HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Akşam ezanına az bi vakit kala siteye girerim canım eksik varsa ona göre alırım..
Insallah kuzum biter kimse yorulmasin istiyom bu hayir isi sonucta kim ne kadar hayirda yarisirsa o kadar hacetine yaklasiyor bu bilinci veren Rabbim hz ömer efendimizle hz ebubekir efendimiz arasinda bi olay geçer.
Hz omer savas icin Allah yoluna malini hibe eder Hz Ebubekir dayanamayip o biraz fazlasini getirir evlerinde ki kasiga varasiya kadar ne ki Allah yolunda benim daha cok hayrim olsun die cabalari olurmus bizde hayirda yarisiyoz Allah yolunda muradlarimiz olsun die Rabbim emeklerimizi kabul etsin Salih evlatlar nasip etsin insallah

Gönlu guzel kendi guzel arkadasim yorma kendini insallah alan olur olmazsa mecburen pay ederiz yorma senin bi suru okamalarin var hep sen yarisi kazanma birazda biz kosalim yarişta cancagizim Rabbim gonlune gore versin
Amin canim hepimizin insallah ne yarisi kuzum herkes işi çoktur diye alıyorum benim yok yalnızım ondan allah herkesin gonlundekini versin isnallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…