HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

Herkese hayırlı kandiller dilerimBugünki duamı okudum,bağışladım.Bugün burada benim için dua eden arkadaşlarımın hepsinden Allah razı olsun.Allah hepimize Salih, Saliha evlatlar nasip etsin inşallah.Kandil dolayısıyla buradaki herkes bugün dualarımda olacak.Bazen çok üzülüyorum ama sonra düşünüyorum Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyorum.İçiniz sıkıldıkça bu söylediğim hatırınızda olsun.Allah birşeyi geciktiriyorsa bizim için güzelleştiriyordur.O, hakkımızda en hayırlısını bilir.Selam ve duayla hepinizi kucaklıyorum.

Canim yarin sira kimde

Her gün akşam ile yatsı namazı arası bir arkadaşımızın haceti için; her birinin başında besmele çekerek 1000 tane Fil suresi okuyoruz.

LİSTEMİZ

1- @Ssy8491 Seher (MAZERETLİ)

2- ftmclk Fatma 75 adet

3- Rakika Hatice kızı Hanife 75 adet aldı kabul etti

4- efsuni06 Sümeyye ve Murat çifti 75 adet aldı kabul etti

5- @Hayalimdi gercek oldu Hatice ve Ramazan çifti 75 adet

6- K Khvekokusu20 Naile kızı Büşra 75 adet

7- Z Zehra_gns Zeliha kızı Zehra 75 adet

8- Gullbahcemm Tülay ve İsmail çifti 50 adet

9-@Lokumcukk Çiğdem 75 adet

10- annesinineseri Nurcan kızı Eser 75 adet

11- İlknur Hıdır kızı İlknur 50 adet

12-@bezginblog Emine kızı Esra 75 adet

13- C cansu_tr Cansu 75 adet

14- B bahar1143 75 adet

15- C cibilicibilisaksak06 Gamze 75 adet

Toplam 1000

Okunan arkadasimiz; @Hayalimdi gercek oldu Hatice ve Ramazan çifti , hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması ve eşinin görevinden sağ salim dönmesi niyetiyle okuyoruz. Herkes 75 adet okuyacak.

Lütfen herkes ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤

Rakika canim yarin ben giremezsem diye simdiden yazıyorum sana sira @Hayalimdi gercek oldu arkadas da sanirim onun icin 71 tane aldim kabul ettim eger yanlışlık varsada hediyem olsun arkadaşa

Ben de yarınki arkadaş için 77 tane aldım kabul ettim.Allah da duamızı kabul etsin inşallah.

Kızlar sıra bende galiba eşim hayirlica dönsun sağ salim diye dua etmenizi istiyorum... benim için seviliyorsunuz

Kızlar kusura bakmayın lütfen akşam iftara davetliydim ya ordan kafam karıştı paylasmayı unutmuşum kişi başı 75 tane okunacak ❤

75 adet aldım kabul ettim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…