HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Tabikide varım.. ben burda derdimi unuttum allah razı olsun canım.. Tüp bebek tedavisi görüyorum geçen ay transfer oldu sonuç negatif çıktı çok üzülmüştüm. kendimi kurana dualara yönelttim ve bana çok iyi geldi hiç birşey allah yolunda olmaktan daha güzel değil..

Allah nasip ederse listemizin temelleri atiliyo

@Ssy8491. (SEHER)

@fatmaclk (SÜLEYMAN KIZI FATMA )

Rakika (HATICE KIZI HANIFE)

efsuni06 ( )

@hayalimdi gerçek oldu (NECIP KIZI HATICE)

@zeynoc17 (BÜŞRA CAN)

Z Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

Gullbahcemm (TÜLAY VE İSMAIL ÇİFTI)

@Lokumcukk (CİĞDEM)

@annesinineseri (NURCAN KIZI ESER)

iLKNUR (HIDIR KIZI İLKNUR) kizlar bu benim ablam O KULUBE UYE DEGIL GUNLUK HAYATTA OKUR BANA BILGI GECER BENDE SIZE BILGI GECERIM TABII IZNINIZ VARSA ADINI YAZDIM YINEDE
hayirli olsun diyelim.

YARIN ALLAHIN AYINA GIRIYORUZ NASIPSE ILK KARDESIMIZ ICIN DUAMIZ BASLIYO.GUNDUZ DUALARIMIZI ALIRIZ AKSAM EZANI VE YATSI EZANI ARASINDA ALDIGIMIZI OKUR KİBLEYE DONUP DUAMIZI YAPARIZ HER KARDESIMIN HACETI SIMDIDEN KABUL OLSUN INSALLAH.

Kuzum az once gordum listeyi ekrana yazdim az bekle yeniden listeyi ekrana atacagim gelen var mi die bakayim helal et hakkini benim bugun misafirlerim vardi
Önemli değil ama dua nasıl olacak onu anlamadım ben.müsait olduğunuz zamanda yazar mısınız?Yarın başlıyor değil mi?Allah orucumuzu da dualarımızı da kabul etsin, hakkımızda en hayırlısını versin inşallah.

Amin Sümeyye kardeşim her gün akşam namazı ile yatsı namazı arası 1000 tane fil suresini bölüsüp okuycagiz o gün sıra kimdeyse onun niyetine inşallah :)

"Her kim Recebde, bir kere İhlâs okusa, ALLAH'u Teâlâ onun elli senelik günahını bağışlar." Hadis'i Şerif, EnîSü'l celîs, sh:195

Bu ay İhlas suresiyle bütünleşmiş adeta imkanı olanlar hacetleri icin ay sonuna kadar 70000 ihlâsı şerif okuyabilirler.

Allah nasip ederse listemizin temelleri atiliyo

@Ssy8491. (SEHER)

efsuni06 ( SÜMEYYE VE MURAT ÇİFTI)

@hayalimdi gerçek oldu (NECIP KIZI HATICE VE RAMAZAN ÇIFTI)

@zeynoc17 (BÜŞRA CAN)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Gullbahcemm (TÜLAY VE İSMAIL ÇİFTI)

@Lokumcukk (CİĞDEM)

iLKNUR (HIDIR KIZI İLKNUR) kizlar bu benim ablam O KULUBE UYE DEGIL GUNLUK HAYATTA OKUR BANA BILGI GECER BENDE SIZE BILGI GECERIM TABII IZNINIZ VARSA ADINI YAZDIM YINEDE
hayirli olsun diyelim.

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@cansu_tr (CANSU)

YARIN ALLAHIN AYINA GIRIYORUZ NASIPSE ILK KARDESIMIZ ICIN DUAMIZ BASLIYO.GUNDUZ DUALARIMIZI ALIRIZ AKSAM EZANI VE YATSI EZANI ARASINDA ALDIGIMIZI OKUR KİBLEYE DONUP DUAMIZI YAPARIZ HER KARDESIMIN HACETI SIMDIDEN KABUL OLSUN INSALLAH.

Ilk okuma gunu bugun ve bugun gunduz saati duamiz dağılmaya baslancak aksam ezaniyla yatsi ezani arasinda duamizi bitirip kardesimizin hacetine dua edelim insallah.herkes aldigi sayiyi toplam sayidan düşsün. Çok kişiyiz o yüzden okumamiz kolay herkes istedigi kadar sayi alsin canlar. Toplam sayımız 1000

Bismillahirrahmânirrahîm
Elem tera keyfe fe'ale rabbüke biashâbilfîl
Elem yec'al keydehüm fî tadlîl
Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl
Termîhim bihicâratin min siccîl
Fece'alehüm ke'asfin me'kûl

Rabbim bu ay hürmetine herkese istedigini hayirli bi sekilde versin insallah.bildigim kadar herkes evlat icin burda. Dua ederken şu kardesimize salih evlat ver ne haceti varsa Rabbim kabul et deyin canlar haceti üc kere tekrarlarsaniz daha da iyi olur.

Rabbim herkesin gonlundekini nasip etsin özel haceti olan varsa benim icin şöyle dua edilsin derseniz bilgi gecin ona gore duamızı yapalım

Bismillahirrahmanirrahim listemizde ki ilk isim ssy8491 SEHER KARDESIMIZ

Rabbim duasini kabul etsin inşallah

@Ssy8491. (SEHER)

efsuni06 ( SÜMEYYE VE MURAT ÇİFTI)

@hayalimdi gerçek oldu (NECIP KIZI HATICE VE RAMAZAN ÇIFTI)

@zeynoc17 (BÜŞRA CAN)

@Zehra_gns (ZELIHA KIZI ZEHRA)

@Gullbahcemm (TÜLAY VE İSMAIL ÇİFTI)

@Lokumcukk (CİĞDEM)

@bezginblog (EMINE KIZI ESRA)

@cansu_tr (CANSU)

Kızlar ilk ben açıyorum listeyi 100 tane alıyorum.daha fazla alırdım ama oricluyum iftar aç akşam namazi yetistiremezsem diye az alıyorum allah kabul etsin niyetinizi inslalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…