilde dağılım olursa hem hak geçmez hem de karışıklık olmaz.

S.a. Allah kabul etsin bugün dua hızlı bir şekilde dağıldı ve vaktinde bitti.Ama bu şekilde dağılım olunca benim gibi okuyamayanlar oluyor.Mazeretli olan arkadaşlar hariç kalan kişiler arasında eşit bir şekilde bölünmeli dua bence.Bugün ben okumayı çok istiyordum.Buraya girdiğimde dua dağıtılmıştı.Ben bugün okunan arkadaşa okuyamadım.Eşit bir şekilde dağılım olursa hem hak geçmez hem de karışıklık olmaz.
Tam canim arkadaşımız girince halleder herkes okur kimse almasın kızlar o zman en geç 4 gibi girerseniz siteye herkese düşen sayıyı görürsünüz.Inşallah.

Tam canim arkadaşımız girince halleder herkes okur kimse almasın kızlar o zman en geç 4 gibi girerseniz siteye herkese düşen sayıyı görürsünüz.Inşallah.
Canim ben giremem ama 4 gibi 6yi bulur benim siteye girmem ben 100 tane alsam kalan 900 esit bolunse olmaz mi

Hayirli sabahlar herkese kizlar nette sorun vardi giremiyordum bi de bugun gercekten her yanim cok ağriyo.
Herkesin her lafina katiliyom. Bilgi gecerseniz istediklerinizi ona gore sekillenir.burasi yeni tam düzenimiz belli degil oturunca zaten sekil alacak. Herkes duada yarışıyo Allah hepimizden razi olsun. Kalan sayimiz suan 900
12 kisi bildigim kadar mazeretsiz herkes 75 alsin ama akşam ezanina kadar belki giremeyen olursa yada bildirimi okuyamazsa sorun olursa geriye kalani hepimiz aramizda pay ederiz.şuan nette olanlar ben aldim hakkimi deyip belirsin geriye eksik olanlar belli olur onlarda gec nete girecek olan kardeşlerimizdir.onlarda ezana yakin girerseler okurlar yok bilgi gelmezse ona gore pay ederiz. Yarindan itibaren duzen oturmaya baslar. Hepinizden Rabbim razi olsun diliyor sizi Rabbime emanet ediyorum

Bismillahirrahmanirrahim siradaki isim fatmaclk (SÜLEYMAN KIZI FATMA )

Rabbim duasini kabul etsin inşallah

@Ssy8491. (SEHER)

@fatmaclk (SÜLEYMAN KIZI FATMA )

Rakika Rakika (HATICE KIZI HANIFE)

efsuni06 efsuni06 ( SÜMEYYE VE MURAT ÇİFTI)

@hayalimdi gerçek oldu (NECIP KIZI HATICE VE RAMAZAN ÇIFTI)

@zeynoc17 (BÜŞRA CAN)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Gullbahcemm (TÜLAY VE İSMAIL ÇİFTI)

@Lokumcukk (CİĞDEM)

@annesinineseri (NURCAN KIZI ESER)

iLKNUR (HIDIR KIZI İLKNUR)

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@cansu_tr (CANSU)

Kizlar şimdilik nette olanlar 75 alin kalan sayimiz suan da 900 dü 12 kisi icin 75 sayi okuyalim aksam ezaninda olmazsa nete bakalim okumayan olursa onun yerine okuyalim

Hayirli sabahlar herkese kizlar nette sorun vardi giremiyordum bi de bugun gercekten her yanim cok ağriyo.
Herkesin her lafina katiliyom. Bilgi gecerseniz istediklerinizi ona gore sekillenir.burasi yeni tam düzenimiz belli degil oturunca zaten sekil alacak. Herkes duada yarışıyo Allah hepimizden razi olsun. Kalan sayimiz suan 900
12 kisi bildigim kadar mazeretsiz herkes 75 alsin ama akşam ezanina kadar belki giremeyen olursa yada bildirimi okuyamazsa sorun olursa geriye kalani hepimiz aramizda pay ederiz.şuan nette olanlar ben aldim hakkimi deyip belirsin geriye eksik olanlar belli olur onlarda gec nete girecek olan kardeşlerimizdir.onlarda ezana yakin girerseler okurlar yok bilgi gelmezse ona gore pay ederiz. Yarindan itibaren duzen oturmaya baslar. Hepinizden Rabbim razi olsun diliyor sizi Rabbime emanet ediyorum
Tulay canım ben hesap yaptım bı bak

@Ssy8491 (SEHER) Mazeretli

@fatmaclk (SÜLEYMAN KIZI FATMA )

Rakika Rakika (HATICE KIZI HANIFE)

efsuni06 efsuni06 ( SÜMEYYE VE MURAT ÇİFTI)

@hayalimdi gercek oldu (NECIP KIZI HATICE VE RAMAZAN ÇIFTI)

K Khvekokusu20 (BÜŞRA CAN)

Z Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Gullbahcemm Gullbahcemm (TÜLAY VE İSMAIL ÇİFTI)

@Lokumcukk (CİĞDEM)

@annesinineseri (NURCAN KIZI ESER)

iLKNUR (HIDIR KIZI İLKNUR) kizlar bu benim ablam O KULUBE UYE DEGIL GUNLUKHAYATTA OKUR BANA BILGI GECER BENDE SIZE BILGI GECERIM TABII IZNINIZ VARSA ADINI YAZDIM YINEDE
hayirli olsun diyelim.

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@cansu_tr (CANSU)
12 kişi temiz galiba herkes 83 okusun Fatma kardeşim sen niyet sahibisin sen 87 oku
Hanifem busra zaten 100 alayim demiş kalan 900 o yuzden 75 alin dememin nedeni ondan ben gordukce yaziyom senin yazdiklarini daha yeni farkettim bebegim

Sabah yazmis ben diger yerlerin ekranini guncelleyip buraya yeni geldim baktim yazilanlar var bilgi gectim. Ben yazarken sende yazmisin hanifem busra ben simdilik 100 alayim demis geriye pay edin demis ona istinaden 900 toplam sayi onuda 12 kisi simdilik mazeretsiz diye oyle 75 okuyalim dedim

Sabah yazmis ben diger yerlerin ekranini guncelleyip buraya yeni geldim baktim yazilanlar var bilgi gectim. Ben yazarken sende yazmisin hanifem busra ben simdilik 100 alayim demis geriye pay edin demis ona istinaden 900 toplam sayi onuda 12 kisi simdilik mazeretsiz diye oyle 75 okuyalim dedim
Ama 900ü 11e bölersek 81 ediyor 9 da fazla geliyor herkes 81 biri 90 okusun

Anladım canım o zmaan siliyim ben karışıklık olmasın :)
Yardim ediyon saol hakkini odeyemem burasi da onemli ama buranin zamani var die hemen girmedim diger yerlerde ekrani duzenlemek zorundayim vebale girmek istemiyom uzerimde hak var diye. Nolur kusuruma bakmasin kimse ben gec yaziyom bugun her yanim agrıyla dolu ben yazarken kuzum kimin yazdigini hemen fark edemiyom cevapla dedikten sonra goruyom o yuzden hatam varsada helal et hakkini

X